Český tenisový svaz

Přikrylová Kristýna

Datum narození:
10.03.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
TJ TO Sokol Stará Bělá
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

20
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

14
3
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

10
4
04.01.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

20
5
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

19
6
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

20
7
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

10
8
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

15
9
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
10
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

22
11
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

20
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

19
13
13.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
14
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

30
15
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
17
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

15
18
18.07.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 5/5

15
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

0
20
29.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

30
21
31.07.2020

TK Mokrá-Horákov (C - 300), K: 4/4

20
22
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

24
23
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
353/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

10
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

0
3
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

0
4
04.01.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

7
5
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

19
6
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

7
7
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

-
8
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

0
9
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
10
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

0
11
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

15
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

10
13
13.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

7
14
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
15
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
17
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

5
18
18.07.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 5/5

10
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

16
20
29.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
21
31.07.2020

TK Mokrá-Horákov (C - 300), K: 4/4

7
22
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

-
23
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
174/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A (4) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
4
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
4
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, Tenis Nový Jičín z.s. (3) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A (4) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
5
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
8
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, Tenis Nový Jičín z.s. (3) - TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23