Český tenisový svaz

Cháňová Laura

Datum narození:
02.06.2008
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
TK Kubáň Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Kubáň Ostrava
192 (12)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

28
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

27
5
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

40
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
8
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

0
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

27
10
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

0
11
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
12
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
13
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

0
14
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

20
15
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
16
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
17
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

22
18
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
19
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

0
20
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

30
21
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

0
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
270/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

14
5
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

20
8
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

20
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

16
10
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
11
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

24
12
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
13
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

10
14
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

15
15
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
16
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
17
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

16
18
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
19
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
20
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
21
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

-
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
231/17