Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
10.-14.07.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (A - 500)
Místo konání:
K Vodě 3200/3, P-10
Kódové číslo:
716058
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křivánek Pavel
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
731690941
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
6
60
0
 
04.05.2020 19:23:12
2.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
0
 
05.05.2020 14:32:39
3.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
10
60
0
 
05.05.2020 20:39:15
4.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
0
 
13.05.2020 11:34:33
5.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
15
60
0
 
01.06.2020 13:29:29
6.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
0
 
18.04.2020 20:56:07
7.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
0
 
11.05.2020 21:28:51
8.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
0
 
02.05.2020 05:13:12
9.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
0
 
08.05.2020 19:33:59
10.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
0
 
25.05.2020 19:42:06
11.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
0
 
30.04.2020 09:15:51
12.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
0
 
20.05.2020 10:54:52
13.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
0
 
12.05.2020 20:22:30
14.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
0
 
05.06.2020 22:24:52
15.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
0
 
20.05.2020 21:37:34
16.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
0
 
06.05.2020 22:02:55
17.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
72
30
0
 
20.05.2020 23:57:38
18.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
0
 
18.05.2020 18:30:28
19.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
76
30
0
 
23.05.2020 08:20:32
20.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
0
 
17.04.2020 21:18:06
21.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
0
 
03.04.2020 23:51:27
22.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
0
 
14.04.2020 14:01:39
23.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
0
 
05.05.2020 12:47:02
24.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
0
 
26.05.2020 10:31:19
25.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
0
 
13.05.2020 21:24:05
26.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
0
 
06.06.2020 18:49:51
27.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.04.2020 07:29:39
28.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
0
 
10.05.2020 08:54:19
29.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
0
 
20.05.2020 04:53:54
30.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
0
 
28.05.2020 17:57:59
31.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
0
 
21.05.2020 22:54:51
32.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
10.05.2020 14:55:09
33.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
0
 
03.04.2020 20:32:25
34.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.04.2020 20:25:45
35.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
09.04.2020 14:33:56
36.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:45:33
37.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
0
 
14.04.2020 10:47:41
38.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
274
15
0
 
01.06.2020 22:42:46
39.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
0
 
17.04.2020 16:46:54
40.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
0
 
01.04.2020 11:22:31
41.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
0
 
03.04.2020 21:55:03
42.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
0
 
29.04.2020 19:37:47
43.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
0
 
21.05.2020 19:39:12
44.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:18:16
45.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.04.2020 13:09:48
46.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
0
 
04.04.2020 07:49:35
47.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
0
 
27.05.2020 22:20:27
48.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
01.04.2020 08:52:12
49.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:01:30
50.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
01.04.2020 00:03:04
51.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:03:57
52.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:05:05
53.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:08:18
54.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.04.2020 00:10:03
55.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:12:55
56.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:17:25
57.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 11:12:32
58.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
02.04.2020 21:16:18
59.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
0
 
03.04.2020 11:01:41
60.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 21:44:11
61.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
0
 
03.04.2020 22:11:18
62.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 23:17:33
63.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.04.2020 15:55:24
64.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
08.04.2020 23:58:17
65.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
13.04.2020 14:30:26
66.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
23.05.2020 21:20:43