Český tenisový svaz

Köhler Matěj

Datum narození:
05.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany B - TGC Kunratice A
3
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
1
3.
32. 1.třída B
11.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TCD Donovalská
1
4.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
1
5.
32. 1.třída B
8.6.2019, TJ Radlice A - TJ Sokol Vysočany B
1
6.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
4
7.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
35.3.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany B - TGC Kunratice A
0
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
5
3.
32. 1.třída B
11.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TCD Donovalská
1
4.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
3
5.
32. 1.třída B
8.6.2019, TJ Radlice A - TJ Sokol Vysočany B
0
6.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
5
7.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
35.3.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
3
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

27
4
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

27
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

27
6
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

27
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
8
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

40
9
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

20
10
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
11
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

30
12
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
13
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

40
14
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

30
15
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

40
16
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

43
17
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

14
18
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

27
19
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
20
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

27
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

40
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
23
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

35
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

60
25
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

35
26
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
27
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
28
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
29
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
30
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

28
31
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

45
32
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

30
33
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

38
34
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

24
35
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
905/35

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

10
3
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
4
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

14
6
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
8
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/4

15
9
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

10
10
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
11
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
12
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
13
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
14
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
15
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
16
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
17
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

20
18
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

27
19
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
20
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

20
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
23
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

24
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

21
25
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

19
26
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
27
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
28
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
29
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
30
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
31
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
32
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
33
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
34
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
35
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
337/29
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

16>8 Köhler, Kusý - Mohamed, Svoboda 6:3, 6:1
8>4 Köhler, Kusý - Dejmek, Andr 6:4, 6:4
4>2 Duda, Ladman - Köhler, Kusý 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Drul, Köhler - Krauskopf, Kroj 6:3, 6:2
4>2 Zedek, Červený - Drul, Köhler 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Köhler, Roubal - Růžek, Drul 6:2, 6:2
4>2 Köhler, Roubal - Kozák, Pavlok 6:0, 6:1
2>1 Köhler, Roubal - Kolesár, Fejfar 6:1, 6:1
získané body: 15 b.
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Köhler, Andr - Hrnčíř, LUKŠ 6:1, 6:1
4>2 Köhler, Andr - Hromek, Hromek 6:4, 6:4
2>1 Köhler, Andr - Kozák, Šubert 6:4, 6:1
získané body: 20 b.
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Köhler, Roubal - Drul, Minx 6:2, 6:1
4>2 Volšička, Zíta - Köhler, Roubal 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

8>4 Duda, Köhler - Sirotek, Kučera 6:1, 6:1
4>2 Duda, Köhler - Vilt, Tikovský 6:1, 7:5
2>1 Duda, Köhler - Jumar, Pešta 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 27 b.
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

4>2 Zeman, Rat - Jumar, Köhler 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 0 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Köhler, Kreysa - Kvapil, Zachař 2:6, 6:1, 1:0 (11)
8>4 Šmejcký, Komínek - Köhler, Kreysa 6:0, 6:4
získané body: 24 b.
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

32>16 Kreysa, Köhler - Novák, Vágner 4:6, 6:4, 1:0
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Kreysa, Köhler 6:1, 6:2
získané body: 21 b.
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

16>8 Klíma, Köhler - Spousta, Rychnavský 6:4, 3:6, 1:0 (8)
8>4 Kotrc, Psota - Klíma, Köhler 6:3, 6:4
získané body: 19 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
3
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
12
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
15
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
6
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
12
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
1
 Družstva celkem (2hra)
49
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
97
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
88

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
4
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, I.ČLTK Praha B - TK Konstruktiva, z.s.
11
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, SK OAZA Praha A - I.ČLTK Praha B
15
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, I.ČLTK Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
8
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TK Hovorčovice - I.ČLTK Praha B
0
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, I.ČLTK Praha B - SK HAMR, z.s. C
1
 Družstva celkem (4hra)
48
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
97
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
88