Český tenisový svaz

Köhler Matěj

Datum narození:
05.07.2009
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
84 (30)
720 (4)
 
 
2021
I.ČLTK Praha
41 (35)
404 (6)
 
 
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

16>8 Köhler Matěj- Šidlík Jan7:5, 3:6, 1:0 (8)
8>4 Hanzl Jan- Köhler Matěj6:2, 6:4
získané body: 10 b.
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

8>4 Šidlík, Köhler - Kuba, Zíta 6:3, 6:4
4>2 Hladík, Häring - Šidlík, Köhler 6:4, 7:5
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

60
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

75
3
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/-

35
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

53
5
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

43
7
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

0
8
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

80
9
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

43
10
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

0
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

60
12
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/-

0
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

55
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

50
16
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

55
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

60
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

60
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
20
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

55
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

27
22
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

43
23
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

63
24
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
1013/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

60
2
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

0
3
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/-

-
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

53
5
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
6
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

28
7
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

27
8
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

18
9
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

34
10
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

28
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

43
12
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/-

-
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

28
14
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

34
16
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

30
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

34
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
20
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

40
22
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

34
23
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

40
24
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
559/20
07.12.2019

LTK Liberec (B - 600), K: 11/11

16>8 Köhler, Macháček - Mutl, Červenka 6:3, 6:4
8>4 Köhler, Macháček - Majera, Ploc 6:3, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Köhler, Macháček - Krechler, Ladman 2:6, 6:3, 1:0 (6)
2>1 Fojtů, Rat - Köhler, Macháček 6:3, 6:3
získané body: 60 b.
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

16>8 Köhler, Duda - Hrnčíř, Přáda 7:5, 7:5
8>4 Köhler, Duda - Roubal, Jandourek 6:4, 6:2
4>2 Fojtů, Rat - Köhler, Duda 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 53 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

16>8 Köhler, Fidler - Severýn, Brettl 6:1, 6:3
8>4 Köhler, Fidler - Jandourek, Roubal 6:3, 6:4
4>2 Kusý, Rat - Köhler, Fidler 6:1, 6:3
získané body: 43 b.
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

16>8 Andr, Köhler - Kejla, Ambrož 7:5, 7:6
8>4 Krechler, Kreysa - Andr, Köhler 1:6, 6:1, 1:0
získané body: 28 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

64>32 Köhler Matěj- Laššan Radek6:3, 7:6 (7)
32>16 Kotrc Aleš- Köhler Matěj6:7 (3), 6:4, 6:2
získané body: 55 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Köhler, Šimek - Kliment, Lošák 6:1, 6:3
16>8 Fojtů, Čepelík - Köhler, Šimek 6:2, 6:1
získané body: 30 b.
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

16>8 Köhler, Fencl - Svoboda, Rieser 6:3, 6:1
8>4 Svoboda, Vágner - Köhler, Fencl 7:6, 7:6
získané body: 34 b.
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

16>8 Dufek, Köhler - Majera, Šimek 5:7, 6:4, 1:0 (10)
8>4 Krejčí, Brückner - Dufek, Köhler 6:0, 6:1
získané body: 28 b.
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

16>8 Majera, Köhler - Krška, Šmíd 6:2, 3:6, 1:0 (5)
8>4 Kotrc, Psota - Majera, Köhler 7:5, 6:3
získané body: 40 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha A - SK HAMR, z.s. A
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
0
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
16.7.2020 10:00, LTK Liberec - SK HAMR, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha A - SK HAMR, z.s. A
19
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
19
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
16.7.2020 10:00, LTK Liberec - SK HAMR, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38