Český tenisový svaz

Hromek Adrian

Datum narození:
13.05.2008
Platnost reg. do:
18.10.2018
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TENIS Klánovice
301 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

4
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
9
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
10
24.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

0
11
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
12
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
13
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
14
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

0
15
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
16
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
17
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

10
18
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

10
19
07.07.2018

LTK Liberec (C - 300), K: 5/5

15
20
14.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

30
21
21.07.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
22
07.08.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

0
23
11.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
24
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

0
25
18.08.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
26
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
27
28.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
28
08.09.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

7
29
22.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 200), K: 4/4

10
30
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
31
15.09.2018, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
252/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

7
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 4/4

7
8
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

7
9
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
10
24.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

0
11
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
13
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

7
14
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
15
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
16
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
17
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
18
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

0
19
07.07.2018

LTK Liberec (C - 300), K: 5/5

0
20
14.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
21.07.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
22
07.08.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

10
23
11.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
24
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

-
25
18.08.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

7
26
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
27
28.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
28
08.09.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
29
22.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 200), K: 4/4

10
30
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
31
15.09.2018, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
111/26
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Hromek, Hromek - Padevět, Sirotek 7:6, 7:5
4>2 Rat, Kollert - Hromek, Hromek 6:3, 6:4
získané body: 7 b.
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

8>4 Holub, Hromek - Janoštík, Dzúr 6:4, 6:3
4>2 Zíta, Rat - Holub, Hromek 6:1, 6:4
získané body: 7 b.
07.07.2018

LTK Liberec (C - 300), K: 5/5

8>4 Abraham, Bursa - Bureš, Hromek 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
21.07.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

8>4 Hromek, Hromek - Pelant, Staněk 7:5, 6:1
4>2 Hromek, Hromek - PROCHÁZKA, Jumar 6:3, 6:4
2>1 Duda, Hladík - Hromek, Hromek 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
11.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

4>2 Hromek, Černovický - Fajt, Hrach 6:4, 6:7, 1:0
2>1 Hromek, Černovický - Hromek, Vedral 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
28.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Stichenwirth, Škopík - Bureš, Hromek 7:5, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
29.4.2018, TENIS Klánovice A - LTC Modřany 2005 B
1
2.
41. 1.třída A
20.5.2018, TENIS Klánovice A - SK OAZA Praha
0
3.
41. 1.třída A
27.5.2018, TK Písnice - TENIS Klánovice A
1
4.
41. 1.třída A
10.6.2018, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice A
0
5.
41. 1.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice A - SK Aritma Praha A
0
6.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
29.4.2018, TENIS Klánovice A - LTC Modřany 2005 B
0
2.
41. 1.třída A
20.5.2018, TENIS Klánovice A - SK OAZA Praha
0
3.
41. 1.třída A
27.5.2018, TK Písnice - TENIS Klánovice A
3
4.
41. 1.třída A
10.6.2018, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice A
0
5.
41. 1.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice A - SK Aritma Praha A
0
6.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5