Český tenisový svaz

Šmíd Martin

Datum narození:
02.10.2009
Platnost reg. do:
04.10.2021
Klub:
TK Pernštýn 1897 Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Pernštýn 1897 Pardubic
261 (15)
 
 
 
2021
TK Pernštýn 1897 Pardubic
101 (25)
601 (4)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (8)
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

20
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

27
3
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

35
4
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

40
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 6/5

0
7
18.01.2020

TK Letohrad (C - 500), K: 5/5

27
8
15.02.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/5

40
9
22.02.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 6/6

27
10
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

18
11
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

22
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/-

0
14
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/-

30
15
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

0
16
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

30
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

28
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
19
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

27
20
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
21
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

0
22
28.09.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 7/7

0
 Jednotlivci celkem
399/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

0
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/5

20
3
20.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 7/7

18
4
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 6/5

20
7
18.01.2020

TK Letohrad (C - 500), K: 5/5

20
8
15.02.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/5

20
9
22.02.2020, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 6/6

14
10
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 7/7

18
11
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

34
12
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

16
13
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/-

-
14
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/-

-
15
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

0
16
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
17
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

0
18
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
19
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

19
20
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
21
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

0
22
28.09.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 7/7

13
 Jednotlivci celkem
275/20
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

16>8 Šmíd Martin- Černík Daniel6:1, 6:2
8>4 Šmíd Martin- Ježek Vojtěch4:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Šmíd Martin- Dvořák Petr6:3, 6:0
2>1 Šmíd Martin- Ježek Tomáš4:6, 6:1, 1:0 (1)
získané body: 40 b.
28.12.2019

TK Turnov (C - 500), K: 5/5

4>2 Dembický, Šmíd - Ježek, Ježek 6:4, 6:7 (4), 1:0 (4)
2>1 Dembický, Šmíd - Dvořák, Mikula 6:2, 6:1
získané body: 20 b.
18.01.2020

TK Letohrad (C - 500), K: 5/5

4>2 Klíma, Šmíd - Gažák, Kačaras 6:2, 6:0
2>1 Klíma, Šmíd - Krsička, Hamerník 7:5, 6:3
získané body: 20 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

32>16 Mikeš, Baštýř - Šmíd, Salivar 6:3, 6:0
získané body: 0 b.
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

4>2 Votava, Šmíd - Kafka, Fiala 6:1, 6:2
2>1 Votava, Šmíd - Vokroj, Hora 6:4, 6:3
získané body: 15 b.
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

32>16 Šmíd, Klíma - Suchánek, Dvořák 6:0, 4:6, 1:0 (7)
16>8 Šmíd, Klíma - Veškrna, Šipula 6:1, 6:2
8>4 Lvovský, Dzúr - Šmíd, Klíma 6:2, 6:3
získané body: 28 b.
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: 13/13

16>8 Majera, Köhler - Krška, Šmíd 6:2, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
12
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TO SK Žamberk A (4)
6
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
6
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
7.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí nad Orlicí B (5)
12
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3) - TO SK Žamberk A (4)
5
3.
43 - Pardubický krajský přebor
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice B (8) - TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
5
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46