Český tenisový svaz

Rat Daniel

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
05.10.2018
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.05.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.05.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
0
2.
31. 1.třída A
19.5.2018, TENIS Klánovice - LTC Modřany 2005 B
0
3.
31. 1.třída A
26.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TENIS Klánovice
1
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, TENIS Klánovice - SK Aritma Praha A
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
0
2.
31. 1.třída A
19.5.2018, TENIS Klánovice - LTC Modřany 2005 B
1
3.
31. 1.třída A
26.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TENIS Klánovice
0
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, TENIS Klánovice - SK Aritma Praha A
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
16.6.2018, 31. 1.třída A
TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
team Soukup, Kotarac - Burda, Rat 4:6, 7:6, 10:12
získané body: 4 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

20
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

4
3
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

20
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

14
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
19.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
8
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
10
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

15
11
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
12
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

27
13
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

18
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

30
17
05.07.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

20
18
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/10

27
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
20
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
21
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
22
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
23
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
24
22.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

30
 Jednotlivci celkem
363/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

15
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

15
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
19.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
8
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
10
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

15
11
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
12
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

7
13
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

15
17
05.07.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

-
18
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/10

0
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
20
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
21
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
23
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
24
22.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
146/20
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

8>4 Rat, Zíta - Dzúr, Houška 6:1, 6:4
4>2 Rat, Zíta - Bryol, Petrák 7:6 (4), 7:6 (1)
2>1 Rat, Zíta - Hrabánek, Mareš 6:3, 7:6 (4)
získané body: 15 b.
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

8>4 Fojtů, Rat - Brabec, Bureš 6:3, 6:3
4>2 Fojtů, Rat - Ha Duc, Sina 6:3, 2:6, 1:0
2>1 Dvořák, Šmejcký - Fojtů, Rat 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Rat, Kollert - Goca, Jurda 6:4, 6:3
4>2 Rat, Kollert - Hromek, Hromek 6:3, 6:4
2>1 Janoštík, Šidlík - Rat, Kollert 5:7, 7:5, 1:0
získané body: 10 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Rat Daniel- Andr Marek6:2, 6:3
8>4 Rat Daniel- Kroj Jan6:0, 6:0
4>2 Vaněk Daniel- Rat Daniel6:1, 6:2
získané body: 15 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Boháč, Vaněk - Rat, Kollert 6:3, 6:7, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
03.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

8>4 Hladík, Rat - Andreas, Hošpes 6:0, 6:2
4>2 Hladík, Rat - Růžička, Jumar 7:5, 4:6, 1:0 (1)
2>1 Hladík, Rat - Dvořák, Kroj 6:1, 6:2
získané body: 15 b.
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

8>4 Zíta, Rat - Hrabánek, Zhříval 6:2, 6:4
4>2 Zíta, Rat - Holub, Hromek 6:1, 6:4
2>1 Zíta, Rat - Hromek, Vedral 6:3, 6:2
získané body: 15 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

32>16 Komínek, Šmejcký - Rat, Vaněk 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

16>8 Rat Daniel- PROCHÁZKA Adam6:1, 6:0
8>4 Rat Daniel- Fajt David6:0, 6:0
4>2 Duda Adam- Rat Daniel3:6, 6:3, 1:0
získané body: 15 b.
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Rat - PROCHÁZKA, Vtelenský 6:0, 6:0
4>2 Andr, Rat - Kabelka, Fajt 6:0, 6:4
2>1 Jumar, Pešta - Andr, Rat 7:5, 7:6
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
29.4.2018, TENIS Klánovice A - LTC Modřany 2005 B
6
2.
41. 1.třída A
6.5.2018, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
4
3.
41. 1.třída A
20.5.2018, TENIS Klánovice A - SK OAZA Praha
0
4.
41. 1.třída A
27.5.2018, TK Písnice - TENIS Klánovice A
4
5.
41. 1.třída A
10.6.2018, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice A
12
6.
41. 1.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice A - SK Aritma Praha A
12
7.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
79
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
29.4.2018, TENIS Klánovice A - LTC Modřany 2005 B
0
2.
41. 1.třída A
6.5.2018, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
3
3.
41. 1.třída A
20.5.2018, TENIS Klánovice A - SK OAZA Praha
9
4.
41. 1.třída A
27.5.2018, TK Písnice - TENIS Klánovice A
8
5.
41. 1.třída A
10.6.2018, TJ Spoje Praha A - TENIS Klánovice A
0
6.
41. 1.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice A - SK Aritma Praha A
9
7.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TENIS Klánovice A
12
 Družstva celkem (4hra)
41
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
79
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
72
20.5.2018, 41. 1.třída A
TENIS Klánovice A - SK OAZA Praha
team Sedlatý, Rat - Beneš, Klíma 6:4, 5:7, 10:3
získané body: 9 b.