Český tenisový svaz

Rat Daniel

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TENIS Klánovice
155 (20)
916 (3)
 
 
2020
TENIS Klánovice
76 (30)
467 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
5.5.2019, TO Bohemians Praha - TENIS Klánovice
0
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, TENIS Klánovice - TK Písnice
1
3.
24. 2.třída B
23.6.2019, TENIS Klánovice - SK OAZA Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
5.5.2019, TO Bohemians Praha - TENIS Klánovice
1
2.
24. 2.třída B
12.5.2019, TENIS Klánovice - TK Písnice
0
3.
24. 2.třída B
23.6.2019, TENIS Klánovice - SK OAZA Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

8>4 Kotarac, Rat - Sudik, Hrach 6:3, 6:3
4>2 Kotarac, Rat - Ledvina, Rat 1:6, 6:3, 1:0
2>1 Doležel, Šusta - Kotarac, Rat 6:7, 7:6, 1:0
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TENIS Klánovice A - TK Písnice A
4
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
0
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TENIS Klánovice A
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
0
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
0
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
4
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, TENIS Klánovice A - TK Písnice A
3
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
4
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, TC ESO Praha z.s. - TENIS Klánovice A
3
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
4
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
4
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
2
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24
4.5.2019, 31. 1.třída A
TC VŠ Praha - TENIS Klánovice A
team Sanders, Ladman - Rat, Šidlík 6:3, 1:6, 9:11
získané body: 4 b.
25.5.2019, 31. 1.třída A
TENIS Klánovice A - TJ Spoje Praha A
team Rat, Šidlík - Hais, Rychly 6:4, 2:6, 10:7
získané body: 4 b.
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

4>2 Hromek, Rat - Štěpánek, Štěpánek 6:0, 6:0
2>1 Hromek, Rat - Hromek, Vedral 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

16>8 Šafrata, Pešat - Šidlík, Rat 5:7, 7:5, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

4>2 Rat, Hromek - Štěpánek, Štěpánek 6:2, 6:0
2>1 Rat, Hromek - Hrnčíř, Marci 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

8>4 Fejka, Rat - Košvanec, Vávra 6:0, 6:0
4>2 Fejka, Rat - Holub, Pomahač 6:1, 6:3
2>1 Fejka, Rat - Andr, Boháč 6:1, 6:2
získané body: 27 b.
30.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

4>2 Rat, Hromek - Hrnčíř, Štěpánek 6:1, 6:0
2>1 Rat, Hromek - Černý, Jurda 2:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

4>2 Zeman, Rat - Jumar, Köhler 2:6, 6:3, 1:0
2>1 Zeman, Rat - Šidlík, Holub 6:2, 6:4
získané body: 20 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Macháček, Rat - Lvovský, Pugner 6:2, 6:0
8>4 Svoboda, Kusý - Macháček, Rat 7:6 (2), 6:1
získané body: 24 b.
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

16>8 Duda, Rat - Chipashvili, Kalina 6:0, 6:0
8>4 Krejčí, Šafrata - Duda, Rat 7:5, 6:4
získané body: 34 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

64>32 Rat Daniel- Dymák Filip6:0, 6:2
32>16 Rat Daniel- Kylsán Jakub6:3, 6:4
16>8 Sýkora Jan- Rat Daniel6:1, 6:1
získané body: 53 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

16>8 Kusý, Ladman - Rat, Šidlík 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

32>16 Wirgler, Dujka - Rat, Zerai 6:2, 6:4
získané body: 0 b.
28.09.2019, TKMH Open 2019 b

TK Mnichovo Hradiště (B - 300), K: 8/9

16>8 Rat, Fojtů - Celina, Tikovský 6:0, 6:1
8>4 Rat, Fojtů - Rašín, Fencl 6:4, 6:3
4>2 Rat, Fojtů - Kusý, Svoboda 7:6, 6:1
2>1 Šafrata, Šidlík - Rat, Fojtů 6:2, 7:5
získané body: 40 b.