Český tenisový svaz

Kotrc Aleš

Datum narození:
04.01.2008
Platnost reg. do:
18.10.2018
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
99 (30)
875 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
2
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
2
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
05.5.2018, Lokomotiva Plzeň - TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
1
2.
OŽA II.B
19.5.2018, TK Vodní stavby Plzeň - Lokomotiva Plzeň
1
3.
OŽA II.B
09.6.2018, Lokomotiva Plzeň - SK Tenis Mýto
1
4.
OŽA II.B
16.6.2018, TK Škoda Plzeň B - Lokomotiva Plzeň
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
05.5.2018, Lokomotiva Plzeň - TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
3
2.
OŽA II.B
19.5.2018, TK Vodní stavby Plzeň - Lokomotiva Plzeň
1
3.
OŽA II.B
09.6.2018, Lokomotiva Plzeň - SK Tenis Mýto
0
4.
OŽA II.B
16.6.2018, TK Škoda Plzeň B - Lokomotiva Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
09.6.2018, OŽA II.B
Lokomotiva Plzeň - SK Tenis Mýto
team Kotrc, Kotrc - , scr.
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

40
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

10
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 6/6

20
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

43
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

14
6
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

0
7
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

53
8
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

0
9
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 11/12

0
10
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

20
11
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

20
12
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

20
13
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

10
14
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

0
15
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

27
16
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
17
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
18
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

0
20
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

0
21
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
22
28.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/9

22
23
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

46
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
429/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

20
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 6/6

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

18
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
6
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

0
7
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

28
8
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

0
9
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 11/12

0
10
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

15
11
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

20
12
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

15
13
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

15
14
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

18
15
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

0
16
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
17
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
18
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

-
20
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

0
21
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
22
28.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/9

27
23
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

-
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
214/18
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

32>16 Kotrc Aleš- Uhlík Jan6:1, 6:0
16>8 Kotrc Aleš- Bryol Filip6:2, 3:6, 1:0 (10)
8>4 Kotrc Aleš- Vaněk Daniel7:5, 7:5
4>2 Kotrc Aleš- Reitinger David6:1, 4:6, 1:0 (3)
2>1 Kotrc Aleš- Žahour Richard6:2, 7:6 (5)
získané body: 40 b.
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

16>8 Kotrc, Bešťák - Dufek, Žahour 6:1, 6:2
8>4 Kotrc, Bešťák - Hruška, Pánek 6:4, 6:1
4>2 Kotrc, Bešťák - Reitinger, Vaněk 7:5, 6:4
2>1 Kotrc, Bešťák - Bryol, Stichenwirth 6:2, 6:0
získané body: 20 b.
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

32>16 Kotrc, Psota - Holub, Flusser 6:3, 6:2
16>8 Sedlář, Horák - Kotrc, Psota 6:1, 6:1
získané body: 18 b.
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Kotrc, Houdek - Wölfl, Žahour 6:1, 6:2
8>4 Kotrc, Houdek - Kylsán, Matoušek 6:4, 6:1
4>2 Mojžíš, Kozlovský - Kotrc, Houdek 4:6, 6:0, 1:0 (5)
získané body: 22 b.
28.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/9

32>16 Kotrc, Psota - Luňák, Rosecký 6:3, 6:3
16>8 Kotrc, Psota - Fröhlich, Fröhlich 2:6, 6:3 (4)
8>4 Kotrc, Psota - Holub, Svoboda 6:0, 6:2
4>2 Komínek, Kozlovský - Kotrc, Psota 6:3, 6:1
získané body: 27 b.