Český tenisový svaz

Eversfield Tomáš

Datum narození:
07.01.2009
Platnost reg. do:
04.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
126 (25)
915 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Horní Měcholupy
4
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Konstruktiva, z.s.
0
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Hovorčovice
0
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, Tenis Cibulka - TK Horní Měcholupy
3
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, TK Horní Měcholupy - TJ Spoje Praha B
1
6.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
4
7.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Horní Měcholupy - TŠ Hostivař
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Horní Měcholupy
0
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Konstruktiva, z.s.
1
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Hovorčovice
0
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, Tenis Cibulka - TK Horní Měcholupy
0
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, TK Horní Měcholupy - TJ Spoje Praha B
0
6.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
0
7.
34. 2.třída B
22.6.2019, TK Horní Měcholupy - TŠ Hostivař
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

20
6
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

40
11
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
12
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
13
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
15
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
17
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

30
18
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

20
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
20
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

43
21
13.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

30
22
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
24
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

20
25
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

24
26
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

15
27
16.08.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

10
28
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

20
29
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
30
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

30
31
31.08.2019, Memoriál Jiřího Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/-

30
32
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

40
33
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

25
34
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

35
35
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
36
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
37
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
38
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
628/37

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

15
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

20
6
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
8
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

7
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

0
11
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
12
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
13
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

10
15
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
17
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

7
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
20
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

34
21
13.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

0
22
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

7
24
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

-
25
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/-

-
26
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

-
27
16.08.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

7
28
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
29
22.08.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
30
24.08.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

-
31
31.08.2019, Memoriál Jiřího Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/-

-
32
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

15
33
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 7/7

18
34
21.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 10/9

0
35
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
36
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
37
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
38
28.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
245/29
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

16>8 Eversfield, Jirásek - Brettl, Witoš 7:6, 7:6
8>4 Eversfield, Jirásek - Jumar, PROCHÁZKA 6:2, 3:6, 1:0
4>2 Eversfield, Jirásek - Kozák, Kasal 7:6, 6:3
2>1 Duda, Ladman - Eversfield, Jirásek 6:4, 6:0
získané body: 15 b.
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

16>8 Fejka, Eversfield - Souček, Vortel 6:0, 6:0
8>4 Fejka, Eversfield - Bradík, Pugner 6:0, 6:3
4>2 Fejka, Eversfield - Pešta, Jumar 6:3, 1:6, 1:0
2>1 Duda, Voleský - Fejka, Eversfield 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 20 b.
19.01.2019

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

8>4 Eversfield, Witoš - Beran, Fric 6:2, 6:2
4>2 Eversfield, Witoš - Červenka, Bešík 7:6, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Eversfield, Witoš - Košták, Furlet 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

8>4 Germala, Eversfield - Uhl, Perůtka 7:6, 6:7, 1:0 (8)
4>2 Luňák, Vrána - Germala, Eversfield 6:2, 6:2
získané body: 7 b.