Český tenisový svaz

Witoš Ondřej

Datum narození:
25.12.2009
Platnost reg. do:
05.10.2021
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK HAMR, z.s.
418 (12)
932 (3)
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
120 (20)
737 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
6.6.2020, SK HAMR, z.s. D - TC ESO Praha z.s.
0
2.
34. 2.třída B
20.6.2020, TCM Dubeč, z.s. - SK HAMR, z.s. D
0
3.
34. 2.třída B
27.6.2020, TJ Tatran Střešovice - SK HAMR, z.s. D
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
6.6.2020, SK HAMR, z.s. D - TC ESO Praha z.s.
0
2.
34. 2.třída B
20.6.2020, TCM Dubeč, z.s. - SK HAMR, z.s. D
4
3.
34. 2.třída B
27.6.2020, TJ Tatran Střešovice - SK HAMR, z.s. D
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

15
2
13.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 5/5

0
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

14
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

34
5
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

15
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

14
7
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

0
8
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/4

20
9
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/6

0
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

0
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

28
12
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

0
13
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

0
14
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
15
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

19
16
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 5/5

20
17
08.08.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 5/4

15
18
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

0
19
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
20
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

43
21
05.09.2020

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

20
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
23
26.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

30
24
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

0
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

0
26
30.11.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: -/2

-
27
25.01.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
307/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

10
2
13.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 5/5

0
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

27
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 12/12

0
5
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

14
7
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

14
8
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/4

15
9
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/6

27
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

21
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

0
12
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

20
13
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
14
03.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
15
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

18
16
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 5/5

20
17
08.08.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 5/4

10
18
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

10
19
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
20
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

18
21
05.09.2020

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

15
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
23
26.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

15
24
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
26
30.11.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: -/2

5
27
25.01.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: -/5

7
 Jednotlivci celkem
323/25
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

8>4 Witoš, Kusý - Šťastný, Křivanec 6:0, 6:0
4>2 Witoš, Kusý - Furlet, Valenta 6:2, 6:1
2>1 Witoš, Kusý - Přáda, Hrnčíř 6:1, 6:4
získané body: 27 b.
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

8>4 Kabrhel, Witoš - Hudeček, Zapletal 6:1, 6:3
4>2 Vokroj, Hrnčíř - Kabrhel, Witoš 6:2, 6:4
získané body: 10 b.
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

32>16 Moravec, Witoš - Lošák, Mičulka 6:7 (5), 6:2, 1:0 (5)
16>8 Žiška, Majc - Moravec, Witoš 6:0, 6:0
získané body: 21 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

32>16 Kocanda, Chmelař - Witoš, Mohamed 7:5, 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

32>16 Moravec, Witoš - Kalina, Bílek 6:3, 6:1
16>8 Fejka, Krejčí - Moravec, Witoš 6:1, 7:5
získané body: 18 b.
08.08.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 5/4

4>2 Blažej, Witoš - Jurda, Krzystek 6:4, 6:1
2>1 Ondrůšek, Chovanec - Blažej, Witoš 6:3, 7:6 (6)
získané body: 10 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

32>16 Witoš, Moravec - Volejník, Nekut 6:1, 6:0
16>8 Hrbáč, Laššan - Witoš, Moravec 6:3, 7:6 (7)
získané body: 10 b.
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

32>16 Witoš, Moravec - Loučka, Kabrhel 6:4, 7:6 (2)
16>8 Krechler, Eversfield - Witoš, Moravec 4:6, 6:3, 1:0 (14)
získané body: 18 b.
05.09.2020

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

4>2 Kobza, Witoš - Slanar, Volín 6:1, 7:5
2>1 Kobza, Witoš - Hrubeš, Peterka 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
25.01.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: -/5

16>8 Brtník, Witoš - Jurda, Novák 6:1, 6:2
8>4 Majc, Remeš - Brtník, Witoš 6:1, 6:2
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. B
0
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha A
9
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 B
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. B
12
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha A
5
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 B
13
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39