Český tenisový svaz

Zerai Rayen

Datum narození:
17.03.2008
Platnost reg. do:
10.10.2018
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
0
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
0
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
3
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
0
7.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TK TILIA Brno B - TC Brno D
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
5
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
2
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
2
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
5
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
1
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
0
7.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TK TILIA Brno B - TC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
26.5.2018, II.TŔÍDA sk.AS
TC Brno D - ŽLTC Brno D
team Zerai, Sýkora - Winkler, Bohata 6:4, 4:6, 6:3
získané body: 5 b.
9.6.2018, II.TŔÍDA sk.AS
TC Austerlitz - TC Brno D
team Menšík Jan - Zerai Rayen 7:6, 1:6, 2:6
získané body: 3 b.
23.6.2018, II.TŔÍDA sk.AS
TK TILIA Brno B - TC Brno D
team - Zerai Rayen scr.
získané body: 0 b.
team - Zerai scr.
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

10
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor ročníku 2008

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

5
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

28
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
5
13.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/4

10
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

0
7
27.01.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

10
8
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/-

0
9
17.02.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
10
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

27
11
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

7
12
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

0
13
24.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 6/6

14
14
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

34
15
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

25
16
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
17
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/-

0
18
31.07.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 5/-

15
19
04.08.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

7
20
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

10
21
27.08.2018

TK Znojmo (B - 300), K: 9/-

0
22
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

10
23
08.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
24
15.09.2018

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

10
25
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
229/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

7
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor ročníku 2008

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

4
3
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
5
13.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/4

7
6
20.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 6/5

0
7
27.01.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

7
8
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/-

-
9
17.02.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
10
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 6/5

0
11
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
12
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

0
13
24.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 6/6

10
14
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

0
15
02.06.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 7/6

14
16
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
17
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/-

-
18
31.07.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 5/-

-
19
04.08.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
20
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

10
21
27.08.2018

TK Znojmo (B - 300), K: 9/-

-
22
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

10
23
08.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
24
15.09.2018

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

7
25
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
106/20
02.12.2017, TC Brno CUP

TC Brno. (D - 400), K: 2/2

8>4 Sýkora, Zerai - Kuchař, Prokeš 6:2, 6:7 (8), 1:0 (7)
4>2 Sýkora, Zerai - Havránek, Rundervoort 6:2, 7:5
2>1 Sýkora, Zerai - Zrůbek, Laštovička 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
10.02.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/-

32>16 Havel Tadeáš- Zerai Rayen6:1, 5:1, scr.
získané body: 0 b.
17.02.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 400), K: 5/5

8>4 Zerai, Pytel - Doucha, Kubát 6:2, 6:3
4>2 Válek, Kralik - Zerai, Pytel 6:4, 1:6, 1:0 (9)
získané body: 10 b.
03.03.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

4>2 Sýkora, Zerai - Hádlík, Berka 2:6, 6:3, 1:0 (5)
2>1 Riedl, Váňa - Sýkora, Zerai 7:5, 1:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

32>16 Zerai Rayen- Kolář Jan7:6 (5), 6:2
16>8 Suchan David- Zerai Rayen6:1, 6:0
získané body: 7 b.
21.07.2018

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Halamíček, Doležal - Zerai, Walsh 7:6 (6), 4:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
04.08.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

8>4 Zerai, Kuchař - Rocher, Cakl 4:6, 6:4, 1:0 (4)
4>2 Zerai, Kuchař - Různar, Mazal 6:4, 6:3
2>1 Komrska, Sýkora - Zerai, Kuchař 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
01.09.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 5/5

8>4 Zerai, Kuchař - Havránek, Mazal 6:2, 3:6, 1:0
4>2 Kilian, Prokeš - Zerai, Kuchař 7:6, 6:2
získané body: 10 b.
15.09.2018

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

8>4 Zerai, Kuchař - Gerža, Svoboda 6:1, 6:4
4>2 Hádlík, Váňa - Zerai, Kuchař 6:7 (4), 6:4, 1:0 (6)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
6.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
4
2.
I.TŔÍDA M
20.5.2018, TK Znojmo - TC Brno B
4
3.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TC Brno B
1
1.
II.TŔÍDA BM
29.4.2018, TC Brno C - TK Blansko
1
2.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TC Brno C - TK Zlín B
0
3.
II.TŔÍDA BM
17.6.2018, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
6.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
3
2.
I.TŔÍDA M
20.5.2018, TK Znojmo - TC Brno B
15
3.
I.TŔÍDA M
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TC Brno B
4
1.
II.TŔÍDA BM
29.4.2018, TC Brno C - TK Blansko
7
2.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TC Brno C - TK Zlín B
0
3.
II.TŔÍDA BM
17.6.2018, TC Brno C - ŽLTC Brno C
1
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39
6.5.2018, I.TŔÍDA M
TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
team Směřička, Remeš - Zerai, Kuchař 0:6, 7:5, 6:7
získané body: 3 b.
20.5.2018, I.TŔÍDA M
TK Znojmo - TC Brno B
team Novák Jaromír - Zerai Rayen 5:7, 0:6
získané body: 4 b.
20.5.2018, I.TŔÍDA M
TK Znojmo - TC Brno B
team Puskeiler, Novák - Blaška, Zerai 1:6, 6:3, 2:2
získané body: 15 b.
27.5.2018, II.TŔÍDA BM
TC Brno C - TK Zlín B
team Zerai Rayen - Majc Mário 2:6, 2:6
získané body: 0 b.
27.5.2018, II.TŔÍDA BM
TC Brno C - TK Zlín B
team Kuchař, Zerai - Tkáč, Majc 1:6, 2:6
získané body: 0 b.
17.6.2018, II.TŔÍDA BM
TC Brno C - ŽLTC Brno C
team Zerai Rayen - scr.
získané body: 0 b.
17.6.2018, II.TŔÍDA BM
TC Brno C - ŽLTC Brno C
team Zerai, Kuchař - Majda, Šimůnek 6:0, 6:0
získané body: 1 b.