Český tenisový svaz

Kusý Jakub

Datum narození:
06.05.2009
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

32>16 Kusý Jakub- Stibůrek Filip6:4, 6:2
16>8 Kusý Jakub- Zháněl Patrik6:3, 4:6, 1:0
8>4 Kusák Jan- Kusý Jakub6:4, 6:4
získané body: 10 b.
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

4>2 Kusý, Kusý - Jarolímek, Vlček 6:1, 6:1
2>1 Kusý, Kusý - Pokorný, Burda 1:6, 6:1, 1:0
získané body: 20 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

32>16 Augustýn, Ha Duc - Ladman, Kusý 5:7, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, LTC Modřany 2005 A - TK Olymp Praha
0
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, LTC Modřany 2005 B - TC VŠ Praha
0
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Sparta Praha B - LTC Modřany 2005 B
4
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
1
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TK Písnice A - LTC Modřany 2005 B
1
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
3
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TC ESO Praha z.s. - LTC Modřany 2005 B
1
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TJ Spoje Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, LTC Modřany 2005 A - TK Olymp Praha
0
1.
31. 1.třída A
27.4.2019, LTC Modřany 2005 B - TC VŠ Praha
0
2.
31. 1.třída A
4.5.2019, TK Sparta Praha B - LTC Modřany 2005 B
0
3.
31. 1.třída A
11.5.2019, LTC Modřany 2005 B - SK Aritma Praha B
3
4.
31. 1.třída A
25.5.2019, TK Písnice A - LTC Modřany 2005 B
3
5.
31. 1.třída A
8.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
0
6.
31. 1.třída A
15.6.2019, TC ESO Praha z.s. - LTC Modřany 2005 B
0
7.
31. 1.třída A
22.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TJ Spoje Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

60
3
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

40
4
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

40
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

53
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

0
8
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

43
10
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

0
11
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

95
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
13
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
14
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

40
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

55
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

24
18
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
19
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

43
20
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

45
21
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

50
22
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/14

46
23
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: -/4

-
24
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
770/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

10
3
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
4
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

21
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

27
8
01.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

24
10
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

0
11
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

35
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

35
13
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

27
14
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

25
16
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

0
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

50
18
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
19
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

34
20
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

-
21
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/-

-
22
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/14

46
23
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: -/4

10
24
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

10
 Jednotlivci celkem
439/20
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

16>8 Köhler, Kusý - Mohamed, Svoboda 6:3, 6:1
8>4 Köhler, Kusý - Dejmek, Andr 6:4, 6:4
4>2 Duda, Ladman - Köhler, Kusý 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Kusý, Fejka - Kunst, PROCHÁZKA 6:0, 6:0
4>2 Kusý, Fejka - Macinauer, Nekovář 6:1, 6:1
2>1 Kusý, Fejka - Zapletal, Pugner 6:1, 6:1
získané body: 20 b.
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

32>16 Trupl, Kusý - Hromek, Pugner 6:1, 3:6, 1:0 (6)
16>8 Krejčí, Fojtů - Trupl, Kusý 7:6 (5), 6:1
získané body: 21 b.
01.03.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 10/10

16>8 Migdal, Kusý - Zerai, Kuchař 5:7, 6:4, 1:0 (2)
8>4 Migdal, Kusý - Čech, Kilian 6:2, 7:5
4>2 Blaška, Macháček - Migdal, Kusý 6:2, 6:4
získané body: 35 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

64>32 Kusý Jakub- Kvapil Tomáš6:2, 6:1
32>16 Petrofský David- Kusý Jakub3:6, 6:3, 6:1
získané body: 24 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Svoboda, Kusý - Jandourek, Klacek scr.
8>4 Svoboda, Kusý - Macháček, Rat 7:6 (2), 6:1
4>2 Svoboda, Kusý - Klofáč, Petrofský 6:3, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Bursa, Sršeň - Svoboda, Kusý 6:3, 7:5
získané body: 50 b.
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/14

16>8 Krejčí, Kusý - Komínek, Klofáč 4:6, 6:2, 1:0 (5)
8>4 Čepelík, Škrlík - Krejčí, Kusý 6:0, 6:0
získané body: 46 b.
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: -/4

8>4 Witoš, Kusý - Roubal, Vedral 4:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Witoš, Kusý - Klokov, Opluštil 6:3, 6:1
2>1 Freiberg, Köhler - Witoš, Kusý 6:2, 6:2
získané body: 10 b.