Český tenisový svaz

Košárko Filip

Datum narození:
31.05.2008
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018, TK Slavia Plzeň - Tenisklub Cheb
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň
1
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2018, LTC Domažlice - TK Slavia Plzeň
3
4.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2018, TK Sokolov - TK Slavia Plzeň
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018, TK Slavia Plzeň - Tenisklub Cheb
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň
2
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2018, LTC Domažlice - TK Slavia Plzeň
1
4.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2018, TK Sokolov - TK Slavia Plzeň
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

0
2
09.12.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

30
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 6/6

20
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

65
5
12.01.2018

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/-

40
6
03.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

15
7
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

0
8
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

0
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

35
10
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

20
11
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

20
12
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

15
13
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

27
14
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

20
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
16
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

30
17
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/-

30
18
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
20
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

0
21
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
22
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
23
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

36
24
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
494/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 6/6

14
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

0
5
12.01.2018

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/-

-
6
03.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

15
7
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

0
8
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

28
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

0
10
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
11
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
12
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

15
13
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

20
14
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

15
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

10
16
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

15
17
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/-

-
18
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
19
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

10
20
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

0
21
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
22
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
23
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

-
24
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: -/12

0
 Jednotlivci celkem
216/19
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

8>4 Červenka, Košárko - Šimon, Frýdl 6:0, 6:1
4>2 Červenka, Košárko - Raichl, Moj 6:3, 6:2
2>1 Braun, Vrána - Červenka, Košárko 7:6, 6:1
získané body: 10 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

32>16 Psota, Košárko - Sedlatý, Bursa 7:5, 7:5
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Psota, Košárko 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

32>16 Postupa, Stejskal - Košárko, Šmejcký 6:7 (5), 7:6 (3), 1:0 (11)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, TCG Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň A
1
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TK Slavia Plzeň A - TK Škoda Plzeň A
0
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, Lokomotiva Plzeň - TK Slavia Plzeň A
1
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
12.7.2018 10:00, LTK Liberec - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, TCG Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň A
1
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TK Slavia Plzeň A - TK Škoda Plzeň A
0
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, Lokomotiva Plzeň - TK Slavia Plzeň A
4
1.
701 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR dr. ml. ž. - Zlín, 1.kolo
12.7.2018 10:00, LTK Liberec - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7