Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - mladší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       07.-09.04. 816000 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.04. 716000 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.04. 716001 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.04. 816001 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
14.-16.04. 716833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.04. 716815 Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
2/- 14.-16.04. 816815 Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
2/-
14.-15.04. 716002 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-15.04. 816002 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.04. 716840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-15.04. 816840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-16.04. 816833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.04. 716845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 816845 Okresní přebor Kladno+Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-15.04. 816003 TK Neridé (C)      
14.-15.04. 716865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-15.04. 816865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-15.04. 816892 Meziokresní přebor PM, PS, RO
TK Škoda Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.04. 716892 Meziokresní přebor PM, PS, RO
TK Škoda Plzeň z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-       
20.-22.04. 716972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 20.-22.04. 816972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 716971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
      21.-23.04. 816971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
     
21.-22.04. 716884 Okresní přebor Klatovy
Tenis klub Nýrsko (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 21.-22.04. 816884 Okresní přebor Klatovy
Tenis klub Nýrsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-23.04. 716973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 816973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 716976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 21.-23.04. 816976 Okresní přebor Opava
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.04. 716837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.04. 816837 Okresní přebor Mělník
TJ Kralupy o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 716813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 21.-23.04. 816813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-23.04. 716983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 816983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-23.04. 816938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
LTC Nový Bydžov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 716938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
21.-23.04. 716835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Žiželice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 816835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Žiželice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
       21.-22.04. 816004 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
21.-23.04. 716003 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 21.-23.04. 816005 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
21.-22.04. 716838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 21.-22.04. 816838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-22.04. 816006 TK Neridé (C)      
21.-23.04. 716842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 816842 Okresní přebor Příbram
TK Bohutín, z.s. (P)
     
21.-23.04. 716937 Meziokresní přebor pardubického kraje
TK Holice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       21.-23.04. 816937 Meziokresní přebor pardubického kraje
TO TJ Tesla Pardubice (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
21.-22.04. 716882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-22.04. 816882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
     
21.-22.04. 716893 Meziokresní přebor CH, SO, KV
TK Františkovy Lázně (P)
      21.-22.04. 816893 Meziokresní přebor CH, SO, KV
TK Františkovy Lázně (P)
     
22.-23.04. 716886 Okresní přebor Plzeň - jih
Sokol Blovice (P)
Informace
  -/- 22.-23.04. 816886 Okresní přebor Plzeň - jih
Sokol Blovice (P)
Informace
  -/-
01.-02.05. 716861 Okresní přebor České Budějovice
LTC České Budějovice,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.05. 816861 Okresní přebor České Budějovice
LTC České Budějovice,z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.05. 716868 Okresní přebor Tábor
LTC Tábor 1903 (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.05. 816868 Okresní přebor Tábor
LTC Tábor 1903 (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.05. 716004 SK Meteor Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7       
       08.-09.05. 816832 Okresní přebor Benešov
SPORTTENIS (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.05. 716832 Okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-14.05. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
12.-14.05. 716940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       12.-14.05. 816940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
       12.-15.05. 816800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/9
12.-16.05. 716800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       12.-14.05. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.05. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 12.-14.05. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.05. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       12.-14.05. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.05. 716830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 12.-14.05. 816830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.05. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       12.-14.05. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.05. 716900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       12.-14.05. 816900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 716005 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816007 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716006 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/6 02.-04.06. 816008 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716007 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816009 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716008 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816010 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716009 TŠ Hostivař (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
02.-04.06. 716010 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 02.-04.06. 816011 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716011 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.06. 816012 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716012 TO Odry (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816013 TO Odry (C)      
       02.-04.06. 816014 TK TENIS S&C SVITAVY (C)      
02.-04.06. 716964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716013 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/4 02.-04.06. 816015 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716014 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.06. 816016 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716015 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816017 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-03.06. 716016 TK Neridé (C)             
02.-04.06. 716017 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)       02.-04.06. 816018 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.06. 716018 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 02.-04.06. 816019 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-15.06. 716019 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       11.-15.06. 816020 I.ČLTK Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
12.-13.06. 716963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 12.-13.06. 816963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
19.-21.06. 716020 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.06. 816021 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.06. 716021 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.06. 816022 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-29.06. 816023 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.06-01.07. 816024 BATESTA Chodov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716022 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816025 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716023 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816026 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716024 TCG Karlovy Vary (C)             
30.06-02.07. 716025 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816027 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
30.06-01.07. 716026 TJ Sokol Ústí n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 716027 TK Brno Bosonohy,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816028 TK Brno Bosonohy,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716028 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816029 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716029 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816030 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716030 TJ Žďár nad Sázavou (C)       30.06-02.07. 816031 TJ Žďár nad Sázavou (C)      
30.06-02.07. 716031 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816032 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716032 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816033 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-03.07. 716033 TK Písek (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9 30.06-03.07. 816034 TK Písek (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.06-02.07. 716034 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816035 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716035 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816036 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716036 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 816037 TK RAPID LIBEREC (C)      
30.06-02.07. 716037 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.06-02.07. 816038 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716038 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.06-02.07. 816039 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716039 Tenis Nová Paka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-03.07. 716040 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/12 30.06-03.07. 816040 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
03.-05.07. 716041 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
03.-05.07. 716042 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816041 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716043 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816042 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-08.07. 716700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 03.-08.07. 816700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
04.-06.07. 716044 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)       04.-06.07. 816043 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)      
       04.-06.07. 816044 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 716045 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 816045 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 716046 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
05.-07.07. 716047 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 816046 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-08.07. 716048 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 05.-08.07. 816047 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716049 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 07.-09.07. 816048 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716050 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.07. 816049 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716051 TK Radegast (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-10.07. 716052 Jiskra Otrokovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
07.-08.07. 716053 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-08.07. 816050 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716054 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 816051 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716055 LTK Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       07.-09.07. 816052 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716056 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 07.-09.07. 816053 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       07.-09.07. 816054 TCG Karlovy Vary (C)      
07.-09.07. 716057 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 816055 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       07.-10.07. 816056 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
07.-09.07. 716058 TK Kadaň (C)       07.-09.07. 816057 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 716059 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 816058 LTK Bílina (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       07.-10.07. 816059 TC VŠ Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
07.-10.07. 716060 Lob S.A. Bohnice, zs (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/10       
07.-09.07. 716061 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 816060 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-09.07. 816061 LTK Liberec (C)      
09.-11.07. 716062 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816062 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716063 LTK TEPLICE o.s. (C)       09.-11.07. 816063 LTK TEPLICE o.s. (C)      
09.-11.07. 716064 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 09.-11.07. 816064 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716065 LTC Slaný (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816065 LTC Slaný (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716066 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816066 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716067 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816067 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716068 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816068 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
11.-13.07. 716069 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816069 Tenis Cibulka (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
12.-15.07. 716070 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-15.07. 816070 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.07. 716071 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 816071 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.07. 716072 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 13.-15.07. 816072 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716073 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816073 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716074 TK Strakonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 14.-16.07. 816074 TK Strakonice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716075 TK Ústí n. Orlicí (C)       14.-16.07. 816075 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716076 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 14.-16.07. 816076 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716077 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 716078 TK Kvasiny (C)       14.-16.07. 816077 TK Kvasiny (C)      
14.-16.07. 716079 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816078 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716080 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816079 T.J. Sokol Šumperk (C)      
14.-16.07. 716081 TK Benešov (C)       14.-16.07. 816080 TK Benešov (C)      
14.-16.07. 716082 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816081 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716083 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)       14.-16.07. 816082 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)      
       14.-15.07. 816083 TK Aš (C)      
14.-16.07. 716084 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.07. 716085 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816084 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716086 TK Dynamo Hradec Králové (C)       14.-16.07. 816085 TK Dynamo Hradec Králové (C)      
14.-16.07. 716087 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 14.-16.07. 816086 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-15.07. 716862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-15.07. 816862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716088 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816087 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716089 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816088 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716090 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 14.-16.07. 816089 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716091 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816090 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716092 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816091 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716093 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816092 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 716094 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816093 Tenis Dobříš (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
14.-16.07. 716095 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 816094 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       15.-17.07. 816095 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716096 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 16.-18.07. 816096 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716097 SK LAMA o.s. (C)       17.-19.07. 816097 SK LAMA o.s. (C)      
17.-19.07. 716098 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816098 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716099 Lob S.A. Bohnice, zs (C)       17.-19.07. 816099 Lob S.A. Bohnice, zs (C)      
18.-20.07. 716100 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.07. 816100 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.07. 716101 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 19.-21.07. 816101 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.07. 716102 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 19.-21.07. 816102 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.07. 716103 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.07. 716104 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816103 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-24.07. 816104 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
21.-23.07. 716105 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816105 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.07. 716106 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.07. 816106 Tenis klub Nýrsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716107 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816107 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.07. 716108 TK Slavia Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
21.-23.07. 716109 Prestige tennis club Frýdek-Místek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816108 Prestige tennis club Frýdek-Místek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716110 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816109 Lokomotiva Trutnov (C)      
21.-23.07. 716111 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816110 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716112 LTC Mladá Boleslav o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816111 LTC Mladá Boleslav o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716113 TK Semily (C)             
       21.-24.07. 816112 SK SPORTCENTRUM Roudná (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.07. 716114 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 21.-23.07. 816113 TK Turnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716115 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816114 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.07. 716116 LTC Hradec Králové (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       21.-24.07. 816115 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-23.07. 716117 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816116 TK Bystřice n.Pernštejnem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716118 TK Drnovice (C)       21.-23.07. 816117 TK Drnovice (C)      
21.-23.07. 716119 TK Roudnice n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.07. 816118 TK Roudnice n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716120 SK HAMR, z.s. (C)       21.-23.07. 816119 SK HAMR, z.s. (C)      
       21.-23.07. 816120 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716121 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816121 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)      
21.-23.07. 716122 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816122 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716123 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816123 TK Bystřice p.H. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.07. 716124 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.07. 816124 TK Horní Měcholupy (C)      
21.-23.07. 716125 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.07. 816125 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-23.07. 816126 TK Chomutov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.07. 716126 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       23.-25.07. 816127 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.07. 716127 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 23.-25.07. 816128 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716128 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816129 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-26.07. 816130 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.07. 716129 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.07. 816131 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/4
26.-28.07. 716130 TK RAPID LIBEREC (C)       26.-28.07. 816132 TK RAPID LIBEREC (C)      
27.-29.07. 716131 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.07. 816133 TK Dubí (C)      
27.-31.07. 716132 TK Slavia Orlová (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
27.-30.07. 716950 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
      27.-30.07. 816950 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův brod
TJ Žďár nad Sázavou (P)
     
       27.-31.07. 816134 SK JC Sport Opava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.07. 716133 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816135 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-30.07. 816136 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716134 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 716135 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 28.-30.07. 816137 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716136 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816138 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716137 TK Holice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 716138 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816139 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-31.07. 816140 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.07. 716139 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816141 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-29.07. 816142 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716140 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816143 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716141 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.07. 716142 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 28.-30.07. 816144 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716143 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816145 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716144 TK Znojmo (C)       28.-30.07. 816146 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.07. 716145 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.07. 816147 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-31.07. 716146 TK Neridé (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
       29.07-01.08. 816148 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.07-01.08. 716147 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816149 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
30.07-01.08. 716148 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.07-01.08. 816150 TK Horní Měcholupy (C)      
31.07-02.08. 716149 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 816151 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716150 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 31.07-02.08. 816152 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       31.07-04.08. 816153 TK Pelhřimov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
31.07-04.08. 716151 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
01.-03.08. 716152 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.08. 816154 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
03.-06.08. 716153 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/- 03.-06.08. 816155 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/-
04.-06.08. 716154 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816156 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716155 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 04.-06.08. 816157 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716156 TK Radegast (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816158 TK Radegast (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.08. 716157 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816159 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716158 TK Tuřany (C)       04.-06.08. 816160 TK Tuřany (C)      
04.-06.08. 716159 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816161 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716160 Spartak Polička (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816162 Spartak Polička (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716161 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816163 TJ MSV Studénka, z.s. (C)      
04.-06.08. 716162 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816164 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.08. 716163 HTK Třebíč (C)       04.-06.08. 816165 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716164 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816166 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.08. 716165 TJ Jiskra Strážnice (C)       04.-05.08. 816167 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716166 Tenisový klub Eden (C)       04.-06.08. 816168 Tenisový klub Eden (C)      
04.-06.08. 716167 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 04.-06.08. 816169 TK Oáza Říčany (C)      
04.-06.08. 716168 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816170 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.08. 716169 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816171 LTC Hradec Králové (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.08. 716170 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.08. 716171 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816172 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.08. 716172 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.08. 816173 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-07.08. 716173 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-07.08. 816174 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716174 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 06.-08.08. 816175 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716175 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 07.-09.08. 816176 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
07.-09.08. 716176 TO TJ Nový Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816177 TO TJ Nový Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716177 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.08. 716178 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 07.-09.08. 816178 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716179 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816179 Tenisový klub Bruntál, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716180 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816180 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716181 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816181 TK Choceň (C)      
11.-12.08. 716182 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 716183 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 716184 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816182 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716185 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 11.-13.08. 816183 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716186 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816184 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716187 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816185 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716188 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       11.-13.08. 816186 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. (C)      
11.-12.08. 716189 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.08. 716190 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 11.-13.08. 816187 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716191 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816188 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716192 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 11.-13.08. 816189 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716193 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816190 TK Horní Měcholupy (C)      
       12.-14.08. 816191 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       12.-13.08. 816192 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.08. 716194 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.08. 816193 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       13.-16.08. 816194 SK HAMR, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
13.-16.08. 716195 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
13.-16.08. 716196 TK Spartak Jihlava (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/8       
       13.-16.08. 816195 TC BORS CLUB-STK Břeclav (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
14.-16.08. 716197 Sokol Rudice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.08. 716198 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816196 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716199 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816197 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716200 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-       
       15.-17.08. 816342 Sokol Rudice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-20.08. 716201 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 17.-20.08. 816198 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.08. 716202 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 17.-19.08. 816199 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.08. 716203 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)       17.-19.08. 816200 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)      
17.-21.08. 716204 SK HAMR, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       17.-21.08. 816201 TK DEZA Valašské Meziříčí (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
18.-20.08. 716205 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816202 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716206 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816203 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
18.-20.08. 716207 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 18.-20.08. 816204 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.08. 816205 TJ Slavoj Chodová Planá (C)      
18.-20.08. 716208 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816206 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
18.-20.08. 716209 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816207 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.08. 716210 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-19.08. 816208 Tenisový klub Šternberk, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716211 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816209 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716212 Sokol Letovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816210 Sokol Letovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716213 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816211 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716214 TK TILIA Brno (C)       18.-20.08. 816212 TK TILIA Brno (C)      
       18.-20.08. 816213 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.08. 716215 TK Soběslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.08. 716216 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816214 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716217 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816215 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.08. 816216 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716218 TK Na Dolině o.s. (C)       18.-20.08. 816217 TK Na Dolině o.s. (C)      
       18.-20.08. 816218 TC Nové Město n. Metují (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716219 Lob S.A. Bohnice, zs (C)       18.-20.08. 816219 Lob S.A. Bohnice, zs (C)      
18.-20.08. 716220 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816220 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
20.-22.08. 716221 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.08. 816221 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716222 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816222 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
22.-24.08. 716223 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 22.-24.08. 816223 TK Horní Měcholupy (C)      
23.-26.08. 716224 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
11/10       
       23.-26.08. 816224 T.J. Sokol Šumperk (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
23.-26.08. 716225 Lokomotiva Plzeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       23.-26.08. 816225 TK Sokolov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
23.-25.08. 716226 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 23.-25.08. 816226 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
24.-26.08. 716227 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.08. 816227 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-26.08. 816228 TK TENNISPOINT FM (C)      
24.-26.08. 716228 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 24.-26.08. 816229 TK Dubí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716229 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816230 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)      
25.-27.08. 716230 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816231 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716231 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816232 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716232 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)       25.-27.08. 816233 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)      
25.-27.08. 716233 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816234 TJ MSV Studénka, z.s. (C)      
25.-27.08. 716234 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
25.-27.08. 716235 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816235 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716236 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816236 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       25.-26.08. 816237 TK Aš (C)      
25.-26.08. 716237 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.08. 816238 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-26.08. 716238 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.08. 816239 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716239 Jiskra Bechyně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816240 Jiskra Bechyně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716240 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816241 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-26.08. 716241 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-26.08. 816242 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716242 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 25.-27.08. 816243 Tenis Cibulka (C)      
       25.-27.08. 816244 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716243 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 25.-27.08. 816245 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-28.08. 716244 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 25.-28.08. 816246 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.08. 716245 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816247 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-26.08. 716246 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-27.08. 716247 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.08. 816248 TK Jirkov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
       26.-27.08. 816249 Slavoj Čerčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-30.08. 716248 TK Roja Příbram z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
27.-30.08. 716249 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
       27.-30.08. 816250 TK Bohutín, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       27.-30.08. 816251 SK Zlín-Mladcová (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.08. 716250 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.08. 716251 SK LAMA o.s. (C)       28.-30.08. 816252 SK LAMA o.s. (C)      
       29.-31.08. 816253 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.08. 716252 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.-31.08. 816254 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.08-01.09. 716253 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 30.08-01.09. 816255 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.08-01.09. 716254 SK Véska (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.08-01.09. 816256 SK Véska (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       30.-31.08. 816257 Spartak Vlašim (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.08-03.09. 716255 TK Gymnázium Uničov (C)       31.08-03.09. 816258 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.08-02.09. 716256 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.08-02.09. 816259 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.08-04.09. 716257 TK Roja Příbram z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       31.08-04.09. 816260 TC VŠ Praha (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
01.-03.09. 716258 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.09. 816261 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716259 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816262 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716260 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)       01.-03.09. 816263 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716261 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816264 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716262 Lokomotiva Karlovy Vary (C)       01.-03.09. 816265 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-02.09. 716263 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.09. 816266 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716264 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816267 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-02.09. 716265 TK Praga-Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 01.-02.09. 816268 TK Praga-Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-03.09. 716266 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816269 TK Slavia Orlová (C)      
01.-03.09. 716267 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816270 Rožnovský tenisový klub (C)      
01.-03.09. 716268 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 01.-03.09. 816271 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716269 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816272 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.09. 716270 TK Česká Skalice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-02.09. 816273 TK Česká Skalice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716271 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816274 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716272 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.09. 816275 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716273 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816276 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716274 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816277 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716275 LTC Litvínov (C)       01.-03.09. 816344 LTC Litvínov (C)      
01.-03.09. 716276 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816278 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
01.-03.09. 716277 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.09. 816279 TK Rochlice Liberec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.09. 716278 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
01.-03.09. 716279 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 01.-03.09. 816280 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
       01.-03.09. 816343 LTC Litvínov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-10.09. 716280 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-10.09. 816281 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-11.09. 716281 TO SK Mělník (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       07.-11.09. 816282 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
08.-10.09. 716282 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816283 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716283 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816284 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-10.09. 816285 TŠ Hostivař (C)      
08.-10.09. 716284 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816286 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716285 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816287 Sokol Nepomuk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716286 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 08.-10.09. 816288 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
08.-10.09. 716287 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816289 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716288 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816290 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.09. 716289 Čechie Dalovice (C)       08.-09.09. 816291 Čechie Dalovice (C)      
08.-10.09. 716290 Start Liberec (C)       08.-10.09. 816292 Start Liberec (C)      
08.-10.09. 716291 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       08.-09.09. 816293 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716292 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816294 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-10.09. 816295 TK TENIS S&C SVITAVY (C)      
08.-10.09. 716293 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816296 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.09. 716294 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816297 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       08.-10.09. 816298 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
08.-10.09. 716295 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.09. 816299 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.09. 716296 TC Spořilov Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.09. 716297 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816300 TK Krnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716298 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816301 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716299 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816302 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716300 Sokol Čebín (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 15.-17.09. 816303 Sokol Čebín (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
15.-16.09. 716301 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-16.09. 816304 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716302 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816305 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716303 TJ Lázně Bělohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.09. 716304 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816306 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716305 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816307 TK Lány (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716306 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816308 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716307 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816309 TJ Solidarita Praha 10 (C)      
15.-17.09. 716308 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816310 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716309 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816311 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       15.-17.09. 816312 TK Sokolov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716310 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816313 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716311 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816314 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.09. 716312 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-16.09. 816315 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-18.09. 716313 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 15.-18.09. 816316 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
15.-18.09. 716314 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 15.-18.09. 816317 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
15.-17.09. 716315 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816318 TK Bohutín, z.s. (C)      
15.-17.09. 716316 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.09. 816319 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       15.-17.09. 816320 TK Chomutov (C)      
22.-24.09. 716317 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816321 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716318 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816322 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716319 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816323 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716320 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
22.-24.09. 716321 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816324 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716322 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816325 Baník Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.09. 716323 TK Ústí n. Orlicí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       22.-25.09. 816326 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
22.-23.09. 716324 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.09. 816327 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-25.09. 716325 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
22.-25.09. 716326 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-25.09. 816328 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716327 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816329 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716328 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816330 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-24.09. 716329 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.09. 816331 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       22.-25.09. 816332 TC Dvůr Králové, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       23.-25.09. 816333 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.09-01.10. 716330 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
       28.09-01.10. 816334 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       28.09-01.10. 816335 LTC Kolín (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
28.-30.09. 716331 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.09. 816336 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.09-01.10. 716332 TK Oáza Říčany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/9       
29.09-02.10. 716333 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-02.10. 816337 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.09-01.10. 716334 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-01.10. 816338 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.09-01.10. 716335 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-01.10. 816339 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.-30.09. 816340 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.09-01.10. 716336 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.09-01.10. 816341 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4