Český tenisový svaz

Pšeničnyj Dmitrij

Datum narození:
23.04.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 6/5

27
2
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

0
3
21.12.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 5/5

15
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/-

20
5
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

0
6
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 6/-

20
7
31.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 6/-

0
8
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
9
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/6

25
10
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

20
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
12
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

20
13
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

40
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
15
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

30
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

19
17
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 5/5

15
18
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

30
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 5/-

27
21
23.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

30
22
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/4

40
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
24
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

36
25
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

30
26
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

-
27
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
466/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 6/5

10
2
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

27
3
21.12.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 5/5

15
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/-

-
5
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

0
6
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 6/-

-
7
31.01.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 6/-

-
8
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
9
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/6

14
10
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

0
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
12
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
13
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 5/5

0
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

16
15
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

15
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

0
17
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 5/5

10
18
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 5/-

-
21
23.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
22
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/4

7
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

19
24
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
25
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
26
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

0
27
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
163/22
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

8>4 Pšeničnyj, Rakouš - Minx, Růžek 6:2, 6:3
4>2 Pšeničnyj, Rakouš - Dzúr, Zíta 6:1, 4:6, 1:0 (5)
2>1 Pšeničnyj, Rakouš - Tikovský, Kozák 6:4, 6:2
získané body: 27 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

64>32 Drlík David- Pšeničnyj Dmitrij6:2, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

32>16 Roubík, Ambrož - Přáda, Pšeničnyj 1:6, 6:4 (4)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
1
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC VŠ Praha A - I.ČLTK Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC VŠ Praha A - I.ČLTK Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1