Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dospělí

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
04.-05.11. 106864 Halový okresní přebor Pelhřimov
LTC Humpolec (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.11. 106000 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       11.-13.11. 206800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.11. 106001 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
11.-13.11. 106002 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6       
       17.-19.11. 206940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
17.-19.11. 106003 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)             
       17.-19.11. 206970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       17.-18.11. 206860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       17.-19.11. 206830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
       17.-19.11. 206900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.11. 106004 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.11. 106005 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
18.-20.11. 106006 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 18.-20.11. 206000 Sokol Horní Počernice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
18.-20.11. 106007 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.11. 206001 1. Vestecká sportovní o.s. (C)      
18.-19.11. 106008 TK Písnice (C)
Informace
  -/-       
       18.-20.11. 206880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-19.11. 106009 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D)
Informace
  -/-       
       18.-20.11. 206920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.11. 106010 TTK ESOX (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       20.-25.11. 206700 Halové Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
24.-27.11. 106011 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-       
24.-26.11. 106012 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
       24.-27.11. 206002 Sportovní centrum Linhart (C)
Informace
  -/-
25.-27.11. 106013 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
25.-27.11. 106014 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
25.-26.11. 106832 Halový okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
  -/-       
25.-26.11. 106015 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 25.-26.11. 206003 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
25.-27.11. 106016 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C)             
       25.-27.11. 206004 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-
25.-27.11. 106017 SK Satalice (C)
Informace
  -/-       
25.-26.11. 106018 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 25.-26.11. 206005 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
25.-27.11. 106019 1. Vestecká sportovní o.s. (C)       25.-27.11. 206006 1. Vestecká sportovní o.s. (C)      
25.-27.11. 106841 Halový okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
      25.-27.11. 206841 Halový okresní přebor Praha-západ
Řevnická sportovní (P)
     
25.-26.11. 106020 Sokol Petrovice (C)
Informace
  -/-       
       25.-26.11. 206832 Halový okresní přebor Benešov
Slavoj Čerčany (P)
Informace
  -/-
01.-04.12. 106021 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 01.-04.12. 206007 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
02.-03.12. 106867 Halový okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
Informace
  -/- 02.-03.12. 206867 Halový okresní přebor Strakonice
TK Strakonice (P)
Informace
  -/-
02.-03.12. 106022 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. (C)
Informace
  -/-       
02.-04.12. 106023 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
02.-03.12. 106024 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
  -/-       
08.-11.12. 106970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
09.-11.12. 106940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
09.-12.12. 106800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
09.-11.12. 106880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
       09.-11.12. 206008 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-11.12. 106860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-       
09.-11.12. 106830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
09.-11.12. 106920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
09.-10.12. 106025 Sportcentrum Uhříněves (C)
Informace
  -/-       
09.-11.12. 106900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
16.-19.12. 106026 Beskydský tenisový klub (B)
Informace
  -/- 16.-19.12. 206009 Beskydský tenisový klub (B)
Informace
  -/-
16.-19.12. 106027 TO SK Mělník (B)
Informace
  -/-       
16.-18.12. 106028 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/- 16.-18.12. 206010 Tenis Centrum Lužiny (C)
Informace
  -/-
16.-17.12. 106838 Halový okresní přebor Mladá Boleslav
TK Mnichovo Hradiště (P)
Informace
  -/-       
16.-18.12. 106029 TJ Radlice (C)
Informace
  -/-       
23.-24.12. 106030 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-       
26.-29.12. 106031 SK OAZA Praha (C)
Informace
  -/-       
26.-28.12. 106032 TK Sokolov (C)
Informace
  -/-       
28.-30.12. 106033 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
29.-31.12. 106034 TTK ESOX (C)
Informace
  -/-       
05.-08.01. 106035 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
       05.-09.01. 206011 TO SK Mělník (A)
Informace
  -/-
06.-08.01. 106036 DTJ Tenis Vřesina (C)
Informace
  -/-       
06.-07.01. 106037 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-       
06.-07.01. 106038 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-       
       06.-08.01. 206012 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-
08.-13.01. 106700 Halové MČR - Memoriál Jana Záhlavy
ČTS (H)
Informace
  -/-       
       13.-16.01. 206013 Tenis Tábor (B)
Informace
  -/-
13.-15.01. 106039 TK Na Dolině o.s. (C)
Informace
  -/-       
13.-16.01. 106040 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 106041 Tenisklub Cheb (C)
Informace
  -/-       
13.-15.01. 106042 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
13.-14.01. 106043 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
  -/-       
13.-14.01. 106044 VŠTJ Ekonom Praha (C)
Informace
  -/-       
13.-16.01. 106045 TCEN Hrádek nad Nisou (B)
Informace
  -/-       
20.-22.01. 106046 TK Havířov (C)
Informace
  -/-       
20.-23.01. 106047 TJ Radlice (B)
Informace
  -/-       
20.-23.01. 106048 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/- 20.-23.01. 206014 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-
20.-21.01. 106049 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       20.-23.01. 206015 Lokomotiva Praha (B)
Informace
  -/-
       20.-23.01. 206016 TK RAPID LIBEREC (B)
Informace
  -/-
27.-28.01. 106050 TJ Slavoj Plzeň (C)
Informace
  -/-       
27.-30.01. 106051 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 27.-30.01. 206017 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
27.-29.01. 106052 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
27.-28.01. 106053 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/-       
27.-28.01. 106054 TO TJ Tesla Pardubice (D)
Informace
  -/- 27.-28.01. 206018 TO TJ Tesla Pardubice (D)
Informace
  -/-
       27.-29.01. 206019 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
       27.-28.01. 206020 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-
02.-04.02. 106055 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
       02.-06.02. 206021 T.K.MILTEN (A)
Informace
  -/-
03.-04.02. 106056 Tsport Votice o.s. (D)
Informace
  -/-       
03.-05.02. 106057 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       03.-05.02. 206022 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)
Informace
  -/-
10.-12.02. 106058 Tenisový klub Písečná, z.s. (C)
Informace
  -/-       
10.-11.02. 106059 TK Jirkov (C)
Informace
  -/- 10.-11.02. 206023 TK Jirkov (C)
Informace
  -/-
16.-19.02. 106060 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 16.-19.02. 206024 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
16.-20.02. 106061 T.K.MILTEN (A)
Informace
  -/-       
17.-19.02. 106062 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-       
17.-19.02. 106063 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
17.-18.02. 106064 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 17.-18.02. 206025 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
17.-18.02. 106065 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-       
24.-26.02. 106066 TC BORS CLUB-STK Břeclav (C)
Informace
  -/- 24.-26.02. 206026 TC BORS CLUB-STK Břeclav (C)
Informace
  -/-
24.-25.02. 106067 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. (C)
Informace
  -/-       
24.-27.02. 106068 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
  -/-       
       24.-27.02. 206027 LTC Vysoké Mýto (B)
Informace
  -/-
       24.-27.02. 206028 TK Sokolov (B)
Informace
  -/-
24.-27.02. 106069 TO SK Žamberk (B)
Informace
  -/-       
24.-25.02. 106070 Sokol Petrovice (C)
Informace
  -/-       
24.-25.02. 106071 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D)
Informace
  -/-       
02.-05.03. 106072 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 02.-05.03. 206029 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
03.-04.03. 106073 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-       
03.-05.03. 106074 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-       
03.-05.03. 106075 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       09.-12.03. 206030 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-
10.-13.03. 106076 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
  -/-       
10.-12.03. 106077 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-       
10.-11.03. 106078 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-       
10.-13.03. 106079 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
  -/-       
10.-12.03. 106080 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 10.-12.03. 206031 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
       10.-13.03. 206032 SHARK Brno (B)
Informace
  -/-
17.-18.03. 106081 TJ Slavoj Plzeň (C)
Informace
  -/-       
17.-20.03. 106082 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/- 17.-20.03. 206033 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/-
17.-19.03. 106083 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 17.-19.03. 206034 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
17.-21.03. 106084 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B)
Informace
  -/-       
17.-19.03. 106085 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
17.-18.03. 106086 TK Písnice (C)
Informace
  -/-       
17.-18.03. 106087 TO TJ Tesla Pardubice (D)
Informace
  -/- 17.-18.03. 206035 TO TJ Tesla Pardubice (D)
Informace
  -/-
23.-26.03. 106088 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
  -/-       
23.-25.03. 106089 DTJ Jinonice (C)
Informace
  -/-       
23.-26.03. 106090 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 23.-26.03. 206036 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
23.-27.03. 106091 I.ČLTK Praha (A)
Informace
  -/-       
24.-25.03. 106092 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/- 24.-25.03. 206037 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-
24.-26.03. 106093 TK Strakonice (C)
Informace
  -/-       
24.-26.03. 106094 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-       
24.-25.03. 106095 Slavoj Čerčany (C)
Informace
  -/-       
       31.03-02.04. 206038 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-
31.03-02.04. 106096 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
07.-09.04. 106097 SK Satalice (C)
Informace
  -/-       
14.-15.04. 106954 Halový okresní přebor Břeclav
TC BORS CLUB-STK Břeclav (P)
Informace
  -/- 14.-15.04. 206954 Halový okresní přebor Břeclav
TC BORS CLUB-STK Břeclav (P)
Informace
  -/-
14.-16.04. 106098 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
14.-15.04. 106099 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 14.-15.04. 206039 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
14.-16.04. 106100 Lokomotiva Praha (C)
Informace
  -/-