Český tenisový svaz

Komínek Kryštof

Datum narození:
08.05.2008
Platnost reg. do:
09.10.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

20
2
25.08.2018, Novobydzovsky turnaj

LTC Nový Bydžov (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
27/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
2
25.08.2018, Novobydzovsky turnaj

LTC Nový Bydžov (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
1
2.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
1
2.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
2
3.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

30
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

15
3
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

40
4
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

40
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

28
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 4/4

30
7
10.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 10/10

35
8
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

53
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

0
10
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

20
11
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

30
12
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

40
13
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

5
14
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
15
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
16
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/10

55
17
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
18
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
19
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

27
20
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
21
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

0
22
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

55
23
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
24
16.03.2018, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

0
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

0
26
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
605/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

7
4
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

-
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

18
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 4/4

10
7
10.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 10/10

24
8
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

0
9
03.03.2018, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 500), K: 10/10

24
10
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

15
11
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
12
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
13
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
14
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

21
15
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

45
16
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/10

0
17
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

60
18
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

10
19
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

19
20
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
21
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

0
22
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/14

0
23
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

16
24
16.03.2018, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

-
26
10.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: -/12

34
 Jednotlivci celkem
333/20
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

32>16 Komínek, Šmejcký - Rat, Vaněk 6:0, 6:1
16>8 Holub, Břicháček - Komínek, Šmejcký 6:1, 7:5
získané body: 10 b.