Český tenisový svaz

Brettl Tobiáš

Datum narození:
07.05.2009
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
2
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
2
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
1
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
4
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
6
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

15
7
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

0
8
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
9
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

14
10
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

15
11
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
12
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
15
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

10
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
18
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

15
20
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
23
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
191/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
02.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
3
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
4
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
6
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 5/5

0
7
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

-
8
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
9
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

0
10
18.01.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 5/5

0
11
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
12
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
14
16.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
17
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
18
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
19
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
20
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
21
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

7
22
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
23
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
59/17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sparta Praha B
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sparta Praha B
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7