Český tenisový svaz

Šimek Kristián

Datum narození:
20.08.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
4
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenisový klub Mníšek (6) - TC VITALITY Březnice (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Zdice (4) - TC VITALITY Březnice (7)
0
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenisový klub Mníšek (6) - TC VITALITY Březnice (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

20
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

43
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

75
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 7/-

50
5
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/-

15
6
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

18
7
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

40
8
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

25
9
18.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 7/7

25
10
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 5/6

40
11
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
12
08.02.2020

LTK Liberec (C - 500), K: 5/5

40
13
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

75
14
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

25
15
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

43
16
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

34
17
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

43
18
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/14

0
19
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/6

60
20
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

64
21
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

55
22
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

55
23
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

19
24
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

28
25
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

0
26
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

0
27
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

55
 Jednotlivci celkem
947/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

0
3
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

0
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 7/-

-
5
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/-

-
6
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

0
7
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

20
8
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

18
9
18.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 7/7

18
10
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 5/6

27
11
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
12
08.02.2020

LTK Liberec (C - 500), K: 5/5

10
13
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

0
14
22.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

18
15
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

34
16
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

0
17
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

18
18
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/14

0
19
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 6/6

27
20
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
21
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

18
22
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
23
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

18
24
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

18
25
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

21
26
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

-
27
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
279/23
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

8>4 Šimek, Křížek - Nguyen, Pražma 6:2, 6:2
4>2 Šimek, Křížek - Zeman, Drlík 6:1, 6:2
2>1 Šimek, Křížek - Staněk, Hrabánek 6:0, 6:0
získané body: 20 b.
08.02.2020

LTK Liberec (C - 500), K: 5/5

8>4 Šelemberk, Šimek - Černík, Kašpar 6:2, 6:1
4>2 Kvapil, Motal - Šelemberk, Šimek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

32>16 Andr, Šimek - Ambrož, Kejla 6:4, 6:3
16>8 Ladman, Fojtů - Andr, Šimek 7:6, 6:2
získané body: 18 b.
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

32>16 Šimek, Jourdren - Lošák, Pecka 6:0, 7:5
16>8 Krechler, Kreysa - Šimek, Jourdren 5:7, 6:4, 1:0
získané body: 18 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

32>16 Fencl, Šimek - Chmelař, Mikeš 6:3, 6:2
16>8 Novák, Vágner - Fencl, Šimek 7:5, 6:0
získané body: 18 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

32>16 Majera, Šimek - Soukup, Rieser 6:0, 6:0
16>8 Kreysa, Kusý - Majera, Šimek 6:4, 7:5
získané body: 18 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
21.6.2020, 40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
team - Šimek Kristián scr.
získané body: 0 b.
team - Šebek scr.
získané body: 0 b.