Český tenisový svaz

Svoboda Josef

Datum narození:
25.10.2008
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK AGROFERT Prostějov
135 (25)
 
 
 
2020
TK AGROFERT Prostějov
52 (35)
590 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
24/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

28
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

53
4
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

50
5
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

0
6
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

0
7
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

0
8
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/-

0
9
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

53
10
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

55
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
12
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

50
13
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

50
14
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

53
15
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

0
16
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

35
17
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

43
18
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
19
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

45
21
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

40
22
28.09.2019, TKMH Open 2019 b

TK Mnichovo Hradiště (B - 300), K: 8/9

45
23
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
691/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

28
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

34
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 12/12

0
4
02.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 7/6

14
5
09.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 11/11

28
6
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

35
7
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

40
8
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/-

-
9
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 12/12

34
10
10.06.2019, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/14

30
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

LTK Liberec (P), K: 14/14

0
12
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

50
13
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

25
14
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

70
15
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

25
16
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

35
17
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

18
18
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

34
19
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

34
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

45
21
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

40
22
28.09.2019, TKMH Open 2019 b

TK Mnichovo Hradiště (B - 300), K: 8/9

27
23
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
646/21
08.12.2018

LTK Liberec (B - 500), K: 11/11

16>8 Svoboda, Žiška - FALTA, Sedlatý 6:3, 6:0
8>4 Čepelík, Škrlík - Svoboda, Žiška 6:2, 6:3
získané body: 28 b.
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Svoboda, Kusý - Jandourek, Klacek scr.
8>4 Svoboda, Kusý - Macháček, Rat 7:6 (2), 6:1
4>2 Svoboda, Kusý - Klofáč, Petrofský 6:3, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Bursa, Sršeň - Svoboda, Kusý 6:3, 7:5
získané body: 50 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

32>16 Svoboda Josef- Zeman Jakub5:7, 7:5, 1:0, scr.
16>8 Komínek Kryštof- Svoboda Josef6:3, 6:2
získané body: 53 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

16>8 Raštica, Svoboda - Vágner, Motal 6:2, 6:1
8>4 Raštica, Svoboda - Hep, El Gazzar 6:2, 6:4
4>2 Raštica, Svoboda - Sýkora, Doskočil 6:2, 2:6, 1:0 (7)
2>1 Hanačík, Komínek - Raštica, Svoboda 6:4, 6:1
získané body: 70 b.
30.08.2019, A5

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

16>8 Svoboda, Lebiš - Wirgler, Dujka 6:2, 7:6 (5)
8>4 Postupa, Brückner - Svoboda, Lebiš 6:4, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 34 b.
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Ladman, Svoboda - Lvovský, Dzúr 6:3, 6:1
8>4 Ladman, Svoboda - Voleský, Vaněk 6:3, 2:6, 1:0 (9)
4>2 Ladman, Svoboda - Martínek, Kreysa 6:2, 6:2
2>1 Ladman, Svoboda - Rat, Fojtů 7:5, 3:6, 1:0 (4)
získané body: 45 b.
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

16>8 Čech, Svoboda - Grof, Vedral 6:0, 6:2
8>4 Čech, Svoboda - Chlodnicki, Zerai 2:6, 6:3, 1:0 (8)
4>2 Čech, Svoboda - Horák, Hrbáč 7:5, 6:1
2>1 Macháček, Žiška - Čech, Svoboda 6:3, 6:2
získané body: 40 b.