Český tenisový svaz

Rakouš Michal

Datum narození:
19.08.2010
Platnost reg. do:
03.10.2020
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK AGROFERT Prostějov
34 (45)
311 (9)
 
 
11.01.2020

TO SK Žamberk (C - 400), K: 5/5

8>4 Rakouš, Vašek - Hartl, Langr 6:0, 6:0
4>2 Kuřitka, Dvořák - Rakouš, Vašek 7:6 (4), 7:5
získané body: 10 b.
01.08.2020

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

16>8 Bělík, Rakouš - Rocher, Rocher 7:5, 6:1
8>4 Bělík, Rakouš - Votřel, Šauer 7:5, 4:6, 1:0 (7)
4>2 Bělík, Rakouš - Odstrčil, Kněžínek 6:1, 6:4
2>1 Bělík, Rakouš - Hotař, Kuba 6:4, 6:2
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, HTK Třebíč - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
2.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, HTK Třebíč - TENIS SLOVÁCKO z.s.
9
2.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

50
2
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

60
3
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

27
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

35
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 12/-

53
6
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
7
07.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
8
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

60
9
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

28
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

70
11
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 11/11

28
12
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/14

0
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

27
15
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

55
16
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

30
17
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

55
18
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

22
19
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

45
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
21
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

55
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

19
23
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/-

38
24
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

55
 Jednotlivci celkem
862/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

18
2
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

27
3
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

19
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 12/-

-
6
17.01.2020, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 800), K: 14/14

0
7
07.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

64
8
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

43
9
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

0
10
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

53
11
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 11/11

28
12
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/14

0
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

40
15
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

30
16
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

55
17
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

46
18
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

19
19
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

45
20
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

80
21
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

30
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

19
23
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/-

-
24
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
636/21
07.12.2019

SK Satalice (C - 500), K: 6/6

8>4 Pšeničnyj, Rakouš - Minx, Růžek 6:2, 6:3
4>2 Pšeničnyj, Rakouš - Dzúr, Zíta 6:1, 4:6, 1:0 (5)
2>1 Pšeničnyj, Rakouš - Tikovský, Kozák 6:4, 6:2
získané body: 27 b.
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

32>16 Rakouš Michal- Svoboda Josef6:2, 6:2
16>8 Majera Denis- Rakouš Michal4:6, 6:2, 6:1
získané body: 27 b.
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

16>8 Rakouš, Vaněk - Vomela, Dufek 6:2, 6:4
8>4 Zerai, Majera - Rakouš, Vaněk 2:6, 7:6, 1:0
získané body: 19 b.
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

4>2 Ploc, Rakouš - Dufek, VAVERKA 6:4, 6:2
2>1 Vágner, Novák - Ploc, Rakouš 5:7, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

16>8 Rakouš, Páže - Robenek, Kozel 6:4, 4:6, 1:0
8>4 Rakouš, Páže - Papavasiliu, Zerai 6:4, 3:6, 1:0
4>2 Rakouš, Páže - Techlovský, Kusý 6:4, 6:4
2>1 Majc, Majc - Rakouš, Páže 0:6, 6:3, 1:0
získané body: 40 b.
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

32>16 Rakouš, Sloboda - Majc, Šimek 6:1, 6:0
16>8 Raštica, Čepelík - Rakouš, Sloboda 6:3, 6:0
získané body: 30 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16>8 Sloboda, Rakouš - Mudra, Svoboda 6:1, 6:2
8>4 Sloboda, Rakouš - Němec, Dujka 6:0, 6:2
4>2 Sloboda, Rakouš - Hrbáč, Laššan 6:2, 6:4
2>1 Sloboda, Rakouš - Papavasiliu, Klimša 6:2, 6:0
získané body: 55 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Rakouš, Sloboda - Kreysa, Kusý 6:2, 6:4
16>8 Rakouš, Sloboda - Lebiš, Macháček 6:4, 1:6, 1:0 (5)
8>4 Škrlík, Košárko - Rakouš, Sloboda 6:2, 6:3
získané body: 46 b.
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

32>16 Rakouš, Sloboda - Robenek, Laššan 6:4, 6:1
16>8 Rakouš, Sloboda - Žiška, Sýkora 7:6, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Rakouš, Sloboda - Wirgler, Dujka 1:6, 6:2, 1:0 (5)
4>2 Rakouš, Sloboda - Fedor, Střílka 5:7, 6:2, 1:0 (6)
2>1 Macháček, Lebiš - Rakouš, Sloboda 6:3, 6:4
získané body: 80 b.
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

64>32 Rakouš Michal- Vaněk Daniel1:6, 7:6 (5), 6:3
32>16 Psota Jan- Rakouš Michal6:0, 6:3
získané body: 55 b.
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

32>16 Rakouš, Majc - Drlík, Havel 3:6, 6:4, 1:0 (6)
16>8 Kotrc, Psota - Rakouš, Majc 6:2, 7:6 (5)
získané body: 30 b.