Český tenisový svaz

Svoboda Patrik

Datum narození:
14.08.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
133 (20)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Sokol Říčany (7)
4
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Slavoj Žiželice (3)
3
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - LTC Houštka (2)
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Sokol Říčany (7)
0
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Slavoj Žiželice (3)
3
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - LTC Houštka (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

16>8 Fidler, Svoboda - Techlovský, Šimek 6:1, 6:3
8>4 Fidler, Svoboda - Střílka, Horák scr.
4>2 Zeman, Žahour - Fidler, Svoboda 6:3, 6:4
získané body: 35 b.
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/12

16>8 Holub, Svoboda - Buchanevyč, Šimek 6:3, 7:6 (5)
8>4 Holub, Svoboda - Fojtů, Migdal 6:1, 6:3
4>2 Duda, Ladman - Holub, Svoboda 3:6, 6:2, 1:0
získané body: 53 b.
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

16>8 Svoboda, Haberkorn - Hromek, Andr 6:1, 5:7, 1:0 (4)
8>4 Svoboda, Haberkorn - Linhart, Vilt 6:1, 6:2
4>2 Svoboda, Haberkorn - Kreysa, Rat 6:0, 2:6, 1:0 (8)
2>1 Svoboda, Haberkorn - Vágner, Novák 2:6, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 55 b.
07.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 11/11

16>8 Ladman, Svoboda - Janoštík, Hromek 7:6, 6:3
8>4 Ladman, Svoboda - Fidler, Köhler 6:2, 5:7, 1:0
4>2 Fojtů, Fejka - Ladman, Svoboda 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 43 b.
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

16>8 Haberkorn, Svoboda - Soukup, Mráz 6:2, 6:4
8>4 Kusý, Rat - Haberkorn, Svoboda 5:7, 6:0, 1:0
získané body: 28 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
15
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC VŠ Praha A - I.ČLTK Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, I.ČLTK Praha A - I.ČLTK Praha B
0
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
8
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC VŠ Praha A - I.ČLTK Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23