Český tenisový svaz

Techlovský Tomáš

Datum narození:
19.04.2010
Platnost reg. do:
15.10.2020
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Olymp Praha
66 (30)
791 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: -/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Sokol Říčany (7)
1
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6) - Sokol Říčany (7)
1
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (7) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Sokol Říčany (7)
2
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6) - Sokol Říčany (7)
3
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sokol Říčany (7) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

20
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

0
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 6/6

27
4
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/6

27
5
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

20
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

40
7
25.01.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

30
8
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
9
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

35
10
22.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/5

20
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

43
12
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

43
13
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

30
14
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
16
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
17
20.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

22
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

0
20
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/5

15
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

35
22
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

55
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

28
24
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

43
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

55
26
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
27
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

28
28
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

0
29
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
30
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: -/13

-
 Jednotlivci celkem
616/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

Tenis Tábor (B - 700), K: 11/10

0
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 6/6

14
4
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/6

10
5
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

7
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 6/6

10
7
25.01.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

15
8
01.02.2020, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 600), K: 11/11

0
9
15.02.2020, B4 - Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (B - 600), K: 10/9

0
10
22.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 6/5

0
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

53
12
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

28
13
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

15
14
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

27
16
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
17
20.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

22
18
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: 11/11

0
19
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
20
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/5

20
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

34
22
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

0
24
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
25
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
26
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

27
27
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
28
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
29
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

25
30
26.09.2020, Fany Open

Tenis Dobříš (B - 400), K: -/13

25
 Jednotlivci celkem
374/28
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Drlík, Havel - Jourdren, Techlovský 6:2, 6:7 (4), 1:0 (4)
získané body: 0 b.
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

32>16 Dufek, Šuda - Motal, Techlovský 6:7 (7), 6:3, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

32>16 Techlovský, Motal - Jourdren, Linhart 6:4, 6:0
16>8 Kusý, Kreysa - Techlovský, Motal 6:2, 6:0
získané body: 25 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, I.ČLTK Praha B - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2