Český tenisový svaz

Loucký Mark

Datum narození:
30.03.2009
Platnost reg. do:
30.10.2019
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
2.
36.3.třída B
25.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TGC Kunratice B
0
3.
36.3.třída B
15.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
2.
36.3.třída B
25.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TGC Kunratice B
1
3.
36.3.třída B
15.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Sokol Stodůlky - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
3
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/-

0
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
5
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

0
6
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

0
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

0
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

10
9
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/-

0
10
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
11
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/-

0
13
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

7
14
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
15
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

14
16
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
17
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

0
19
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
21
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
22
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

0
23
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/-

10
24
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
76/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/-

-
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

0
5
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

-
6
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

10
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

-
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

-
9
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/-

-
10
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
11
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

-
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/-

-
13
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
14
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
15
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

10
16
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

7
17
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
19
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

0
21
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
22
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
23
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/-

-
24
13.09.2019, Spořilov CUP 2019

TC Spořilov Praha (C - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
44/10
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

32>16 Knotek Matěj- Loucký Mark5:7, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

8>4 Mráz, Loucký - Bradík, Kessler 4:6, 6:2, 1:0
4>2 Mráz, Loucký - Ambrož, Kejla 6:2, 6:7, 1:0
2>1 Košvanec, Chipashvili - Mráz, Loucký 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 6/6

16>8 Mráz, Loucký - Beneš, Vladař 6:4, 6:3
8>4 Hromek, Jumar - Mráz, Loucký 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

8>4 Mráz, Loucký - Vokroj, Witoš 6:3, 4:6, 1:0 (6)
4>2 Janoštík, Černovický - Mráz, Loucký 6:4, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Germala, Witoš - Mráz, Loucký 6:2, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Krejčík, Loucký - Hejnar, Ochman 6:2, 6:7 (5), 1:0 (9)
4>2 Mohamed, Loučka - Krejčík, Loucký 6:0, 6:4
získané body: 7 b.