Český tenisový svaz

Maršík Matyáš

Datum narození:
31.12.2010
Platnost reg. do:
04.10.2021
Klub:
TK Česká Třebová, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Česká Třebová, z.s.
94 (25)
563 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.03.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/4

0
2
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.03.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/4

7
2
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
14/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Letohrad (5)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Letohrad (5)
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Pernštýn 1897 Pardubice (3) - TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2)
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Česká Třebová, z.s.-TO TJ Svitavy B (2) - TK Ústí n. Orlicí A (4)
3
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

0
2
07.12.2019

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

27
3
14.12.2019, KBT Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/4

27
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

35
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
11.01.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 7/7

25
7
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

18
8
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

25
9
01.02.2020

TK Choceň (C - 400), K: 5/5

15
10
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

35
11
15.02.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/5

20
12
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

15
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
15
03.07.2020, TC Chrudim Letní pohár 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

30
16
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

27
17
11.07.2020

TK Choceň (C - 300), K: 4/4

30
18
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/5

30
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

40
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

28
22
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

28
23
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
24
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

55
25
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

28
26
25.09.2020, SUMMER YOUNG CUP

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 11/11

43
27
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

30
28
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

36
29
07.07.2020, PODA CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
691/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

14
2
07.12.2019

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

10
3
14.12.2019, KBT Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/4

15
4
21.12.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 7/6

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
11.01.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 7/7

13
7
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

13
8
25.01.2020, Nopek Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 7/6

14
9
01.02.2020

TK Choceň (C - 400), K: 5/5

10
10
08.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (B - 600), K: 10/10

0
11
15.02.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/5

10
12
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
01.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

0
15
03.07.2020, TC Chrudim Letní pohár 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

10
16
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
17
11.07.2020

TK Choceň (C - 300), K: 4/4

15
18
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/5

10
19
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
20
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

15
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

0
22
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

18
23
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
24
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
25
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
26
25.09.2020, SUMMER YOUNG CUP

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 11/11

28
27
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
28
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
29
07.07.2020, PODA CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
226/27
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TK Česká Třebová, z.s. (P - 400), K: 6/6

16>8 Maršík, Mikeš - Hušek, Šmejc 6:3, 2:6, 1:0 (2)
8>4 Maršík, Mikeš - Suchánek, Sviták 6:4, 6:4
4>2 Motal, Klacek - Maršík, Mikeš 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 14 b.
07.12.2019

TK Choceň (C - 400), K: 5/4

4>2 Maršík, Lelek - Suchánek, Adámek 7:5, 6:2
2>1 Kozel, Záhornický - Maršík, Lelek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
01.02.2020

TK Choceň (C - 400), K: 5/5

8>4 Dufek, Maršík - Vyhnálek, Adámek 6:1, 6:2
4>2 Suchánek, Kubát - Dufek, Maršík 6:2, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
11.07.2020

TK Choceň (C - 300), K: 4/4

8>4 Marek, Maršík - Kulhavý, Hájek 6:0, 6:0
4>2 Marek, Maršík - Adámek, Hamerník 6:1, 6:3
2>1 Marek, Maršík - Chadima, Krsička 2:6, 6:2, 1:0 (10)
získané body: 15 b.