Český tenisový svaz

Germala Darius

Datum narození:
15.08.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK HAMR, z.s.
214 (15)
835 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
1
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Ruzyně Praha
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, SK HAMR, z.s. C - SK OAZA Praha
1
4.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
5.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
0
6.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
1.
37. 3.třída C
25.5.2019, SK HAMR, z.s. E - TK Písnice B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK HAMR, z.s. C
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Ruzyně Praha
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, SK HAMR, z.s. C - SK OAZA Praha
0
4.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
5.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
1
6.
33. 2.třída A
22.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
1.
37. 3.třída C
25.5.2019, SK HAMR, z.s. E - TK Písnice B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

10
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
7
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
8
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

0
9
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

14
10
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
12
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

20
13
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/-

20
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

14
15
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

20
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
18
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
19
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

10
20
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

0
21
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
22
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
23
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
24
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

15
25
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
26
21.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
27
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
28
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
29
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
30
07.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

10
31
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

0
32
31.08.2019, Raškovice Open

TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C - 200), K: 4/4

20
33
07.09.2019

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/-

30
34
14.09.2019, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

30
35
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

19
36
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

10
37
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

0
38
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

0
39
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
428/39

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
7
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
8
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

15
9
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

20
10
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
01.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
12
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

10
13
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/-

-
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
15
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
18
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

7
20
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
21
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

5
22
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

10
23
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

10
24
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

15
25
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/9

0
26
21.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
27
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

0
28
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
29
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
30
07.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
31
22.08.2019, 32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 300), K: 10/10

0
32
31.08.2019, Raškovice Open

TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C - 200), K: 4/4

15
33
07.09.2019

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/-

-
34
14.09.2019, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

15
35
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/9

0
36
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

15
37
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/-

-
38
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
39
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
203/30
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

16>8 Mohamed, Germala - Buchtel, Novotný 6:2, 6:3
8>4 Andreas, Přáda - Mohamed, Germala 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Germala, Kreysa - Kunst, Jirásek 6:3, 6:1
4>2 Pugner, Trupl - Germala, Kreysa 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
09.02.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 5/5

16>8 Kreysa, Germala - Novotný, Mikula 6:1, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Kreysa, Germala - Dembický, Kvapil 6:2, 6:1
4>2 Kreysa, Germala - Josef, Kohout 6:1, 6:0
2>1 Pabisiak, Burbo - Kreysa, Germala 7:5, 6:1
získané body: 15 b.
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

8>4 Germala, Eversfield - Uhl, Perůtka 7:6, 6:7, 1:0 (8)
4>2 Luňák, Vrána - Germala, Eversfield 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

4>2 Lošák, Germala - Ondrůšek, Salot 6:2, 6:7 (5), 1:0 (5)
2>1 Jendřejek, Hvolka - Lošák, Germala 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Germala, Kejla - Pugner, Jandourek 6:1, 1:6, 1:0 (7)
4>2 Hesser, Lorentzon - Germala, Kejla 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
18.07.2019

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

8>4 Krotký, Germala - Lojka, Lojka 6:3, 6:1
4>2 Krotký, Germala - Kecek, Brettl 6:4, 6:4
2>1 Krotký, Germala - Slaboch, Kraus 6:4, 6:7 (8), 1:0 (7)
získané body: 15 b.
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

8>4 Kumpera, Wey - Růžek, Germala 7:6, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Germala, Witoš - Mráz, Loucký 6:2, 3:6, 1:0 (9)
4>2 Nekovář, Kunst - Germala, Witoš 6:3, 1:6, 1:0 (5)
získané body: 7 b.
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Germala, Horský - Červený, Smolen 6:2, 5:7, 1:0 (7)
4>2 Germala, Horský - Vomastek, Kodera 6:3, 6:0
2>1 Germala, Horský - Dzúr, Dzúr 6:2, 6:1
získané body: 15 b.