Český tenisový svaz

Martínek Tobiáš

Datum narození:
05.06.2008
Platnost reg. do:
06.10.2019
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.05.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav o.s. (P - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.05.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav o.s. (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
4.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
1.
35- II.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Mladá Boleslav B
1
2.
35- II.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
3
3.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
4.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
1.
35- II.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Mladá Boleslav B
0
2.
35- II.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

0
2
08.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

20
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 6/-

20
4
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

0
5
13.01.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/-

10
6
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

20
7
03.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

20
8
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

0
9
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

7
10
03.03.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/-

10
11
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

0
12
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

0
13
31.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

0
14
14.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/-

0
15
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 6/-

0
16
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/-

0
17
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

0
18
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 5/-

27
19
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/-

0
20
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/-

40
21
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/-

0
22
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

7
23
21.07.2018

TK Turnov (C - 200), K: 5/5

15
24
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/-

24
25
04.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

20
26
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 6/-

14
27
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

0
28
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

20
29
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/-

22
30
25.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

15
31
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

22
32
08.09.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

30
33
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
34
22.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

30
35
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

0
36
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

0
37
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
415/37

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

-
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 6/-

-
4
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
5
13.01.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/-

-
6
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

10
7
03.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

10
8
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
9
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
10
03.03.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/-

-
11
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

-
12
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
13
31.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

-
14
14.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/-

-
15
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 6/-

-
16
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/-

-
17
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

-
18
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 5/-

-
19
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/-

-
20
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/-

-
21
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/-

-
22
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

15
23
21.07.2018

TK Turnov (C - 200), K: 5/5

7
24
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/-

-
25
04.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
26
11.08.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 6/-

-
27
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

-
28
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

15
29
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/-

-
30
25.08.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

20
31
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
32
08.09.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

15
33
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
34
22.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

-
35
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

-
36
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

-
37
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
102/10
21.07.2018

TK Turnov (C - 200), K: 5/5

16>8 Spěvák, Martínek - Mikez, Vlasák 6:4, 6:3
8>4 Abraham, Voleský - Spěvák, Martínek 6:4, 6:1
získané body: 7 b.
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

4>2 Růžička, Martínek - Tvrdek, Varga 6:1, 6:4
2>1 Růžička, Martínek - Derenin, Pokorný 3:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 15 b.