Český tenisový svaz

Černovický Jakub

Datum narození:
20.12.2008
Platnost reg. do:
13.10.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
326 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
4
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
1
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
0
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
5.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
5
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
4
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
7
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
9
5.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
8
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/5

20
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/5

20
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

18
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

0
8
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

30
10
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

27
11
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
13
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

20
14
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

20
15
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
17
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

20
18
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

28
19
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/-

20
20
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

27
21
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

20
22
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

20
23
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

24
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

30
25
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

-
26
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
394/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/5

10
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/5

0
4
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/-

-
5
28.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

0
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

10
8
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

10
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
10
02.02.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 5/5

20
11
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
12
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

0
13
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

15
14
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
15
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
17
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

-
18
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

34
19
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/-

-
20
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

15
21
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

15
22
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
23
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

0
24
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/-

-
25
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

10
26
29.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
181/20
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Černovický, Dzúr - Šebek, Hošpes 1:6, 6:3, 1:0 (4)
4>2 Sirotek, Dzúr - Černovický, Dzúr 5:7, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 7 b.
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

4>2 Dzúr, Černovický - Dzúr, Vomastek 6:4, 6:4
2>1 Kvapil, Slabý - Dzúr, Černovický 6:4, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 10 b.