Český tenisový svaz

Černovický Jakub

Datum narození:
20.12.2008
Platnost reg. do:
13.10.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
326 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
2
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

7
 Jednotlivci celkem
14/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
2
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
4
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
1
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
0
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
5.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
5
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
4
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
7
4.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
9
5.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
8
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Černovický, Dzúr - Šebek, Hošpes 1:6, 6:3, 1:0 (4)
4>2 Sirotek, Dzúr - Černovický, Dzúr 5:7, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
1
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
6
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
11
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
9
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
15
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
15
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
50
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57