Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - starší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       11.-15.04. 616000 TK AGROFERT Prostějov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
11.-15.04. 516000 TK AGROFERT Prostějov (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
14.-16.04. 516976 Okresní přebor Opava
TK Opava (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616976 Okresní přebor Opava
TK Opava (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
14.-16.04. 516001 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616001 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.04. 516842 Okresní přebor Příbram
TK Březnice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616842 Okresní přebor Příbram
TK Březnice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.04. 516937 Meziokresní přebor Pardubického kraje
TC Chrudim z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616937 Meziokresní přebor Pardubického kraje
TC Chrudim z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
14.-16.04. 516002 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.04. 516983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616983 Okresní přebor Šumperk, Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.04. 516938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
            
       14.-16.04. 616938 Meziokresní přebor královéhradeckého kraje
TENIS-CENTRUM DTJ HK (P)
     
14.-16.04. 516973 Okresní přebor Karviná
Slavoj Český Těšín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.04. 616973 Okresní přebor Karviná
Slavoj Český Těšín (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.04. 516003 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 20.-22.04. 616002 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616971 Okresní přebor Bruntál
TK Krnov (P)
Informace
  -/-
21.-23.04. 516833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-22.04. 516889 Okresní přebor Rokycany
SK Tenis Mýto, o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-23.04. 516813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 616813 Kvalifikace na Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-23.04. 516840 Okresní přebor Praha - východ
TK Radošovice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616840 Okresní přebor Praha - východ
TK Radošovice (P)
     
21.-23.04. 516837 Okresní přebor Mělník
TO SK Mělník (P)
      21.-23.04. 616837 Okresní přebor Mělník
TO SK Mělník (P)
     
21.-23.04. 516835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Žiželice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616835 Okresní přebor Kolín
Slavoj Žiželice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-23.04. 616833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516836 Okresní přebor Kutná Hora
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 616836 Okresní přebor Kutná Hora
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.04. 516845 Okresní přebor Kladno a Rakovník
SK Tenis Kladno (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.04. 616845 Okresní přebor Kladno a Rakovník
SK Tenis Kladno (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
       21.-22.04. 616003 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 616839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516832 Okresní přebor Benešov
Spartak Vlašim (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616832 Okresní přebor Benešov
Spartak Vlašim (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516868 Okresní přebor Tábor
TK Sezimovo Ústí (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 21.-23.04. 616868 Okresní přebor Tábor
TK Sezimovo Ústí (P)
Informace
  -/-
       21.-23.04. 616851 Okresní přebor Praha-východ
TO Sokol Nehvizdy (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516864 Okresní přebor Pelhřimov
TK Pelhřimov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616864 Okresní přebor Pelhřimov
TK Pelhřimov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.04. 516892 Okresní přebor PM, PS
Lokomotiva Plzeň (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.04. 616892 Okresní přebor PM, PS
Lokomotiva Plzeň (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.04. 516865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-23.04. 616865 Okresní přebor Písek
TK ZVVZ Milevsko (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.04-02.05. 516893 Meziokresní přebor CH, SO, KV
Tenisklub Cheb (P)
      30.04-02.05. 616893 Meziokresní přebor CH, SO, KV
Tenisklub Cheb (P)
     
01.-08.05. 516838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Mladá Boleslav o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-08.05. 616838 Okresní přebor Mladá Boleslav
LTC Mladá Boleslav o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-02.05. 516004 SK Meteor Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.05. 516908 Okresní přebor Litoměřice
TK Roudnice n.L. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.05. 616908 Okresní přebor Litoměřice
TK Roudnice n.L. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.05. 516902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
            
12.-14.05. 516005 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616004 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516006 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 12.-14.05. 616005 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516007 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616006 TC Dvůr Králové, z.s. (C)      
12.-14.05. 516008 TK Oáza Říčany (C)       12.-14.05. 616007 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516009 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616008 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516010 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616009 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.05. 516011 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.05. 616010 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-25.05. 516012 TK Havířov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       21.-25.05. 616011 SK Véska (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
29.-30.05. 516963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 29.-30.05. 616963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/-
02.-04.06. 516940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 616940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-02.06. 516800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       02.-05.06. 616800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 616970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 616860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 616920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 02.-04.06. 616830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 616880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
02.-04.06. 516900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       02.-04.06. 616900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
26.-28.06. 516013 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.06. 616012 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.06. 516014 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       27.-29.06. 616013 Řevnická sportovní (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.06-02.07. 516015 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 29.06-02.07. 616014 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       29.06-03.07. 616015 TC Chrudim z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
29.06-01.07. 516016 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 29.06-01.07. 616016 Lokomotiva Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.06-02.07. 516017 TK Mokrá-Horákov (C)       29.06-02.07. 616017 TK Mokrá-Horákov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516018 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.06-02.07. 616018 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516019 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 616019 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516020 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 616020 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516021 Rožnovský tenisový klub (C)       30.06-02.07. 616021 Rožnovský tenisový klub (C)      
30.06-02.07. 516022 TJ Solidarita Praha 10 (C)       30.06-02.07. 616022 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-03.07. 516023 TENIS-CENTRUM DTJ HK (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
30.06-03.07. 516024 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       30.06-03.07. 616023 SK SPORTCENTRUM Roudná (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
30.06-01.07. 516025 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-01.07. 616024 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516026 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 616025 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516027 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 516028 WILSON Tenis Centrum (C)             
30.06-01.07. 516029 TK Evženie Klášterec n/O (C)             
30.06-02.07. 516030 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 516031 TK PTA Kolín (C)       30.06-02.07. 616026 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516032 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 616027 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 516033 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.06-02.07. 616028 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 516034 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.07. 616029 SK JC Sport Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 516035 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 616030 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 516036 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 616031 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
03.-05.07. 516037 TK Horní Měcholupy (C)       03.-05.07. 616032 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.07. 516038 TK Havířov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 616033 TK Havířov (C)      
05.-07.07. 516039 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.07. 616034 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-08.07. 616035 Slavoj Český Brod (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-08.07. 516040 TK Čelákovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       05.-08.07. 616036 TK RAPID LIBEREC (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-07.07. 516041 TC Hořice (C)       05.-07.07. 616037 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-08.07. 516042 TK Ústí n.Labem (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
06.-08.07. 516043 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
  -/-       
07.-09.07. 516044 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616038 TK Opava (C)
Informace
  -/-
07.-08.07. 516045 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)             
07.-09.07. 516046 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616039 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 516047 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616040 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 516048 Prestige tennis club Frýdek-Místek (C)       07.-09.07. 616041 Prestige tennis club Frýdek-Místek (C)      
07.-09.07. 516049 LTC Pardubice (C)       07.-09.07. 616042 LTC Pardubice (C)      
07.-09.07. 516050 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616043 TC Austerlitz (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 516051 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616044 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 516052 Sokol Letovice (C)       07.-09.07. 616045 Sokol Letovice (C)      
07.-09.07. 516053 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616046 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.07. 516054 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.07. 516055 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.07. 616047 TJ LTC Poděbrady (C)      
09.-11.07. 516056 Sport Centrum Široký Vrch (C)             
10.-12.07. 516057 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 616048 TK Blansko (C)
Informace
  -/-
10.-12.07. 516058 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 616049 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 516059 Tempo Praha (C)       10.-12.07. 616050 Tempo Praha (C)      
11.-13.07. 516060 TO SK Mělník (C)       11.-13.07. 616051 TO SK Mělník (C)      
11.-13.07. 516061 TK Březnice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
12.-14.07. 516062 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.07. 616052 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       12.-14.07. 616053 TK Březnice (C)
Informace
  -/-
13.-15.07. 516063 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 616054 ASK Lipůvka (C)      
13.-15.07. 516064 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)       13.-15.07. 616055 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C)      
13.-17.07. 516065 TK Na Dolině o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       14.-17.07. 616056 SK LAMA o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
14.-16.07. 516066 NTC Kyjov (C)       14.-16.07. 616057 NTC Kyjov (C)      
14.-16.07. 516067 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616058 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-15.07. 616059 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)      
14.-16.07. 516068 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616060 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
14.-16.07. 516069 LTK Liberec (C)       14.-16.07. 616061 LTK Liberec (C)      
14.-16.07. 516070 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616062 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-17.07. 516071 TO TJ Svitavy (C)       14.-17.07. 616063 TO TJ Svitavy (C)      
14.-16.07. 516072 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616064 HTK Třebíč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 516073 TK Kadaň (C)       14.-16.07. 616065 TK Kadaň (C)      
14.-17.07. 516074 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/8       
14.-16.07. 516075 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616066 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)      
14.-16.07. 516076 TK Turnov (C)       14.-16.07. 616067 TK Turnov (C)      
       14.-17.07. 616068 TK Pelhřimov (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
14.-16.07. 516077 TO Staré Splavy (C)       14.-16.07. 616069 TO Staré Splavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 516078 SK HAMR, z.s. (C)       14.-16.07. 616070 SK HAMR, z.s. (C)      
14.-16.07. 516079 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616071 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 516080 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616072 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.07. 516081 Slavoj Stod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.07. 616073 Slavoj Stod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 516082 Sport Centrum Široký Vrch (C)             
17.-19.07. 516083 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.07. 516084 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 616074 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
17.-19.07. 516085 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 616075 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 516086 TO TJ Nový Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 616076 TO TJ Nový Jičín (C)      
17.-19.07. 516087 TK Horní Měcholupy (C)       17.-19.07. 616077 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.07. 616078 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-22.07. 516088 TK Vítkovice 1926 z.s. (A)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*       
       18.-22.07. 616079 TK Sparta Praha (A)
Informace
Neoficiální výsledky
*/*
19.-20.07. 516089 TO Sokol Nehvizdy (C)       19.-20.07. 616080 TO Sokol Nehvizdy (C)      
20.-23.07. 516090 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 20.-23.07. 616081 LTC Modřany 2005 (C)      
21.-23.07. 516091 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 21.-23.07. 616082 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
21.-23.07. 516092 TK Ústí n. Orlicí (C)       21.-23.07. 616083 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-
21.-23.07. 516093 TK Březnice (C)
Informace
  -/-       
21.-23.07. 516094 LTK TEPLICE o.s. (C)       21.-23.07. 616084 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
21.-23.07. 516095 TK Tuřany (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 21.-23.07. 616085 TK Tuřany (C)
Informace
  -/-
21.-23.07. 516096 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/- 21.-23.07. 616086 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/-
21.-23.07. 516097 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 21.-23.07. 616087 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
21.-23.07. 516098 TCG Karlovy Vary (C)             
21.-23.07. 516099 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/* 21.-23.07. 616088 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
21.-22.07. 516100 TJ Jiskra Strážnice (C)       21.-22.07. 616089 TJ Jiskra Strážnice (C)      
21.-23.07. 516101 Tenis Cibulka (C)       21.-23.07. 616090 Tenis Cibulka (C)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
21.-23.07. 516102 TK Znojmo (C)             
21.-22.07. 516103 Slavoj Čerčany (C)             
       22.-24.07. 616091 TK Březnice (C)
Informace
  -/-
       22.-23.07. 616092 Slavoj Čerčany (C)      
25.-27.07. 516104 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 25.-27.07. 616093 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
27.-29.07. 516105 TK Stochov (C)
Informace
  -/-       
28.-30.07. 516106 TK Krnov (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616094 TK Krnov (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516107 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616095 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516108 TC Třinec (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616096 TC Třinec (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516109 TK Hlučín (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616097 TK Hlučín (C)
Informace
  -/-
28.-31.07. 516110 TC Brno. (B)
Informace
  -/- 28.-31.07. 616098 TC Brno. (B)
Informace
  -/-
28.-29.07. 516111 TK Česká Skalice (C)
Informace
  -/- 28.-29.07. 616099 TK Česká Skalice (C)      
28.-30.07. 516112 TK Semily (C)
Informace
  -/-       
28.-30.07. 516113 SK Aritma Praha (B)
Informace
  -/-       
28.-30.07. 516114 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616100 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516115 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616101 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516116 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616102 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
28.-29.07. 516862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
      28.-29.07. 616862 Okresní přebor Český Krumlov
Sokol TK Kaplice (P)
     
28.-30.07. 516117 Tenis Cibulka (C)       28.-30.07. 616103 Tenis Cibulka (C)      
28.-30.07. 516118 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
  -/-       
28.-30.07. 516119 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616104 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516120 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616105 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/-
       28.-30.07. 616106 SK Aritma Praha (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516121 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616107 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
28.-30.07. 516122 TK Choceň (C)
Informace
  -/- 28.-30.07. 616108 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
       29.07-01.08. 616109 TK Sparta Praha (B)
Informace
  -/-
01.-05.08. 516123 TK Havířov (B)
Informace
  -/-       
01.-03.08. 516124 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 01.-03.08. 616110 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
02.-04.08. 516125 TK Březnice (C)
Informace
  -/-       
02.-05.08. 516126 TK Roja Příbram z.s. (B)
Informace
  -/-       
       02.-05.08. 616111 T.J. Sokol Šumperk (B)
Informace
  -/-
       02.-05.08. 616112 TK Bohutín, z.s. (B)
Informace
  -/-
03.-05.08. 516127 TK Dubí (C)
Informace
  -/- 03.-05.08. 616113 TK Dubí (C)
Informace
  -/-
03.-05.08. 516128 ŽLTC Brno (C)
Informace
  -/- 03.-05.08. 616114 ŽLTC Brno (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516129 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616115 TO VOKD Ostrava-Poruba (C)
Informace
  -/-
04.-07.08. 516130 Sokol Lanžhot (C)
Informace
  -/- 04.-07.08. 616116 Sokol Lanžhot (C)
Informace
  -/-
04.-05.08. 516131 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/- 04.-05.08. 616117 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-
       04.-06.08. 616118 Sokol Čebín (D)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516132 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616119 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516133 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616120 Lokomotiva Trutnov (C)
Informace
  -/-
04.-05.08. 516134 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
  -/- 04.-05.08. 616121 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516135 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616122 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516136 TK Hlinsko (C)
Informace
  -/-       
04.-06.08. 516137 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616123 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516138 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616124 SK Matchball Česká Lípa (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516139 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616125 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516140 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616126 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-
04.-06.08. 516141 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 04.-06.08. 616127 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
04.-05.08. 516142 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 04.-05.08. 616128 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 516143 SK JC Sport Opava (C)
Informace
  -/- 06.-08.08. 616129 SK JC Sport Opava (C)
Informace
  -/-
06.-08.08. 516144 TK Most (C)
Informace
  -/-       
07.-09.08. 516145 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
08.-10.08. 516146 TC Austerlitz (C)
Informace
  -/- 08.-10.08. 616130 TC Austerlitz (C)
Informace
  -/-
09.-11.08. 516147 Slavoj Český Těšín (C)
Informace
  -/- 09.-11.08. 616131 Slavoj Český Těšín (C)
Informace
  -/-
       09.-12.08. 616132 Lokomotiva Trutnov (B)
Informace
  -/-
09.-12.08. 516148 TENIS-CENTRUM DTJ HK (B)
Informace
  -/-       
09.-11.08. 516149 TC Jičín (C)
Informace
  -/-       
09.-11.08. 516150 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 09.-11.08. 616133 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
09.-12.08. 516151 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
  -/- 09.-12.08. 616134 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B)
Informace
  -/-
10.-13.08. 516152 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 10.-13.08. 616135 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
       10.-12.08. 616136 TC Jičín (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516153 TK Opava (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616137 TK Opava (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516154 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616138 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516155 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616139 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516156 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616140 TJ TK MANE Hluboká n.V. (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516157 TK Zlín (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616141 TK Zlín (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516158 TK Doksy (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616142 TK Doksy (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516159 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616143 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516160 TK Louny (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616144 TK Louny (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516161 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616145 TK Dynamo Hradec Králové (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516162 TK Letohrad (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616146 TK Letohrad (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516163 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616147 TK ZVVZ Milevsko (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516164 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616148 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516165 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616149 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
       11.-13.08. 616150 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
  -/-
11.-12.08. 516166 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 11.-12.08. 616151 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
11.-13.08. 516167 LTC Houštka (C)
Informace
  -/- 11.-13.08. 616152 LTC Houštka (C)
Informace
  -/-
13.-18.08. 516700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/- 13.-18.08. 616700 Mistrovství ČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
14.-16.08. 516168 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 616153 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
  -/-
14.-16.08. 516169 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 616154 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
  -/-
14.-16.08. 516170 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 616155 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
       15.-16.08. 616156 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-
15.-17.08. 516171 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/- 15.-17.08. 616157 ASK Lipůvka (C)
Informace
  -/-
15.-17.08. 516172 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.08. 616158 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-
15.-17.08. 516173 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
16.-19.08. 516174 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-       
16.-18.08. 516175 TK Start Praha-Topolka (B)
Informace
  -/-       
       16.-19.08. 616159 ŽLTC Brno (B)
Informace
  -/-
17.-19.08. 516176 Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C)
Informace
  -/-       
       17.-19.08. 616160 Tenis Cibulka (B)
Informace
  -/-
17.-19.08. 516177 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/- 17.-19.08. 616161 Tenis Dobříš (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516178 LTC Domažlice (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616162 LTC Domažlice (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516179 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616163 TJ Baník Ostrava OKD (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516180 TK Choceň (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616164 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
       18.-19.08. 616165 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516181 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616166 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516182 TK Březnice (C)
Informace
  -/-       
18.-20.08. 516183 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616167 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)
Informace
  -/-
       18.-20.08. 616168 TK Holice (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516184 TK Kadaň (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616169 TK Kadaň (C)
Informace
  -/-
18.-19.08. 516185 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/- 18.-19.08. 616170 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
18.-21.08. 516186 TJ Žďár nad Sázavou (C)       18.-21.08. 616171 TJ Žďár nad Sázavou (C)      
18.-20.08. 516187 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616172 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
       18.-19.08. 616173 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
  -/-
18.-20.08. 516950 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův brod TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/- 18.-20.08. 616950 Meziokresní přebor Žďár nad Sázavou + Havlíčkův brod TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/-
       19.-21.08. 616174 TK Březnice (C)
Informace
  -/-
21.-23.08. 516188 SK LAMA o.s. (C)       21.-23.08. 616175 SK LAMA o.s. (C)      
22.-24.08. 516189 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
  -/- 22.-24.08. 616176 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
  -/-
22.-24.08. 516190 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 22.-24.08. 616177 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
       23.-24.08. 616178 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
  -/-
23.-25.08. 516191 TC Kopřivnice (C)
Informace
  -/- 23.-25.08. 616179 TC Kopřivnice (C)
Informace
  -/-
24.-26.08. 516192 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/- 24.-26.08. 616180 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
24.-26.08. 516193 TCV Strání (C)
Informace
  -/- 24.-26.08. 616181 TCV Strání (C)
Informace
  -/-
       25.-27.08. 616182 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516194 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616183 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516195 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616184 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516196 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616185 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516197 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616186 TK Slavia Orlová (C)
Informace
  -/-
25.-28.08. 516198 TK Sezimovo Ústí (B)
Informace
  -/-       
25.-27.08. 516199 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616187 SK Tenis Kladno (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516200 LTC Pardubice (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616188 LTC Pardubice (C)
Informace
  -/-
       25.-28.08. 616189 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516201 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616190 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516202 SK Véska (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616191 SK Véska (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516203 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616192 LTC Nový Bydžov (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516204 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616193 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
  -/-
25.-26.08. 516205 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
  -/- 25.-26.08. 616194 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
  -/-
25.-27.08. 516206 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 25.-27.08. 616195 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
27.-29.08. 516207 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 27.-29.08. 616196 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
28.-30.08. 516208 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 28.-30.08. 616197 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
29.-31.08. 516209 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
       29.-31.08. 616198 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
30.08-01.09. 516210 TK Sparta Praha (C)
Informace
  -/- 30.08-01.09. 616199 TK Sparta Praha (C)
Informace
  -/-
31.08-02.09. 516211 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)
Informace
  -/- 31.08-02.09. 616200 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516212 TK Krnov (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616201 TK Krnov (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516213 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616202 TK Ústí n.Labem (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516214 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616203 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516215 Spartak Polička (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616204 Spartak Polička (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516216 TK Písek (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616205 TK Písek (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516217 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616206 TJ MSV Studénka, z.s. (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516218 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616207 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
  -/-
       01.-03.09. 616208 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516219 SHARK Brno (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616209 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516220 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616210 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516221 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616211 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516222 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616212 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516223 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-       
01.-03.09. 516224 Spartak Vlašim (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616213 Spartak Vlašim (C)
Informace
  -/-
01.-03.09. 516225 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 01.-03.09. 616214 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
01.-02.09. 516866 Okresní přebor Prachatice
Tenis DDM Prachatice,z.s. (P)
Informace
  -/-       
08.-10.09. 516226 TK Opava (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616215 TK Opava (C)
Informace
  -/-
08.-11.09. 516227 BLTC Brno (B)
Informace
  -/-       
08.-10.09. 516228 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616216 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516229 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616217 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516230 LTC Kolín (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616218 LTC Kolín (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516231 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616219 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516232 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616220 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516233 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616221 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
       08.-11.09. 616222 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516234 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616223 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
  -/-
08.-09.09. 516235 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 08.-09.09. 616224 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516236 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616225 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516237 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616226 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
  -/-
08.-11.09. 516238 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (B)
Informace
  -/-       
08.-10.09. 516239 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616227 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516240 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616228 WILSON Tenis Centrum (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516241 LTC Litvínov (C)             
08.-10.09. 516242 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616229 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516243 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616230 TJ Červený Kostelec (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516244 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616231 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516245 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616232 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516246 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616233 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/-
       08.-11.09. 616234 SK Zlín-Mladcová (B)
Informace
  -/-
08.-10.09. 516247 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 08.-10.09. 616235 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
14.-16.09. 516248 TK Dubí (C)
Informace
  -/- 14.-16.09. 616236 TK Dubí (C)
Informace
  -/-
       14.-16.09. 616237 TC Spořilov Praha (C)
Informace
  -/-
14.-18.09. 516249 HTK Třebíč (A)
Informace
  -/-       
       14.-18.09. 616238 TK Most (A)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516250 TK Havířov (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616239 TK Havířov (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516251 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616240 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516252 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616241 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516253 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616242 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516254 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616243 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516255 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616244 Sokol Nepomuk (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516256 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616245 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516257 TK Písek (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616246 TK Písek (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516258 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616247 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516259 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616248 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516260 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616249 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516261 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616250 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516262 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616251 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516263 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616252 Sparta Kutná Hora (C)
Informace
  -/-
15.-17.09. 516264 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 15.-17.09. 616253 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
       15.-17.09. 616272 LTC Litvínov (C)
Informace
  -/-
       21.-25.09. 616254 SK JC Sport Opava (B)
Informace
  -/-
       22.-24.09. 616255 TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C)
Informace
  -/-
22.-25.09. 516265 TK SC OSTRAVA (B)
Informace
  -/-       
22.-24.09. 516266 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616256 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516267 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616257 TK LTC Děčín (C)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516268 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616258 TC VITALITY Březnice (C)
Informace
  -/-
22.-25.09. 516269 LTC Mladá Boleslav o.s. (B)
Informace
  -/-       
22.-24.09. 516270 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616259 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516271 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616260 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
22.-23.09. 516272 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
       22.-25.09. 616261 TK Oáza Říčany (B)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516273 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616262 TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516274 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616263 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-
       22.-24.09. 616264 Řevnická sportovní (C)
Informace
  -/-
22.-24.09. 516275 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
  -/- 22.-24.09. 616265 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
  -/-
22.-23.09. 516276 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 22.-23.09. 616266 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
27.09-01.10. 516277 LTC Tábor 1903 (A)
Informace
  -/-       
       27.09-01.10. 616267 TC Chrudim z.s. (A)
Informace
  -/-
28.-30.09. 516278 TK Opava (C)
Informace
  -/- 28.-30.09. 616268 TK Opava (C)
Informace
  -/-
28.-30.09. 516279 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
  -/- 28.-30.09. 616269 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
  -/-
29.-30.09. 516280 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/- 29.-30.09. 616270 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
29.09-01.10. 516281 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/- 29.09-01.10. 616271 Lob S.A. Bohnice, zs (C)
Informace
  -/-