Český tenisový svaz

Buchanevyč Vladislav

Datum narození:
22.09.2008
Platnost reg. do:
08.11.2018
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/-

0
2
12.01.2018

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/-

0
3
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/-

0
4
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
5
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
7
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
8
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
9
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
10
30.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
11
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
12
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/-

0
13
02.06.2018, TM Cup

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/4

0
14
13.07.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

7
15
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

10
16
19.07.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/-

15
17
21.07.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

20
18
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

0
19
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/-

7
20
28.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

10
21
11.08.2018, Junior open

SKT Planá n.Luž. (C - 200), K: 4/4

15
22
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
23
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

20
24
23.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

15
25
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
26
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
27
01.09.2018, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

30
28
08.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

0
29
15.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
163/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/-

-
2
12.01.2018

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/-

-
3
20.01.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/-

-
4
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
5
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
16.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
7
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
8
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
9
23.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
10
30.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
11
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
12
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/-

-
13
02.06.2018, TM Cup

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/4

0
14
13.07.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

5
15
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/-

-
16
19.07.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/-

-
17
21.07.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
18
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

-
19
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/-

-
20
28.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
11.08.2018, Junior open

SKT Planá n.Luž. (C - 200), K: 4/4

5
22
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
23
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

10
24
23.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
25
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
26
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
27
01.09.2018, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

0
28
08.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

0
29
15.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
30/14
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

8>4 Buchanevyč, Sirotek - Jumar, Pešta 5:7, 6:4, 1:0 (8)
4>2 Klepáč, Valenta - Buchanevyč, Sirotek 6:4, 6:1
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
10.6.2018, SK Aritma Praha A - SK OAZA Praha
0
1.
45. 2.třída C
6.5.2018, SK Aritma Praha B - SK Satalice
1
2.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Aritma Praha B
1
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
0
4.
45. 2.třída C
24.6.2018, TC ESO Praha z.s. A - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
10.6.2018, SK Aritma Praha A - SK OAZA Praha
0
1.
45. 2.třída C
6.5.2018, SK Aritma Praha B - SK Satalice
1
2.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Aritma Praha B
1
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
0
4.
45. 2.třída C
24.6.2018, TC ESO Praha z.s. A - SK Aritma Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4