Český tenisový svaz

Drlík David

Datum narození:
25.03.2010
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
06.06.2020, TK Na Dolině o.s. A(1) - TK Na Dolině o.s. B(6)
0
2.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
20.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(6) - TC Ostrava Nová Ves A(8)
0
3.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí A(3) - TK Na Dolině o.s. B(6)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

18
2
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

0
3
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

27
4
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

35
5
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

28
6
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/5

27
7
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

0
8
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

60
9
07.03.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 5/5

15
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
11
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/5

27
12
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

27
13
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

19
14
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
15
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
16
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
17
12.09.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 5/-

27
18
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

43
19
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

40
20
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/13

38
21
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

46
22
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

38
23
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

46
24
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: -/8

-
25
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
561/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

0
2
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

0
3
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
4
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

13
5
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

18
6
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/5

20
7
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

28
8
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

0
9
07.03.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 5/5

20
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

14
11
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/5

10
12
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

27
13
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

28
14
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

30
15
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
16
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

0
17
12.09.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 5/-

-
18
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

21
19
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

-
20
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/13

0
21
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

-
22
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
23
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
24
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: -/8

0
25
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: -/9

19
 Jednotlivci celkem
248/20
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/5

16>8 Němec, Drlík - Rybka, Rybka 6:2, 6:4
8>4 Němec, Drlík - Hrabal, Mačej 6:1, 6:0
4>2 Vymazal, Spáčil - Němec, Drlík 6:4, 6:4
získané body: 10 b.
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

16>8 Němec, Drlík - Hlouch, Schneebaum 6:2, 6:1
8>4 Němec, Drlík - Vágner, Novák 6:4, 2:6, 1:0
4>2 Majc, Majc - Němec, Drlík 6:4, 6:1
získané body: 27 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

64>32 Drlík David- Pšeničnyj Dmitrij6:2, 3:6, 1:0 (8)
32>16 Novák Matěj- Drlík David6:1, 6:2
získané body: 19 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

16>8 Němec, Drlík - Slavík, Lošák 2:6, 6:1, 1:0 (1)
8>4 Novák, Vágner - Němec, Drlík 7:5, 6:3
získané body: 28 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

32>16 Drlík, Havel - Jourdren, Techlovský 6:2, 6:7 (4), 1:0 (4)
16>8 Komínek, Brückner - Drlík, Havel 6:1, 6:3
získané body: 30 b.
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

32>16 Vágner, Novák - Havel, Drlík 6:4, 7:5
získané body: 0 b.
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/14

32>16 Rakouš, Majc - Drlík, Havel 3:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/-

4>2 Drlík David- Gaborík Luboš7:6 (3), 6:4
2>1 Drlík David- Kabrhel Šimon7:6 (0), 4:6, 6:4
získané body: 46 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
9
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí A (3)
15
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, TK SC OSTRAVA A (4) - TK Na Dolině o.s. A (1)
6
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
8
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí A (3)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, TK SC OSTRAVA A (4) - TK Na Dolině o.s. A (1)
23
 Družstva celkem (4hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61