Český tenisový svaz

Hrnčíř Jakub

Datum narození:
30.10.2009
Platnost reg. do:
16.10.2019
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
4.5.2019, TENIS Klánovice - TK Start Praha-Topolka B
1
2.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
1
3.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TENIS Klánovice
1
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
4.5.2019, TENIS Klánovice - TK Start Praha-Topolka B
1
2.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
1
3.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TENIS Klánovice
1
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

15
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

10
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

0
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

20
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
10
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

15
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
12
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
13
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
15
30.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

15
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
17
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

10
18
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
20
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
21
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

0
22
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
23
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
25
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
26
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
168/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

7
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

10
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
6
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

10
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
8
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
11
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
12
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
13
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
15
30.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

10
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
17
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
18
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
20
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

0
21
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

20
22
29.06.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
23
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
25
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
26
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
151/22
01.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/4

4>2 Hromek, Vedral - Machalický, Hrnčíř 6:2, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
26.01.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

4>2 Hrnčíř, Marci - Vedral, Hromek 3:6, 7:5, 1:0
2>1 Rat, Hromek - Hrnčíř, Marci 6:1, 6:4
získané body: 10 b.
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Hrnčíř, Vokroj - Staněk, Pelant 6:7 (0), 6:1, 1:0 (8)
4>2 Hrnčíř, Vokroj - Fanta, Kumpera 6:4, 6:2
2>1 Hrnčíř, Vokroj - Sirotek, Dzúr 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 6/6

8>4 Vokroj, Hrnčíř - Klíma, Kumpera 6:4, 1:0 (6)
4>2 Vokroj, Hrnčíř - Hromek, Hromek 2:6, 7:5, 1:0 (6)
2>1 Vaněk, Voleský - Vokroj, Hrnčíř 6:1, 6:0
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
4
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
4
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
0
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
9
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
43. 2.třída A
5.5.2019, SK Satalice A - TENIS Klánovice B
4
3.
43. 2.třída A
12.5.2019, TENIS Klánovice B - TK Start Praha-Topolka
2
4.
43. 2.třída A
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice B
1
5.
43. 2.třída A
9.6.2019, TENIS Klánovice B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
6.
43. 2.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26