Český tenisový svaz

Migdal Alexandr

Datum narození:
27.06.2008
Platnost reg. do:
09.10.2021
Klub:
TK Havířov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Havířov
109 (25)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A-starší žactvo
01.05.2018, Tennis Hill Havířov A - TK Havířov B
1
2.
Oblastní přebor skupina A-starší žactvo
09.06.2018, TK Havířov B - Slavoj Český Těšín
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A-starší žactvo
01.05.2018, Tennis Hill Havířov A - TK Havířov B
2
2.
Oblastní přebor skupina A-starší žactvo
09.06.2018, TK Havířov B - Slavoj Český Těšín
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
3
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
5
28.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 6/6

20
6
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

28
7
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

15
8
20.01.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
9
27.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

27
10
17.02.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 12/11

0
11
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

10
12
02.03.2018, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 11/11

0
13
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

34
14
31.03.2018

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

20
15
21.04.2018, Okresní přebor Karviná

TK Havířov (P - 200), K: 4/4

20
16
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

40
17
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/12

28
18
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

24
19
14.07.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

30
20
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
21
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

19
22
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

0
23
08.09.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

16
25
22.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

20
26
23.02.2018, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 13/-

0
27
02.03.2018, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 11/-

40
28
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

0
29
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

0
30
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/-

0
31
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

0
32
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

0
33
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
482/33

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
2
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

10
3
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
5
28.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 6/6

0
6
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
7
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

7
8
20.01.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
9
27.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

15
10
17.02.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 12/11

0
11
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

20
12
02.03.2018, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 11/11

28
13
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

34
14
31.03.2018

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
15
21.04.2018, Okresní přebor Karviná

TK Havířov (P - 200), K: 4/4

10
16
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

0
17
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/12

0
18
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

0
19
14.07.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

15
20
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

43
21
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

0
22
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
23
08.09.2018, Mlýnhotel cup

TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
25
22.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
26
23.02.2018, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 13/-

-
27
02.03.2018, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 11/-

-
28
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

-
29
11.06.2018, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2018

TK TENNISPOINT FM (A - 400), K: 14/-

-
30
31.07.2018

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 13/-

-
31
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

-
32
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/-

-
33
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

TO SK Mělník (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
227/23
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

8>4 Migdal, Robenek - Švidrnoch, Pesch 6:0, 6:0
4>2 Migdal, Robenek - Srba, Grassegger 6:2, 6:1
2>1 Migdal, Robenek - Hývnar, Hývnar 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
27.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

8>4 Migdal, Lukáš - Lukas, Jendřejek 6:1, 6:3
4>2 Migdal, Lukáš - Prokop, Mróz 6:4, 6:2
2>1 Migdal, Lukáš - Horák, Michálek 6:4, 3:0, scr.
získané body: 15 b.
02.03.2018, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 11/11

16>8 Migdal, Kovář - Horák, Martinovič 7:6 (0), 3:6, 1:0 (8)
8>4 Horáček, Komrska - Migdal, Kovář 6:1, 6:1
získané body: 28 b.
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

32>16 Pytel, Šnajdr - Migdal, Sýkora 6:3, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

16>8 Beránek, Migdal - Klepáč, Bělík 6:0, 6:0
8>4 Beránek, Migdal - Houdek, Havránek 6:3, 7:6
4>2 Sedlář, Horák - Beránek, Migdal 6:0, 6:1
získané body: 43 b.
22.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

16>8 Migdal, Hrbáč - Holuša, Sproga 6:0, 6:0
8>4 Migdal, Hrbáč - Gebauer, Střílka 6:0, 6:3
4>2 Migdal, Hrbáč - Mróz, Jendřejek 6:2, 2:6, 1:0 (8)
2>1 Babušík, Pelc - Migdal, Hrbáč 6:4, 6:1
získané body: 10 b.