Český tenisový svaz

Lebiš Josef

Datum narození:
04.01.2008
Platnost reg. do:
16.10.2023
Klub:
Sokol Letovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sokol Letovice
132 (25)
788 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. III.TŔÍDA sk.AA
22.6.2019, Sokol Letovice - Čechie Zastávka
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. III.TŔÍDA sk.AA
22.6.2019, Sokol Letovice - Čechie Zastávka
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

16>8 Lebiš, Hloušek - Různar, Gebel 6:1, 6:2
8>4 Prokeš, Pytel - Lebiš, Hloušek 6:0, 6:2
získané body: 5 b.
13.07.2019

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

16>8 Lebiš Josef- Zemánek David6:2, 6:2
8>4 Kubíček David- Lebiš Josef4:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
13.07.2019

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

4>2 Čujan, Lebiš - Šauer, Řezníček 6:1, 6:2
2>1 Čujan, Lebiš - Zemánek, Hotař 6:3, 6:7, 1:0 (9)
získané body: 15 b.
17.08.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Čujan, Lebiš - Gebel, Různar 6:3, 6:1
4>2 Prokeš, Doležal - Čujan, Lebiš 6:2, 6:3
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
1
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, SK Tenis Tišnov B - Sokol Letovice
3
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
1
5.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
3
6.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava D
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
1
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
1
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, SK Tenis Tišnov B - Sokol Letovice
2
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
0
5.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
2
6.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava D
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
8.6.2019, III.TŘÍDA AS
Sokol Čebín - Sokol Letovice
team NAVRÁTIL, CEBÁK - Lebiš, PALME 1:6, 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
01.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 6/6

4>2 Lebiš, Hloušek - Jandík, Holub 6:2, 6:3
2>1 Lebiš, Hloušek - Schleiss, Ploc 6:7 (4), 6:3, 1:0 (4)
získané body: 27 b.
15.12.2018

TK Znojmo (B - 500), K: 10/8

8>4 Hloušek, Lebiš - Kučera, Mazal 6:3, 6:3
4>2 Blaška, Šnajdr - Hloušek, Lebiš 7:5, 7:5
získané body: 22 b.
02.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 7/6

8>4 Lebiš, Mazal - VAVERKA, Starý 6:2, 6:2
4>2 Lebiš, Mazal - Klíma, Majera 6:2, 6:3
2>1 Lebiš, Mazal - Jandík, Dymák 6:0, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 27 b.
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 5/5

4>2 Hloušek, Lebiš - Přikryl, Kuba 6:0, 6:2
2>1 Hloušek, Lebiš - Gebel, Různar 6:1, 6:2
získané body: 20 b.
20.07.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 12/12

32>16 Hloušek, Lebiš - Jandík, Jandík 7:5, 6:3
16>8 Sýkora, Doskočil - Hloušek, Lebiš 6:3, 6:2
získané body: 21 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

32>16 Lebiš Josef- Spáčil Jan3:6, 6:1, 6:1
16>8 Lebiš Josef- Macháček David6:1, 6:0
8>4 Brückner David- Lebiš Josef6:3, 0:6, 6:2
získané body: 40 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

32>16 Lebiš, Wirgler - Doucha, Kubát 6:0, 6:1
16>8 Brückner, Šnajdr - Lebiš, Wirgler 6:3, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
6
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
3
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
4
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
3
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
3
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
6
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
9
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
4
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
2
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
5
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
3
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
4
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
0
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
8
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46