Český tenisový svaz

Lošák Petr

Datum narození:
23.09.2009
Platnost reg. do:
31.10.2021
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Na Dolině o.s.
277 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
06.06.2020, TK Na Dolině o.s. A(1) - TK Na Dolině o.s. B(6)
0
2.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
20.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(6) - TC Ostrava Nová Ves A(8)
0
3.
KADET TOUR starších žáků MONETA O pohár prezidenta ČTS
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí A(3) - TK Na Dolině o.s. B(6)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

20
2
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

15
3
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

0
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

20
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

20
6
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

20
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

0
8
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/5

15
9
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

0
10
22.02.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

10
11
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/-

0
12
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

34
13
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

28
14
13.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

0
15
01.07.2020, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 400), K: 8/8

22
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

19
17
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

19
19
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

22
20
01.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
21
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

22
22
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

0
23
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

22
24
29.08.2020, Quantum Cup

TK Drnovice (C - 300), K: 5/5

27
25
05.09.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 5/5

20
26
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

19
27
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
28
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

0
29
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/-

0
30
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

0
31
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

46
32
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
33
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

0
34
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

36
 Jednotlivci celkem
471/34

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

0
3
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

19
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

14
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
6
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

0
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

18
8
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/5

0
9
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

-
10
22.02.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

10
11
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/-

-
12
07.03.2020, Bors cup

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 600), K: 12/12

0
13
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
14
13.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

0
15
01.07.2020, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 400), K: 8/8

16
16
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

0
17
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

30
18
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

0
19
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

0
20
01.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
21
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

19
22
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

0
23
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

0
24
29.08.2020, Quantum Cup

TK Drnovice (C - 300), K: 5/5

20
25
05.09.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 5/5

10
26
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

10
27
19.09.2020, TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12

TC Chrudim z.s. (B - 400), K: 11/12

0
28
13.12.2019

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 12/-

-
29
21.02.2020, A2

TK Havířov (A - 800), K: 13/-

-
30
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

-
31
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
32
14.08.2020, A3

TK Pelhřimov (A - 500), K: 14/14

0
33
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
34
04.09.2020, A5

TK Sparta Praha (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
195/26
14.12.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 9/9

16>8 Ondrůšek, Lošák - Ferenc, Řezanina 6:3, 6:1
8>4 Doucha, Veškrna - Ondrůšek, Lošák 7:5, 6:3
získané body: 19 b.
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

8>4 Tomica, Buba - Olšar, Lošák 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
22.02.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

4>2 Lošák, Vymazal - Baar, Tichý 6:3, 6:0
2>1 Slováček, Buba - Lošák, Vymazal 6:7 (5), 7:5, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/14

32>16 Lošák, Kliment - Gaborík, Eversfield 1:6, 6:2, 1:0 (6)
16>8 Komínek, Brückner - Lošák, Kliment 6:0, 6:0
získané body: 30 b.
20.07.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 9/11

16>8 Němec, Drlík - Slavík, Lošák 2:6, 6:1, 1:0 (1)
získané body: 0 b.
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16>8 Kliment, Lošák - Šilinek, Ferenc 6:2, 6:4
8>4 Papavasiliu, Klimša - Kliment, Lošák 6:1, 6:3
získané body: 19 b.
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

4>2 Lošák Petr- Michel Maxim7:6 (4), 4:6, 1:0 (6)
2>1 Lošák Petr- Moravec Nicolas6:4, 6:3
získané body: 46 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí A (3)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, TK SC OSTRAVA A (4) - TK Na Dolině o.s. A (1)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
16
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí A (3)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, TK SC OSTRAVA A (4) - TK Na Dolině o.s. A (1)
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20