Český tenisový svaz

Vaněk Daniel

Datum narození:
27.04.2008
Platnost reg. do:
20.10.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK HAMR, z.s.
141 (25)
946 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK HAMR, z.s. C - TŠ Hostivař
1
2.
33. 2.třída A
16.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK HAMR, z.s. C
0
3.
33. 2.třída A
23.6.2018, SK HAMR, z.s. C - Tempo Praha A
0
1.
36.3.třída B
28.4.2018, Sportcentrum Uhříněves - SK HAMR, z.s. E
1
2.
36.3.třída B
5.5.2018, SK HAMR, z.s. E - Sokol Petrovice
3
3.
36.3.třída B
19.5.2018, SK HAMR, z.s. E - TK Hovorčovice
1
4.
36.3.třída B
9.6.2018, SK HAMR, z.s. E - TK Start Praha-Topolka B
1
5.
36.3.třída B
16.6.2018, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK HAMR, z.s. C - TŠ Hostivař
1
2.
33. 2.třída A
16.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK HAMR, z.s. C
0
3.
33. 2.třída A
23.6.2018, SK HAMR, z.s. C - Tempo Praha A
0
1.
36.3.třída B
28.4.2018, Sportcentrum Uhříněves - SK HAMR, z.s. E
1
2.
36.3.třída B
5.5.2018, SK HAMR, z.s. E - Sokol Petrovice
3
3.
36.3.třída B
19.5.2018, SK HAMR, z.s. E - TK Hovorčovice
1
4.
36.3.třída B
9.6.2018, SK HAMR, z.s. E - TK Start Praha-Topolka B
1
5.
36.3.třída B
16.6.2018, LTC Podolí Praha - SK HAMR, z.s. E
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
19.5.2018, 36.3.třída B
SK HAMR, z.s. E - TK Hovorčovice
team Snížek, Vaněk - Fojt, Michna 6:1, 3:6, 1:0
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

15
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

5
3
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

28
5
13.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

20
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

30
7
03.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

0
8
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

20
9
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
10
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

14
11
31.03.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

15
12
07.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
13
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

5
14
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
15
02.06.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 5/5

10
16
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

50
17
21.07.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (C - 250), K: 4/-

20
18
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
19
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

20
20
25.08.2018

Jiskra Bechyně (C - 200), K: 4/-

30
21
08.09.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

30
22
15.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

30
23
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/-

16
24
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

36
 Jednotlivci celkem
416/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

10
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
5
13.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

14
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
7
03.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

-
8
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
9
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
10
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 6/4

7
11
31.03.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
12
07.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
13
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
14
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

21
15
02.06.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 5/5

15
16
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

19
17
21.07.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (C - 250), K: 4/-

-
18
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

0
19
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
20
25.08.2018

Jiskra Bechyně (C - 200), K: 4/-

-
21
08.09.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

5
22
15.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
23
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/-

-
24
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
166/16
02.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Reitinger, Vaněk - Novák, Čížek 6:0, 6:0
4>2 Kotrc, Bešťák - Reitinger, Vaněk 7:5, 6:4
získané body: 10 b.
13.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

16>8 Vaněk, Fidler - Mutl, Tuček 6:3, 6:1
8>4 Vaněk, Fidler - Bureš, Jurman 6:0, 6:2
4>2 Brázda, Černý - Vaněk, Fidler 4:6, 6:2, 1:0
získané body: 14 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Vaněk Daniel- Krauskopf Matěj6:1, 6:1
8>4 Vaněk Daniel- Koucký Jakub6:2, 6:0
4>2 Vaněk Daniel- Rat Daniel6:1, 6:2
2>1 Vaněk Daniel- Zedek Jakub5:7, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Boháč, Vaněk - Rat, Kollert 6:3, 6:7, 1:0 (7)
4>2 Boháč, Vaněk - Koucký, Kuba 7:6, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Boháč, Vaněk - Andr, Zedek 3:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
31.03.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

8>4 Zeman, Vilt - Reitinger, Vaněk 7:5, 7:6
získané body: 0 b.
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/9

16>8 Boháč, Vaněk - Rychnavský, Wölfl 6:1, 6:3
8>4 Kozlovský, Šafrata - Boháč, Vaněk 6:2, 6:2
získané body: 19 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

32>16 Komínek, Šmejcký - Rat, Vaněk 6:0, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
2.
43. 2.třída A
6.5.2018, I.ČLTK Praha C - SK HAMR, z.s. C
4
3.
43. 2.třída A
20.5.2018, TJ Tatran Střešovice - SK HAMR, z.s. C
1
4.
43. 2.třída A
27.5.2018, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs B
3
5.
43. 2.třída A
10.6.2018, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. C
4
6.
43. 2.třída A
17.6.2018, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka A
4
7.
43. 2.třída A
24.6.2018, LTC Modřany 2005 C - SK HAMR, z.s. C
1
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
2
2.
43. 2.třída A
6.5.2018, I.ČLTK Praha C - SK HAMR, z.s. C
4
3.
43. 2.třída A
20.5.2018, TJ Tatran Střešovice - SK HAMR, z.s. C
1
4.
43. 2.třída A
27.5.2018, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs B
2
5.
43. 2.třída A
10.6.2018, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. C
2
6.
43. 2.třída A
17.6.2018, SK HAMR, z.s. C - TK Start Praha-Topolka A
6
7.
43. 2.třída A
24.6.2018, LTC Modřany 2005 C - SK HAMR, z.s. C
1
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29