Český tenisový svaz
Název:
A6
Datum:
18.-22.09.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (A - 600)
Místo konání:
Lokomotiva Praha
Kódové číslo:
116173
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:


Pozor!!! Prezentace do kvalifikace je 18.9 2020 do 9:30, 9:45 bude kvalifikace vylosována, 10:00 začátek hry,prezentace do hlavní soutěže je 18.9 2020 od 17:00 do 18:00hod na čísle 607 540 815 p.Váňa,pouze formou sms.Do 20:30 bude čas a rozpis utkání na internetu.Finále dvouhry se odehraje v úterý 22.9 2020 v 16:00hod
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
 
26.08.2020 09:16:13
2.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
31.08.2020 17:02:02
3.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
12.08.2020 19:51:57
4.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
 
07.09.2020 11:49:58
5.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
22.08.2020 21:47:10
6.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
 
22.08.2020 10:57:23
7.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
 
20.05.2020 07:49:42
8.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
 
25.08.2020 21:33:37
9.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
 
31.05.2020 21:19:22
10.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:50:17
11.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
03.07.2020 22:51:17
12.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
08.09.2020 11:04:18
13.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
02.06.2020 11:16:38
14.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
19.06.2020 15:46:54
15.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
13.07.2020 17:11:11
16.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
 
30.05.2020 00:08:12
17.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
20.08.2020 23:27:08
18.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
01.04.2020 10:17:51
19.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:37:29
20.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
29.08.2020 08:46:45
21.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
05.08.2020 12:03:32
22.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:19:04
23.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
 
29.08.2020 16:16:21
24.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
22.06.2020 08:14:42
25.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
 
25.08.2020 15:00:08
26.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
18.06.2020 15:54:33
27.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
 
10.07.2020 18:32:07
28.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
 
22.06.2020 13:01:19
29.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
16.04.2020 09:16:02
30.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
09.08.2020 14:52:21
31.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
volná karta ČTS
25.07.2020 08:47:21
32.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
volná karta ČTS
01.04.2020 00:09:59
33.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
04.09.2020 15:14:50
34.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
356
6
127
volná karta
15.09.2020 14:23:17
35.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
15.08.2020 23:30:20
36.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
 
26.08.2020 15:50:13
37.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
908
3
 
volná karta
05.09.2020 18:13:07
38.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
volná karta ČTS
11.05.2020 18:06:55
39.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
10.07.2020 15:45:55
40.
Graf Dominique 21.05.1999 -
1032
1
 
volná karta
02.09.2020 10:31:26
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
volná karta
17.09.2020 10:10:06
2.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
 
22.08.2020 07:00:51
3.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
23.05.2020 12:35:22
4.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
05.05.2020 19:47:50
5.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
08.06.2020 19:15:00
6.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
 
22.08.2020 19:20:04
7.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
 
11.08.2020 15:39:24
8.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
 
20.08.2020 08:48:33
9.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
10.04.2020 22:50:11
10.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
20.07.2020 18:27:50
11.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
123
15
 
 
07.08.2020 17:41:51
12.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
volná karta
13.09.2020 09:46:00
13.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
 
06.09.2020 21:30:36
14.
Kalivoda Adam 17.04.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s.
137
12
 
 
06.09.2020 16:17:36
15.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
 
20.08.2020 12:02:34
16.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
31.08.2020 20:11:34
17.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
 
30.07.2020 21:14:55
18.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
185
12
 
 
07.09.2020 19:49:12
19.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
191
12
 
 
03.07.2020 09:38:49
20.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
 
12.07.2020 10:23:59
21.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
 
10.07.2020 23:13:25
22.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
27.07.2020 15:57:59
23.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
 
13.07.2020 11:38:38
24.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
12.08.2020 12:21:18
25.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
344
6
124
 
06.05.2020 21:26:48
26.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
volná karta
06.09.2020 19:38:07
27.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
593
4
 
 
28.07.2020 18:48:55
28.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
15.04.2020 15:18:51
29.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
 
08.05.2020 19:02:02
30.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
1032
1
92
volná karta
25.08.2020 19:48:50
31.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
1032
1
132
volná karta
14.09.2020 10:32:31
32.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
1032
1
798
volná karta
15.09.2020 14:21:29

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
 
01.09.2020 18:40:06
2.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
1032
1
 
 
03.09.2020 21:40:09
3.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
1032
1
 
 
17.09.2020 10:09:01
4.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
562
4
88
 
17.09.2020 16:39:57
5.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
192
 
17.09.2020 16:40:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
22.07.2020 19:23:31
2.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
283
9
23
odhlášeno hráčem
15.08.2020 06:43:15
3.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
29.08.2020 12:44:05
4.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
odhlášeno hráčem
31.08.2020 11:35:59
5.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
31.08.2020 20:03:57
6.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
01.09.2020 16:48:01
7.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
01.09.2020 20:10:33
8.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
odhlášeno hráčem
02.09.2020 21:52:46
9.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
822
3
363
odhlášeno hráčem
03.09.2020 19:30:29
10.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
odhlášeno hráčem
07.09.2020 12:37:37
11.
Pleskot Vít 02.07.1982 Sokol Smíchov I.
626
4
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 14:44:12
12.
Pačes Filip 22.07.1979 VŠTJ Ekonom Praha
339
6
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 15:23:38
13.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 18:45:44
14.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 09:14:02
15.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
odhlášeno hráčem
09.09.2020 14:13:39
16.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
odhlášeno hráčem
09.09.2020 18:00:26
17.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 19:39:20
18.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
96
15
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 18:50:15
19.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
109
15
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 21:07:23
20.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
426
6
27
odhlášeno hráčem
11.09.2020 10:09:16
21.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 17:54:44
22.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 19:45:55
23.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
odhlášeno hráčem
12.09.2020 10:03:28
24.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
odhlášeno hráčem
12.09.2020 11:51:32
25.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno hráčem
12.09.2020 17:48:17
26.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
odhlášeno hráčem
12.09.2020 18:39:32
27.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
odhlášeno hráčem
12.09.2020 22:07:25
28.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
12.09.2020 22:16:50
29.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:38:18
30.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
68
20
 
odhlášeno hráčem
14.09.2020 09:28:50
31.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
IS: lhůta 8 dní
14.09.2020 18:06:48
32.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2020 20:59:04
33.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.09.2020 14:20:22
34.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
odhlášeno hráčem
15.09.2020 14:54:30
35.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2020 20:23:57
36.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
odhlášeno hráčem
16.09.2020 14:45:26
37.
Tocik Jan 27.08.1997 TCG Karlovy Vary
329
6
 
IS: lhůta 8 dní
16.09.2020 15:29:16
38.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
731
3
125
odhlášeno hráčem
16.09.2020 15:59:21
39.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
86
15
 
odhlášeno hráčem
16.09.2020 18:35:50
40.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
498
4
79
odhlášeno hráčem
16.09.2020 23:06:11
41.
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TK Roja Příbram z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 09:25:09
42.
Novák Benedikt 27.08.2002 TJ Radlice
679
4
629
odhlášeno pořadatelem
17.09.2020 09:59:36
43.
Nový Tomáš 11.04.1983 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
17.09.2020 11:47:31
44.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 12:11:06
45.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
odhlášeno hráčem
17.09.2020 12:48:39
46.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
odhlášeno hráčem
17.09.2020 14:24:31
47.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
odhlášeno hráčem
17.09.2020 17:30:05