Český tenisový svaz

Stolín Jan

Datum narození:
10.11.2001
Platnost reg. do:
31.03.2021
Klub:
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Louny
675 (6)
 
 
 
2013
TK Louny
420 (9)
 
 
 
2014
TK Louny
212 (1)
398 (6)
 
 
2015
TK Louny
 
190 (12)
 
 
2016
TK Louny
 
152 (1)
366 (6)
 
2017
TK Louny
 
 
141 (15)
 
2018
TK Louny
 
 
76 (20)
496 (4)
2019
TK Chomutov
 
 
83 (20)
293 (9)
2020
TK Chomutov
 
 
243 (1)
102 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

20
2
23.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 600), K: 6/5

20
3
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/-

18
4
07.12.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

30
5
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

20
6
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/-

30
7
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

22
8
25.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

15
9
08.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 600), K: 6/5

0
10
14.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 600), K: 5/-

0
11
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

25
12
06.03.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/5

20
13
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

30
14
11.07.2020, O pohár města Loun

TK Louny (B - 400), K: 8/8

22
15
13.07.2020, Antiovar cup #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

20
16
15.07.2020, Antiovar cup #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

30
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
18
01.08.2020, Rudná OPEN CUP - 11. ročník

LTC Rudná (C - 350), K: 4/4

30
19
04.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
20
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

0
21
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
22
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

45
23
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

22
24
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

30
25
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

0
26
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

24
27
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
503/27

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/4

15
2
23.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 600), K: 6/5

20
3
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/-

-
4
07.12.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
5
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

15
6
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/-

-
7
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
8
25.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

15
9
08.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 600), K: 6/5

0
10
14.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 600), K: 5/-

-
11
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

18
12
06.03.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/5

10
13
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
14
11.07.2020, O pohár města Loun

TK Louny (B - 400), K: 8/8

16
15
13.07.2020, Antiovar cup #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

15
16
15.07.2020, Antiovar cup #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

15
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
18
01.08.2020, Rudná OPEN CUP - 11. ročník

LTC Rudná (C - 350), K: 4/4

10
19
04.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
20
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

0
21
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
22
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
23
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
24
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16
25
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

-
26
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
27
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
180/17
23.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 600), K: 6/5

8>4 Štětka, Stolín - Remeš, Židek 6:0, 6:1
4>2 Štětka, Stolín - Tauber, Mičkal 7:6, 6:4
2>1 Štětka, Stolín - Arendar, Aregger 6:1, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/-

32>16 Stolín Jan- Makovička Daniel6:3, 6:3
16>8 Mareš Vojtěch- Stolín Jan7:6 (1), 4:2, scr.
získané body: 18 b.
01.08.2020, Rudná OPEN CUP - 11. ročník

LTC Rudná (C - 350), K: 4/4

8>4 Kvis, Stolín - Cihelka, Ščurek 6:2, 6:3
4>2 Kvis, Stolín - Chval, Plas 6:2, 6:3
2>1 Hustoles, Stuchlík - Kvis, Stolín 3:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
04.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

4>2 Stolín, Zapský - Duda, Duda 6:1, 6:1
2>1 Stolín, Zapský - Jindra, Stavěl 6:1, 6:2
získané body: 15 b.
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Kubín, Stolín - Maštálka, Rais 7:6 (3), 0:6, 1:0 (8)
8>4 Příhoda, Mareš - Kubín, Stolín 6:4, 6:3
získané body: 16 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7) - Severočeská tenisová C - Most (1)
0
2.
2A 2.liga A
27.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7) - TK Louny (2)
0
3.
2A 2.liga A
6.6.2020, NT 14.6.2020, TK Strakonice (4) - TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7)
12
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7) - Severočeská tenisová C - Most (1)
0
2.
2A 2.liga A
27.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7) - TK Louny (2)
0
3.
2A 2.liga A
6.6.2020, NT 14.6.2020, TK Strakonice (4) - TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12