Český tenisový svaz

Stolín Jan

Datum narození:
10.11.2001
Platnost reg. do:
31.03.2021
Klub:
TK Chomutov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Louny
675 (6)
 
 
 
2013
TK Louny
420 (9)
 
 
 
2014
TK Louny
212 (1)
398 (6)
 
 
2015
TK Louny
 
190 (12)
 
 
2016
TK Louny
 
152 (1)
366 (6)
 
2017
TK Louny
 
 
141 (15)
 
2018
TK Louny
 
 
76 (20)
496 (4)
2019
TK Chomutov
 
 
83 (20)
294 (9)
25.11.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 4/4

4>2 Pírek, Stolín - Hoffmann, Novotný 6:1, 6:2
2>1 Pírek, Stolín - Miškovský, Janeček 6:7, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
04.08.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 350), K: 5/4

8>4 Slezák, Stolín - Kuneš, Kazda 5:7, 6:3, 1:0
4>2 Slezák, Stolín - Camfrla, Bena 6:2, 6:2
2>1 Slezák, Stolín - Pačes, Šimek 6:2, 7:5
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
28.4.2018, TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
4
2.
DA1A
1.5.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
1
3.
DA1A
5.5.2018, TK Chomutov - TK Louny B
12
4.
DA1A
19.5.2018, TK Žatec - TK Chomutov
0
5.
DA1A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Chomutov
1
6.
DA1A
16.6.2018, TK Chomutov - TK Dubí A
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
28.4.2018, TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
3
2.
DA1A
1.5.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
0
3.
DA1A
5.5.2018, TK Chomutov - TK Louny B
0
4.
DA1A
19.5.2018, TK Žatec - TK Chomutov
0
5.
DA1A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Chomutov
0
6.
DA1A
16.6.2018, TK Chomutov - TK Dubí A
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
28.4.2018, DA1A
TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
team Stolín Jan - Holán Lukáš 4:6, 7:5, 6:3
získané body: 4 b.
28.4.2018, DA1A
TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
team Stolín, Kokeš - Holán, Hovorka 6:2, 7:5
získané body: 3 b.
1.5.2018, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
team Šupol Jiří - Stolín Jan 3:6, 6:2, 4:6
získané body: 1 b.
1.5.2018, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
team Šupol, Sigl - Stolín, Kokeš 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
5.5.2018, DA1A
TK Chomutov - TK Louny B
team Stolín Jan - Slezák Marek 6:2, 6:4
získané body: 12 b.
5.5.2018, DA1A
TK Chomutov - TK Louny B
team Stolín, Kokeš - Slezák, Mareš 5:7, 6:7
získané body: 0 b.
19.5.2018, DA1A
TK Žatec - TK Chomutov
team Jánošík Kryštof - Stolín Jan 7:6, 6:1
získané body: 0 b.
19.5.2018, DA1A
TK Žatec - TK Chomutov
team Jánošík, Koutník - Stolín, Sobotka 6:2, 6:3
získané body: 0 b.
9.6.2018, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TK Chomutov
team Maxa Tomáš - Stolín Jan 0:6, 1:6
získané body: 1 b.
16.6.2018, DA1A
TK Chomutov - TK Dubí A
team Stolín Jan - Batík Jaroslav 6:3, 6:1
získané body: 1 b.
16.6.2018, DA1A
TK Chomutov - TK Dubí A
team Stolín, Kokeš - Batík, Hrubeš 6:2, 6:2
získané body: 1 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

40
2
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

55
3
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/-

40
4
03.02.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 9/9

27
5
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

45
6
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

40
7
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
8
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

20
9
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/8

0
10
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

30
11
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

40
12
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

45
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
14
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/-

0
15
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

30
16
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
17
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

45
18
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

45
19
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/-

22
20
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

30
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

0
23
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
24
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
584/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

0
3
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/-

-
4
03.02.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 9/9

0
5
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

0
7
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
8
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

0
9
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/8

30
10
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

0
11
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

20
12
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

21
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

22
16
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

0
17
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

30
18
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

22
19
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/-

-
20
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

18
23
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

21
24
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
248/21
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

4>2 Jadlovský, Bušek - Hájek, Stolín 6:4, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

16>8 Novák, Baum - Stolín, Truhlář 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

32>16 Kračman Michal- Stolín Jan4:6, 6:3, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

8>4 Stolín Jan- Homolka David6:0, 6:0
4>2 Beneš Martin- Stolín Jan2:6, 7:6 (4), 1:0
získané body: 20 b.
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

4>2 Beneš, Novák - Kollár, Stolín 2:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

32>16 Stolín Jan- Mareš Vojtěch6:4, 6:7, 6:3
16>8 Stolín Jan- Hrubý Pavel5:7, 6:3, 6:3
8>4 Čech Michael- Stolín Jan1:6, 6:3, 6:2
získané body: 30 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Hegenbart, Stolín - Holub, Šoltys 6:3, 6:4
8>4 Hegenbart, Stolín - Horálek, Lukáš 2:6, 6:1, 1:0 (6)
4>2 Mišťúrik, Kulhánek - Hegenbart, Stolín 6:3, 6:4
získané body: 22 b.
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16>8 Stolín, Klír - Střelec, Jindáček 6:2, 3:6 (10)
8>4 Stolín, Klír - Bažant, Uhřík 6:3, 6:3
4>2 Stolín, Klír - Zapský, Zapský 6:2, 4:6 (6)
2>1 Kroupa, Růžička - Stolín, Klír 6:1, 7:5
získané body: 30 b.
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

8>4 Stolín, Kroupa - Burian, Baum 7:6 (8), 5:7, 1:0 (5)
4>2 Stuchlík, Kladiva - Stolín, Kroupa scr.
získané body: 22 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/-

32>16 Stolín Jan- Špringer Adam6:2, 7:6
16>8 Mareš Vojtěch- Stolín Jan7:6, 3:6, 6:2
získané body: 22 b.
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Čech, Stolín - Wünsch, Praus 6:4, 6:4
8>4 Čech, Stolín - Novák, Mikula 6:3, 4:6, 1:0 (6)
4>2 Hegenbart, Truhlář - Čech, Stolín 3:6, 7:6, 1:0 (5)
získané body: 22 b.
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

32>16 Stolín, Pozdenkov - Mareš, Žák 6:7, 6:4, 1:0
16>8 Stavrovsky, Semerák - Stolín, Pozdenkov 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 21 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
29.4.2018, TCEN Hrádek nad Nisou A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
2.
DD1
6.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK Liberec
15
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
4.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
9
5.
DD1
17.6.2018, SK Tenis Duchcov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
6.
DD1
24.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK LTC Děčín
6
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
29.4.2018, TCEN Hrádek nad Nisou A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
2.
DD1
6.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK Liberec
0
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
4.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
5.
DD1
17.6.2018, SK Tenis Duchcov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
8
6.
DD1
24.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK LTC Děčín
6
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52