Český tenisový svaz

Arendar Roman

Datum narození:
13.03.2000
Platnost reg. do:
12.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
Tenis Cibulka
288 (12)
 
 
 
2012
TJ Radlice
85 (30)
393 (6)
 
 
2013
TJ Radlice
53 (1)
147 (15)
424 (6)
 
2014
TJ Radlice
 
117 (15)
262 (9)
 
2015
TC VŠ Praha
 
173 (1)
152 (12)
 
2016
TC VŠ Praha
 
 
121 (15)
708 (4)
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
100 (15)
212 (9)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
61 (25)
111 (15)
2019
TK Olymp Praha
 
 
382 (1)
86 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

40
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/8

0
3
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

22
4
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
5
12.01.2019, CT mužů, kat.B

TK Most (B - 600), K: 8/8

0
6
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
7
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

0
8
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

40
9
15.02.2019, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 800), K: 12/-

0
10
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8

0
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

27
12
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

45
13
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
14
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

0
15
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
16
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/-

45
17
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

0
18
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

45
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

30
20
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

0
21
07.09.2019, Kladenské béčko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

0
22
14.09.2019, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

30
23
15.02.2019, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 800), K: 12/-

32
24
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: -/5

-
25
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
356/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

20
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/8

30
3
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

-
4
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
5
12.01.2019, CT mužů, kat.B

TK Most (B - 600), K: 8/8

0
6
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
7
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

0
8
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

20
9
15.02.2019, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 800), K: 12/-

-
10
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8

0
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

0
12
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

0
13
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
14
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

0
15
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
16
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/-

-
17
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

0
18
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

30
20
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

0
21
07.09.2019, Kladenské béčko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

16
22
14.09.2019, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

0
23
15.02.2019, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 800), K: 12/-

-
24
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: -/5

20
25
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
156/21
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

32>16 Arendar Roman- Holec Michal6:0, 6:1
16>8 Šilhavý Jan- Arendar Roman3:6, 6:1, 6:0
získané body: 22 b.
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

8>4 Jiřička, Línek - Bolardt, Arendar 6:7 (7), 6:3, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: -/5

8>4 Aregger, Arendar - Pintera, Čulík 6:2, 3:6, 1:0
4>2 Aregger, Arendar - Fišer, Beneš 6:3, 6:2
2>1 Aregger, Arendar - Řežábek, Loder 6:3, 6:2
získané body: 20 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2B 2.liga B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LOB S.A. Bohnice - LTC České Budějovice,z.s.
3
2.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Oáza Praha B - LOB S.A. Bohnice
0
3.
2B 2.liga B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LOB S.A. Bohnice - Tenis Cibulka
0
4.
2B 2.liga B
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LOB S.A. Bohnice
0
5.
2B 2.liga B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LOB S.A. Bohnice - LTC Modřany 2005 B
0
6.
2B 2.liga B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Roja Příbram z.s. B - LOB S.A. Bohnice
4
7.
2B 2.liga B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LOB S.A. Bohnice - TK Start Praha-Topolka B
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2B 2.liga B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LOB S.A. Bohnice - LTC České Budějovice,z.s.
0
2.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Oáza Praha B - LOB S.A. Bohnice
0
3.
2B 2.liga B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LOB S.A. Bohnice - Tenis Cibulka
7
4.
2B 2.liga B
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LOB S.A. Bohnice
0
5.
2B 2.liga B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LOB S.A. Bohnice - LTC Modřany 2005 B
0
6.
2B 2.liga B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Roja Příbram z.s. B - LOB S.A. Bohnice
0
7.
2B 2.liga B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LOB S.A. Bohnice - TK Start Praha-Topolka B
4
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21