Český tenisový svaz

Arendar Roman

Datum narození:
13.03.2000
Platnost reg. do:
12.11.2021
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
Tenis Cibulka
288 (12)
 
 
 
2012
TJ Radlice
85 (30)
393 (6)
 
 
2013
TJ Radlice
53 (1)
147 (15)
424 (6)
 
2014
TJ Radlice
 
117 (15)
262 (9)
 
2015
TC VŠ Praha
 
173 (1)
152 (12)
 
2016
TC VŠ Praha
 
 
121 (15)
708 (4)
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
100 (15)
212 (9)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
61 (25)
111 (15)
2019
TK Olymp Praha
 
 
382 (1)
86 (15)
2020
TK Olymp Praha
 
 
 
87 (15)
2021
TK Olymp Praha
 
 
 
79 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 600), K: 6/5

27
2
28.12.2019, BENY Stav OPEN 2019

SK OAZA Praha (C - 600), K: 7/7

0
3
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/-

0
4
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
5
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

0
6
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

0
7
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

25
8
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

22
9
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

22
10
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
11
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

22
12
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

45
13
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

30
14
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

30
15
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
17
05.09.2020, Kladenské Bečko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

0
18
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
19
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/12

75
20
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/15

0
21
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

0
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
23
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
298/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 600), K: 6/5

15
2
28.12.2019, BENY Stav OPEN 2019

SK OAZA Praha (C - 600), K: 7/7

0
3
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/-

-
4
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
5
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

-
6
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

30
7
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

18
8
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

0
9
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

45
10
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
11
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
12
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
13
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

22
14
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

16
15
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
17
05.09.2020, Kladenské Bečko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

0
18
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
19
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/12

0
20
20.01.2020, HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy

ČTS (H), K: 15/15

0
21
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/-

-
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

21
23
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: -/5

10
 Jednotlivci celkem
177/19
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

8>4 Jiroušek, Arendar - Dvořák, Fafl 6:3, 6:3
4>2 Jiroušek, Arendar - Pírek, Růžička 6:4, 7:6 (3)
2>1 Kozler, Kraus - Jiroušek, Arendar 6:7 (4), 6:3, 1:0 (9)
získané body: 30 b.
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

8>4 Arendar, Vachtl - Sosna, Voříšek 6:2, 6:4
4>2 Svoboda, Štětka - Arendar, Vachtl 6:4, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 18 b.
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

16>8 Aregger, Gorbušin - Čížek, Arendar 6:7 (6), 6:3, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

16>8 Arendar, Štětka - Kusý, Vencl 7:5, 6:3
8>4 Arendar, Štětka - Sklenka, Ježek 6:4, 3:6, 1:0 (3)
4>2 Arendar, Štětka - Schneider, Hájek 7:5, 0:6, 1:0 (5)
2>1 Arendar, Štětka - Truhlář, Prachař 6:2, 7:6 (3)
získané body: 45 b.
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

16>8 Paleček, Beneš - Arendar, Vachtl 6:3, 6:7, 1:0
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2B 2.liga B
6.6.2020 NT 14.6.2020, LOB S.A. Bohnice (4) - Tenis Cibulka (5)
3
2.
2B 2.liga B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Spoje Praha (8) - LOB S.A. Bohnice (4)
0
3.
2B 2.liga B
27.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Modřany 2005 B (3) - LOB S.A. Bohnice (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2B 2.liga B
6.6.2020 NT 14.6.2020, LOB S.A. Bohnice (4) - Tenis Cibulka (5)
0
2.
2B 2.liga B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Spoje Praha (8) - LOB S.A. Bohnice (4)
0
3.
2B 2.liga B
27.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Modřany 2005 B (3) - LOB S.A. Bohnice (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3