Český tenisový svaz

Hájek Tobiáš

Datum narození:
04.09.2002
Platnost reg. do:
12.01.2020
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK HAMR, o.s.
395 (9)
 
 
 
2014
SK HAMR, o.s.
120 (25)
862 (3)
 
 
2015
SK HAMR, o.s.
553 (1)
137 (15)
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
 
71 (25)
398 (6)
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
87 (1)
160 (12)
 
2018
SK HAMR, z.s.
 
 
123 (15)
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
 
106 (15)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha B
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, Sokol Smíchov I. - SK HAMR, z.s. D
3
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Satalice A
1
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, TJ Radlice C - SK HAMR, z.s. D
1
5.
06. 2.třída C
9.6.2018, TJ Sokol Vysočany B - SK HAMR, z.s. D
0
6.
06. 2.třída C
16.6.2018, SK HAMR, z.s. D - TK Konstruktiva, z.s. A
1
1.
16. 4.třída E
23.6.2018, TO Spartak Modřany - SK HAMR, z.s. E
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha B
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, Sokol Smíchov I. - SK HAMR, z.s. D
0
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Satalice A
1
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, TJ Radlice C - SK HAMR, z.s. D
1
5.
06. 2.třída C
9.6.2018, TJ Sokol Vysočany B - SK HAMR, z.s. D
1
6.
06. 2.třída C
16.6.2018, SK HAMR, z.s. D - TK Konstruktiva, z.s. A
1
1.
16. 4.třída E
23.6.2018, TO Spartak Modřany - SK HAMR, z.s. E
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

27
2
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

27
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

20
4
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
5
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

20
6
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
7
03.02.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 9/9

0
8
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
9
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
10
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/8

0
11
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

0
12
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

19
13
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

30
14
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

22
15
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

20
16
07.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

40
17
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

0
19
30.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
20
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

13
21
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
22
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

0
23
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
24
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
25
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
26
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
27
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

32
28
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: -/6

-
29
08.09.2018

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
324/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

27
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

15
4
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
5
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

20
6
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
7
03.02.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 9/9

0
8
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

0
9
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

19
10
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/8

16
11
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

16
12
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
13
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

22
14
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

0
15
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

20
16
07.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

15
17
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

22
19
30.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
20
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

0
21
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

21
22
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

-
23
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
24
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

21
25
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

21
26
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
27
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

-
28
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: -/6

27
29
08.09.2018

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
322/26
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

4>2 Jadlovský, Bušek - Hájek, Stolín 6:4, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

16>8 Hájek, Žák - Burian, Nicod 6:4, 6:3
8>4 Hájek, Žák - Stuchlík, Čech 6:4, 6:4
4>2 Hauge, Prachař - Hájek, Žák 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 27 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

32>16 Stavrovsky Petr- Hájek Tobiáš6:4, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

16>8 Hájek, Prachař - Matějka, Forman 6:2, 6:3
8>4 Šlachta, Jiroušek - Hájek, Prachař 6:3, 6:2
získané body: 19 b.
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

16>8 Durovič, Hájek - Keller, Kazda 7:6, 2:6, 1:0
8>4 Hegenbart, Stuchlík - Durovič, Hájek 2:6, 7:5, 1:0
získané body: 16 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

32>16 Hájek Tobiáš- Vild Ondřej6:2, 6:2
16>8 Kroupa Václav- Hájek Tobiáš1:6, 7:6 (4), 6:4
získané body: 22 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Buček, Klír - Dinh, Hájek 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Král, Slabihoudek - Hájek, Prachař 6:3, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Hájek, Prachař - Vůle, Bernas 6:3, 6:4
8>4 Hájek, Prachař - Průcha, Šubert 6:4, 1:6, 1:0
4>2 Burian, Baum - Hájek, Prachař 7:6, 6:3
získané body: 22 b.
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

32>16 Gorbušin, Hájek - Peterka, Růžička 4:6, 7:6, 1:0
16>8 Zapský, Kolijev - Gorbušin, Hájek 6:7, 7:5, 1:0
získané body: 21 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Prachař, Hájek - Gorbušin, Keller 6:1, 6:3
16>8 Kovařík, Semerák - Prachař, Hájek 6:0, 6:2
získané body: 21 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Novák, Alan - Prachař, Hájek 3:6, 4:3, scr.
získané body: 0 b.
08.09.2018

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: -/8

16>8 Novák, Ventrča - Hájek, Kljujev 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.