Český tenisový svaz

Šubert Vítek

Datum narození:
23.10.2001
Platnost reg. do:
28.03.2021
Klub:
TC VŠ Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TJ Baník Praha
503 (9)
 
 
 
2014
TJ Baník Praha
320 (1)
987 (3)
 
 
2015
TC VŠ Praha
 
356 (6)
 
 
2016
TC VŠ Praha
 
519 (1)
 
 
2018
TC VŠ Praha
 
 
458 (6)
 
2019
TC VŠ Praha
 
 
189 (12)
695 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TC VŠ Praha
4
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, TC VŠ Praha - LTC Modřany 2005 C
3
3.
02. 1.třída A
8.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TC VŠ Praha
4
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, TC VŠ Praha - LTC Modřany 2005 C
0
3.
02. 1.třída A
8.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
7
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

16>8 Šubert, Bega - Kárník, Malý 6:3, 6:3
8>4 Šubert, Bega - Veselý, Lukáš 6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
4>2 Šubert, Bega - Bušek, Šrámek 2:6, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Šubert, Bega - Kelnar, Veigert 6:3, 0:6, 1:0 (7)
získané body: 27 b.
12.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

4>2 Kubelka, Šubert - Filip, Hänel 6:3, 6:4
2>1 Pavlišta, Zámečník - Kubelka, Šubert 7:6, 0:6, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

16>8 Šubert, Kubín - Hertl, Karger 6:2, 6:2
8>4 Čech, Havlíček - Šubert, Kubín 6:2, 6:0
získané body: 16 b.
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Hrdina, Šubert - Mareš, Schneider 6:3, 6:3
8>4 Hrdina, Šubert - Jedlička, Vild 6:1, 6:1
4>2 Hrdina, Šubert - Forman, Uhřík 6:7, 6:1, 1:0 (3)
2>1 Matějka, Kameník - Hrdina, Šubert 7:6, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: -/9

16>8 Čech, Kollár - Kubín, Šubert 6:3, 3:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, LTC Modřany 2005 A - TC VŠ Praha
6
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
12
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
4
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha B
4
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
9
 Družstva celkem (2hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, LTC Modřany 2005 A - TC VŠ Praha
6
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
0
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
6
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, SK Aritma Praha B - TC VŠ Praha
4
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha B
4
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
6
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53