Český tenisový svaz

Šubert Vítek

Datum narození:
23.10.2001
Platnost reg. do:
28.03.2021
Klub:
TC VŠ Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TJ Baník Praha
503 (9)
 
 
 
2014
TJ Baník Praha
320 (1)
987 (3)
 
 
2015
TC VŠ Praha
 
356 (6)
 
 
2016
TC VŠ Praha
 
519 (1)
 
 
2018
TC VŠ Praha
 
 
458 (6)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
2
16.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
3
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
4
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
5
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
6
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
7
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

7
8
17.02.2018, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
9
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

14
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

0
12
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
13
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

10
14
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
15
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

0
16
29.06.2018, O pohár Města Stochov

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

15
17
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

20
18
05.07.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
19
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
20
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

15
21
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

10
22
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

20
23
18.08.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/4

27
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

0
25
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
26
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

18
 Jednotlivci celkem
203/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
2
16.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
3
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
4
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
5
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
7
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

10
8
17.02.2018, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
9
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

0
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
11
10.03.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

10
12
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
13
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
14
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
15
14.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/6

14
16
29.06.2018, O pohár Města Stochov

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

10
17
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/4

15
18
05.07.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
19
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

10
20
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 5/5

10
21
11.08.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

15
22
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

15
23
18.08.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/4

10
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16
25
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

16
26
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

13
 Jednotlivci celkem
230/26
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

8>4 Šubert, Tocháček - Kopecký, Krischke 3:6, 6:2, 1:0
4>2 Vencl, Zámečník - Šubert, Tocháček 6:7, 7:6, 1:0
získané body: 10 b.
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Šubert, Kopecký - Bega, Vůle 7:5, 1:6, 1:0 (5)
4>2 Forman, Matějka - Šubert, Kopecký 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Průcha, Šubert - Wünsch, Lukáš 6:3, 7:6
8>4 Hájek, Prachař - Průcha, Šubert 6:4, 1:6, 1:0
získané body: 16 b.
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

16>8 Šubert, Průcha - Kotarac, Žák 3:6, 7:6 (5), 1:0 (7)
8>4 Matějka, Forman - Šubert, Průcha 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 13 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
1
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - TC VŠ Praha
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
6
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
4
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
0
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
0
7.
21. 1.třída A
24.6.2018, TC VŠ Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha B
1
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TK Start Praha-Topolka A - TC VŠ Praha
0
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TC VŠ Praha - TK Konstruktiva, z.s. A
8
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, TJ Spoje Praha B - TC VŠ Praha
3
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
0
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
7
7.
21. 1.třída A
24.6.2018, TC VŠ Praha - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31