Český tenisový svaz

Kazda Martin

Datum narození:
26.07.2001
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TSM Sokol Vysočany
321 (12)
 
 
 
2013
TSM Sokol Vysočany
135 (20)
479 (6)
 
 
2014
TSM Sokol Vysočany
76 (1)
171 (12)
 
 
2015
TJ Sokol Vysočany TSM
 
88 (20)
353 (6)
 
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
36 (1)
246 (9)
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
130 (15)
 
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
98 (20)
604 (4)
26.12.2017, BENY STAV OPEN

SK OAZA Praha (C - 500), K: 7/6

32>16 Kazda Martin- Střelec Jakub6:2, 4:6, 1:0 (6)
16>8 Kazda Martin- Beneš Petr6:3, 2:6, 1:0 (9)
8>4 Franěk Michal- Kazda Martin6:4, 6:1
získané body: 25 b.
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

16>8 Kuneš, Kazda - Karas, Vavák 6:2, 6:2
8>4 Kuneš, Kazda - Beneš, Jindra 1:0, scr.
4>2 Kuneš, Kazda - Arendar, Pírek 4:6, 7:5, 1:0
2>1 Řezníček, Kohout - Kuneš, Kazda 6:3, 5:7, 1:0
získané body: 15 b.
28.07.2018

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

16>8 Kazda, Novák - Vaněk, Pařízek 5:7, 7:6, 1:0 (05)
8>4 Šúchal, Srna - Kazda, Novák 6:1, 6:1
získané body: 5 b.
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

32>16 Kazda Martin- Krmníček David6:2, 6:4
16>8 Kazda Martin- Šebík Daniel6:1, 6:2
8>4 Kazda Martin- Vykoukal Petr6:2, 6:2
4>2 Kazda Martin- Hankovec Václav6:1, 4:4, scr.
2>1 Bena Libor- Kazda Martin6:4, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 20 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
28.4.2018, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Čimice
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, LTC Svoboda Praha B - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
9
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, SK Satalice A - TJ Sokol Vysočany B
0
5.
06. 2.třída C
16.6.2018, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany B
6
6.
06. 2.třída C
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - TJ Sokol Vysočany B
6
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
28.4.2018, SK Aritma Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Čimice
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, LTC Svoboda Praha B - TJ Sokol Vysočany B
1
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
8
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, SK Satalice A - TJ Sokol Vysočany B
1
5.
06. 2.třída C
16.6.2018, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany B
0
6.
06. 2.třída C
23.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - TJ Sokol Vysočany B
9
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

16>8 Kazda Martin- Grossmann David6:3, 6:3
8>4 Kazda Martin- Vůle Matyáš6:3, 2:1, scr.
4>2 Kazda Martin- Kotarac Oliver3:6, 6:2, 1:0 (3)
2>1 Kazda Martin- Baum Štěpán6:0, 3:6, 1:0 (2)
získané body: 40 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/-

32>16 Buček Milan- Kazda Martin3:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

16>8 Durovič, Hájek - Keller, Kazda 7:6, 2:6, 1:0
získané body: 0 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

16>8 Pírek, Skopal - Kazda, Keller 6:1, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Kazda, Keller - Průcha, Schneider 6:4, 6:7, 1:0 (9)
8>4 Čížek, Kljujev - Kazda, Keller 6:3, 3:6, 1:0
získané body: 16 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

32>16 Kazda Martin- Janko Antonín6:0, 6:4
16>8 Příhoda Jan- Kazda Martin2:6, 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Kazda, Marcolla - Jirucha, Šoltys 6:4, 6:4
8>4 Kazda, Marcolla - Beneš, Hrdina 6:2, 6:2
4>2 Kazda, Marcolla - Mareš, Durovič 6:2, 6:3
2>1 Kazda, Marcolla - Burian, Baum 7:5, 1:6, 1:0
získané body: 45 b.