Český tenisový svaz

Pučálka Jan

Datum narození:
18.03.2002
Platnost reg. do:
10.11.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Slavoj Český Brod
224 (15)
 
 
 
2014
Slavoj Český Brod
44 (45)
640 (4)
 
 
2015
TK Neridé
15 (1)
107 (20)
 
 
2016
TK Neridé
 
34 (35)
508 (4)
 
2017
TK Neridé
 
12 (1)
178 (12)
 
2018
TK Neridé
 
 
57 (25)
163 (12)
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

8>4 Januška, Pučálka - Ruprecht, Hartmann 6:2, 6:3
4>2 Januška, Pučálka - Arendar, Solař 6:1, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Šilhavý, Černý - Januška, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod
3
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, TO SK Mělník - Slavoj Český Brod
9
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ Měchenice - Slavoj Český Brod
1
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
6
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, TO SK Mělník - Slavoj Český Brod
0
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ Měchenice - Slavoj Český Brod
1
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
8
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Pučálka Jan- Ventrča Václav6:4, 6:3
16>8 Pučálka Jan- Semerák Jan6:1, 4:6, 7:6 (2)
8>4 Pučálka Jan- Janis Tomáš6:4, 7:6 (3)
4>2 Barnat Jiří- Pučálka Jan6:2, 6:2
získané body: 105 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Vítek, Pučálka - Novák, Zapletal 6:4, 6:3
16>8 Vítek, Pučálka - Zapský, Šilhavý 6:4, 6:4
8>4 Vítek, Pučálka - Horák, Vaculík 7:5, 6:0
4>2 Pleva, Vondrák - Vítek, Pučálka 2:1, scr.
získané body: 53 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Rys, Pučálka - Peterka, Růžička 1:6, 6:3, 1:0
16>8 Kraus, Pánik - Rys, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0
získané body: 21 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
35
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
15
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
9
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
 Družstva celkem (2hra)
71
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
121
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
121

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
35
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
7
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8
 Družstva celkem (4hra)
50
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
121
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
121