Český tenisový svaz

Mareš Vojtěch

Datum narození:
25.05.2001
Platnost reg. do:
21.04.2021
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Neridé
995 (4)
 
 
 
2014
TK Neridé
246 (1)
908 (3)
 
 
2015
TK Neridé
 
258 (9)
 
 
2016
TK Neridé
 
168 (1)
1029 (3)
 
2017
TK Neridé
 
 
270 (9)
 
2018
TK Neridé
 
 
160 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
1
2.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
3
3.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
12
4.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
6
5.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
1
6.
03- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
4
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
0
2.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
0
3.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
4.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
0
5.
03- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - Slavoj Český Brod B
3
6.
03- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

0
2
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
3
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

30
4
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

0
5
27.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 10/8

35
7
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/-

0
8
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

20
9
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

20
10
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

27
11
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/-

0
12
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/-

0
13
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

30
14
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
15
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/8

27
16
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

16
17
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
18
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

27
19
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

40
20
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

45
21
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

22
22
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

22
23
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

30
24
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

30
25
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

0
26
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
484/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, B1 středočeský

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 9/9

19
2
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
3
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

15
4
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

0
5
27.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 10/8

22
7
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/-

-
8
24.02.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/5

10
9
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
10
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
11
24.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 500), K: 9/-

-
12
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/-

-
13
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

15
14
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
15
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/8

16
16
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
17
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
18
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

16
19
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/-

-
20
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
21
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

0
22
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

22
23
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

22
24
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
25
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

-
26
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
183/17
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

8>4 Ježek, Čech - Beneš, Mareš 7:5, 6:4
získané body: 0 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Mareš, Žák - Dinh, Kljujev 6:3, 6:2
8>4 Mišťúrik, Kulhánek - Mareš, Žák 6:4, 6:4
získané body: 16 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

64>32 Mareš Vojtěch- Wünsch Vojtěch6:3, 6:1
32>16 Mareš Vojtěch- Durovič Milan4:6, 6:2, 6:1
16>8 Mareš Vojtěch- Stolín Jan7:6, 3:6, 6:2
8>4 Příhoda Jan- Mareš Vojtěch1:6, 6:4, 6:3
získané body: 30 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Mareš, Durovič - Janko, Říha 6:2, 6:0
8>4 Mareš, Durovič - Beneš, Mikula 7:5, 7:6
4>2 Kazda, Marcolla - Mareš, Durovič 6:2, 6:3
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Český Brod - TK Radošovice
4
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23