Český tenisový svaz

Solař David

Datum narození:
07.06.1999
Platnost reg. do:
17.12.2017
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
PSK OLYMP Praha
262 (12)
907 (3)
 
 
2011
PSK OLYMP Praha
138 (20)
 
 
 
2012
PSK OLYMP Praha
36 (1)
157 (12)
 
 
2013
TK Olymp Praha
 
55 (30)
911 (3)
 
2014
TK Olymp Praha
 
48 (1)
314 (6)
 
2015
TK Olymp Praha
 
 
87 (20)
1084 (3)
2016
TK Olymp Praha
 
 
117 (15)
966 (3)
2017
TK Olymp Praha
 
 
91 (20)
177 (12)
12.11.2016

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

8>4 Solař, Pavluv - Severa, David 6:2, 6:2
4>2 Válek, Tříška - Solař, Pavluv 6:3, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
19.11.2016, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 500), K: 6/5

8>4 Solař, Podolan - Šimek, Rosa 3:6, 6:3, 1:0 (2)
4>2 Svoboda, Stavěl - Solař, Podolan 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
26.11.2016

SK Satalice (C - 500), K: 5/6

8>4 Vaněk, Solař - Čermák, Kuneš 6:2, 7:6
4>2 Bíško, Pavluv - Vaněk, Solař 6:3, 6:3
získané body: 14 b.
01.07.2017, LTC Řevice (C-300)

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Solař, Šebík - Holoubek, Mašek 6:1, 4:6, 7:6
4>2 Solař, Šebík - Linhart, Doroshkevich 6:2, 4:6, 7:6
2>1 Doubek, Balada - Solař, Šebík 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
28.07.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

8>4 Kolář, Neumann - Solař, Heřman 7:5, 2:6, 1:0
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha
9
2.
02. 1.třída A
6.5.2017, TJ Spoje Praha - SK Aritma Praha
12
3.
02. 1.třída A
20.5.2017, TK Horní Měcholupy A - TJ Spoje Praha
0
4.
02. 1.třída A
27.5.2017, TJ Spoje Praha - Sokol Petrovice
0
5.
02. 1.třída A
10.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TJ Spoje Praha
20
6.
02. 1.třída A
17.6.2017, TJ Spoje Praha - SK OAZA Praha C
0
7.
02. 1.třída A
24.6.2017, TK Sport Kolovraty - TJ Spoje Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
41
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
65

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha
6
2.
02. 1.třída A
6.5.2017, TJ Spoje Praha - SK Aritma Praha
2
3.
02. 1.třída A
20.5.2017, TK Horní Měcholupy A - TJ Spoje Praha
6
4.
02. 1.třída A
27.5.2017, TJ Spoje Praha - Sokol Petrovice
6
5.
02. 1.třída A
10.6.2017, TJ Sokol Vysočany TSM A - TJ Spoje Praha
6
6.
02. 1.třída A
17.6.2017, TJ Spoje Praha - SK OAZA Praha C
0
7.
02. 1.třída A
24.6.2017, TK Sport Kolovraty - TJ Spoje Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
65
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

16>8 Januška, Semerák - Jeníček, Solař 3:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.
13.05.2017, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/8

16>8 Jeníček, Solař - Kračman, Mikula 6:2, 6:3
8>4 Jeníček, Solař - Peterka, Kazda 7:6 (5), 6:1
4>2 Forejtek, Žák - Jeníček, Solař 6:3, 7:5
získané body: 22 b.
15.07.2017, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Jeníček, Solař - Kazda, Janoš 6:2, 6:4
4>2 Jeníček, Solař - Hegenbart, Stuchlík 5:7, 6:2, 1:0 (3)
2>1 Barnat, Jančík - Jeníček, Solař 6:1, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 30 b.