Český tenisový svaz

Agovič Semi

Datum narození:
11.06.2003
Platnost reg. do:
20.04.2019
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
520 (9)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
138 (20)
787 (3)
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
55 (1)
443 (6)
1029 (3)
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
74 (25)
624 (4)
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
50 (1)
266 (9)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
155 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
28.4.2018, SK OAZA Praha C - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - TO Bohemians Praha B
0
2.
08. 3.třída A
5.5.2018, TJ Radlice D - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
3.
08. 3.třída A
19.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sokol Chuchle
1
4.
08. 3.třída A
9.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Sokol Vysočany C
1
5.
08. 3.třída A
16.6.2018, SK Kometa Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
6.
08. 3.třída A
23.6.2018, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
28.4.2018, SK OAZA Praha C - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - TO Bohemians Praha B
1
2.
08. 3.třída A
5.5.2018, TJ Radlice D - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
3.
08. 3.třída A
19.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sokol Chuchle
1
4.
08. 3.třída A
9.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Sokol Vysočany C
1
5.
08. 3.třída A
16.6.2018, SK Kometa Praha - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
6.
08. 3.třída A
23.6.2018, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

16>8 Agovič, Mach - Junek, Slabihoudek 6:2, 6:2
8>4 Agovič, Mach - Buřil, Šupka 6:3, 6:0
4>2 Agovič, Mach - Tocháček, Došič 4:6, 7:6, 1:0
2>1 Pařízek, Trunečka - Agovič, Mach 6:4, 6:4
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
12
4.
22. 1.třída B
10.6.2018, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
5.
22. 1.třída B
17.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sport Kolovraty A
6
6.
22. 1.třída B
24.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice B
12
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - LTC Modřany 2005 A
0
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
22. 1.třída B
10.6.2018, Tenis Cibulka A - Lob S.A. Bohnice, zs A
1
5.
22. 1.třída B
17.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Sport Kolovraty A
5
6.
22. 1.třída B
24.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice B
5
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43