Český tenisový svaz

Kubín Marian

Datum narození:
14.10.2002
Platnost reg. do:
24.11.2020
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TŠ Hostivař
929 (4)
 
 
 
2014
TŠ Hostivař
785 (6)
 
 
 
2015
TŠ Hostivař
329 (1)
599 (4)
 
 
2016
TK Sport Kolovraty
 
208 (12)
 
 
2017
TK Sport Kolovraty
 
78 (1)
418 (6)
 
2018
TK Sport Kolovraty
 
 
179 (12)
 
2019
TK Sport Kolovraty
 
 
111 (15)
306 (6)
2020
SK HAMR, z.s.
 
 
68 (20)
123 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

20
2
23.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

0
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 9/8

27
4
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

20
5
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/8

0
6
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
7
25.01.2020

Sokol Královice (C - 500), K: 4/5

30
8
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

18
9
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

22
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

0
12
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
13
07.07.2020, Antiovar cup #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/5

0
14
11.07.2020, Memoriál Rosti Řihovského

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

20
15
15.07.2020, Antiovar cup #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

15
16
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

10
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
18
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

30
19
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
20
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
21
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

22
22
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

32
23
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

0
24
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

0
25
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

24
26
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
27
09.07.2020, Antiovar cup #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/4

-
28
13.07.2020, Antiovar cup #3

TCD Donovalská (C - 350), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
290/26

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

10
2
23.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

0
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 9/8

16
4
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

10
5
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/8

22
6
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

16
7
25.01.2020

Sokol Královice (C - 500), K: 4/5

10
8
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

18
9
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

0
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/-

-
12
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

8
13
07.07.2020, Antiovar cup #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/5

20
14
11.07.2020, Memoriál Rosti Řihovského

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

15
15
15.07.2020, Antiovar cup #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

15
16
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

10
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
18
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/8

0
19
15.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

16
20
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
21
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16
22
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

-
23
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

0
24
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

0
25
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
26
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
27
09.07.2020, Antiovar cup #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/4

15
28
13.07.2020, Antiovar cup #3

TCD Donovalská (C - 350), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
232/24
07.12.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 9/8

16>8 Bega, Kubín - Hájek, Kračman 6:7 (1), 6:3, 1:0 (2)
8>4 Blecha, Kubík - Bega, Kubín scr.
získané body: 16 b.
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/8

8>4 Kubín, Peterka - Skrbek, Šmíd 6:3, 6:1
4>2 Aregger, Wawrzyczek - Kubín, Peterka 3:6, 6:3, 1:0 (12)
získané body: 22 b.
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

16>8 Kubín, Peterka - Hrdina, Fiala 6:4, 3:6, 1:0 (4)
8>4 Bolardt, Šťastný - Kubín, Peterka 7:5, 6:3
získané body: 16 b.
25.01.2020

Sokol Královice (C - 500), K: 4/5

8>4 Kubín, Šubert - Nedvěd, Slavík 6:1, 6:2
4>2 Bena, Camfrla - Kubín, Šubert 7:6 (3), 6:0
získané body: 10 b.
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

16>8 Marcolla, Codl - Kubín, Kvis 1:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

32>16 Kubín, Sklenka - Žemlička, Křížek 6:0, 6:0
16>8 Jermář, Kadora - Kubín, Sklenka 6:4, 6:2
získané body: 8 b.
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Kubín, Stolín - Maštálka, Rais 7:6 (3), 0:6, 1:0 (8)
8>4 Příhoda, Mareš - Kubín, Stolín 6:4, 6:3
získané body: 16 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - SK HAMR, z.s. C
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TK FZŠ Trávníčkova A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. C
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - SK HAMR, z.s. C
4
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TK FZŠ Trávníčkova A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, SK Aritma Praha A - SK HAMR, z.s. C
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

8>4 Lukáš, Kubín - Jadlovský, Hrdina 2:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
4>2 Lukáš, Kubín - Postupa, Káňa 6:1, 6:2
2>1 Baum, Homola - Lukáš, Kubín 6:2, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 30 b.
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

32>16 Kubín Marian- Kalina Vít7:5, 1:6, 6:3
16>8 Kubín Marian- Velík Lukáš6:3, 6:7 (1), 6:2
8>4 Kubín Marian- Matějka Daniel6:2, 3:0, scr.
4>2 Čížek Gabriel- Kubín Marian6:2, 3:0, scr.
získané body: 67 b.
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

16>8 Jupa, Kubín - Holík, Kopecký 6:2, 6:4
8>4 Jupa, Kubín - Čížek, Kljujev 6:3, 4:6, 1:0 (9)
4>2 Hájek, Schneider - Jupa, Kubín 6:2, 7:5
získané body: 27 b.
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

16>8 Lukáš, Kubín - Homola, Myslivec 4:6, 7:5, 1:0 (5)
8>4 Truhlář, Prachař - Lukáš, Kubín 6:1, 7:5
získané body: 34 b.
09.06.2020, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/12

16>8 Apltauer, Baum - Jupa, Kubín 3:6, 6:2, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK OAZA Praha A
6
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Olymp Praha - SK HAMR, z.s. A
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Aritma Praha A
15
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK OAZA Praha A
8
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Olymp Praha - SK HAMR, z.s. A
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29