Český tenisový svaz

Beran Jakub

Datum narození:
19.03.2001
Platnost reg. do:
11.04.2019
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Neridé
76 (30)
506 (4)
 
 
2013
TK Neridé
20 (60)
434 (6)
 
 
2014
TK AGROFERT Prostějov
6 (1)
194 (12)
795 (3)
 
2015
TK Neridé
 
26 (45)
1018 (3)
 
2016
TK Sparta Praha
 
4 (1)
283 (9)
947 (3)
2017
TK Sparta Praha
 
 
44 (30)
1000 (3)
2018
TK Sparta Praha
 
 
46 (25)
298 (9)
13.01.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/-

16>8 Čtverák Ondřej- Beran Jakub6:3, 7:6 (5), 6:2
získané body: 0 b.
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/8

8>4 Beran, Dušek - Kuneš, Janko 6:4, 6:1
4>2 Solař, Štětka - Beran, Dušek 7:6, 6:2
získané body: 22 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Benátky nad Jizerou
3
2.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
4
3.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
4
3.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
8
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
01.12.2017, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700), K: 12/12

8>4 Beran, Barnat - Horák, Šlachta 6:4, 6:1
4>2 Kubík, Vaculík - Beran, Barnat 3:6, 7:5, 1:0 (11)
získané body: 53 b.
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/12

16>8 Barnat, Beran - Jančík, Šilhavý 6:3, 1:6, 1:0
8>4 Barnat, Beran - Šlachta, Horák 7:6, 6:3
4>2 Barnat, Beran - Svrčina, Vaculík 7:6, 6:3
2>1 Barnat, Beran - Vondrák, Horák 6:2, 6:4
získané body: 105 b.
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

16>8 Beran, Kubík - Vencl, Kubín 6:2, 6:4
8>4 Beran, Kubík - Kazda, Keller 6:2, 6:3
4>2 Beran, Kubík - Ježek, Sklenka 6:1, 6:2
2>1 Beran, Kubík - Vavák, Růžička 6:2, 6:1
získané body: 55 b.
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Vondrák, Beran - Kozler, Kraus 7:6, 6:4
8>4 Vondrák, Beran - Mikula, Kračman 7:6, 6:1
4>2 Barnat, Pecák - Vondrák, Beran 6:3, 6:1
získané body: 53 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

16>8 Beran, Stuchlík - Kollár, Kotarac 6:2, 6:2
8>4 Beran, Stuchlík - Novák, Burian 6:2, 6:3
4>2 Beran, Stuchlík - Šlachta, Jiroušek scr.
2>1 Beran, Stuchlík - Stavrovsky, Černý 7:6 (5), 7:5
získané body: 55 b.
17.03.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Beran, Pleva - Podzemný, Marančák 6:2, 6:4
8>4 Beran, Pleva - Jančík, Horák 6:4, 7:5
4>2 Beran, Pleva - Siniakov, Horák 6:3, 1:6, 1:0 (4)
2>1 Beran, Pleva - Kraus, Vondrák 6:2, 6:3
získané body: 170 b.
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

16>8 Barnat, Beran - Šmíd, Skrbek 6:1, 6:4
8>4 Peterka, Růžička - Barnat, Beran 0:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 34 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

16>8 Barnat, Beran - Truhlář, Pozdenkov 6:3, 6:0
8>4 Barnat, Beran - Ventrča, Šmédek 6:1, 7:5
4>2 Kovařík, Semerák - Barnat, Beran 7:6 (4), 6:0
získané body: 53 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
25
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - 1. Vestecká sportovní
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Kolín - F.H.TK Dobřichovice
4
 Družstva celkem (2hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
91
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
91

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
20
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
35
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - 1. Vestecká sportovní
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Kolín - F.H.TK Dobřichovice
7
 Družstva celkem (4hra)
62
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
91
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
91