Český tenisový svaz

Brett Daniel

Datum narození:
03.11.2000
Platnost reg. do:
09.06.2022
Klub:
TCEN Hrádek nad Nisou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Mimoň
772 (6)
 
 
 
2012
TK Mimoň
204 (15)
 
 
 
2013
TK Mimoň
125 (1)
818 (3)
 
 
2014
TK Mimoň
 
192 (12)
795 (3)
 
2015
TK Mimoň
 
102 (1)
843 (3)
 
2016
TK Mimoň
 
 
353 (6)
 
2017
TK Mimoň
 
 
223 (12)
855 (3)
2018
TK Mimoň
 
 
191 (12)
903 (3)
2019
TCEN Hrádek nad Nisou
 
 
178 (1)
257 (9)
2020
TCEN Hrádek nad Nisou
 
 
 
191 (12)
2021
TCEN Hrádek nad Nisou
 
 
 
198 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
2
07.12.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
3
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

0
4
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/8

0
5
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/-

0
6
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/4

15
7
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 500), K: 8/-

0
8
04.07.2020, Červený Kostelec Open

TJ Červený Kostelec (C - 300), K: 4/4

0
9
11.07.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
10
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

0
11
25.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

10
12
01.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

1
13
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

15
14
08.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
15
15.08.2020, O novopacký dort

Tenis Nová Paka (C - 300), K: 4/4

0
16
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

0
17
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 4/5

10
18
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 9/8

19
19
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/-

0
20
12.09.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/5

10
21
19.09.2020

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

15
22
26.09.2020, Mimoň Cup-MASTERS

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
23
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

0
24
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
150/24

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
2
07.12.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
3
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

-
4
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/8

0
5
08.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/-

-
6
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/4

0
7
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 500), K: 8/-

-
8
04.07.2020, Červený Kostelec Open

TJ Červený Kostelec (C - 300), K: 4/4

7
9
11.07.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
10
18.07.2020, Memoriál Luďka Kučery - 50. ročník

TJ Lázně Bělohrad (C - 300), K: 5/6

0
11
25.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

10
12
01.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

1
13
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

10
14
08.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
15
15.08.2020, O novopacký dort

Tenis Nová Paka (C - 300), K: 4/4

7
16
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

7
17
22.08.2020, TC Chrudim Letní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 4/5

10
18
28.08.2020, Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 500), K: 9/8

0
19
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/-

-
20
12.09.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/5

10
21
19.09.2020

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

0
22
26.09.2020, Mimoň Cup-MASTERS

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
23
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
24
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
82/17
25.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

4>2 Brett, Dub - Malý, Pospíšil 6:4, 2:6, 1:0 (08)
2>1 Makovička, Němeček - Brett, Dub 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

32>16 Brett Daniel- Nedvěd Richard6:4, 5:7, 1:0 (9)
16>8 Brett Daniel- Penc Lukáš6:1, 6:1
8>4 Brett Daniel- Kosina Petr5:2, scr.
4>2 Koliev Alexandr- Brett Daniel6:3, 7:6 (6)
získané body: 15 b.
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Brett, Penc - Barták, Kosina 6:1, 6:3
4>2 Brett, Penc - Moravec, Vlček 7:6 (5), 3:6, 1:0 (10)
2>1 Jiras, Brož - Brett, Penc 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
08.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Brett, Makovíny - Hrubý, Hrubý 6:2, 7:6 (4)
2>1 Šúchal, Srna - Brett, Makovíny 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

8>4 Chmelík, Brett - Krajíc, Kubeš 5:7, 6:3, 1:0 (7)
4>2 Majšajdr, Šich - Chmelík, Brett 7:5, 6:3
získané body: 7 b.
19.09.2020

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

8>4 Bimka, Olšanský - Mareš, Brett 6:4, 6:2
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1B
06.06.2020, TCEN Hrádek nad Nisou A - SK Matchball Česká Lípa A
1
2.
DA1B
20.06.2020, LTK Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
3.
DA1B
27.06.2020, Start Liberec A - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1B
06.06.2020, TCEN Hrádek nad Nisou A - SK Matchball Česká Lípa A
0
2.
DA1B
20.06.2020, LTK Liberec C - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
3.
DA1B
27.06.2020, Start Liberec A - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1