Název: |
A6 |
Datum: |
18.-22.09. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (A - 600) |
Kódové číslo: |
116173 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha |
Tel. (1): |
607 540 815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele:
Pozor!!! Prezentace do kvalifikace je 18.9 2020 do 9:30, 9:45 bude kvalifikace vylosována, 10:00 začátek hry,prezentace do hlavní soutěže je 18.9 2020 od 17:00 do 18:00hod na čísle 607 540 815 p.Váňa,pouze formou sms.Do 20:30 bude čas a rozpis utkání na internetu.Finále dvouhry se odehraje v úterý 22.9 2020 v 16:00hod |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hájek Petr |
12.03.1997 |
TK AGROFERT Prostějov |
25 |
30 |
|
|
26.08.2020 09:16:13 |
2. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
26 |
30 |
10 |
|
31.08.2020 17:02:02 |
3. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
27 |
30 |
|
|
12.08.2020 19:51:57 |
4. |
Jiroušek Tomáš |
04.01.2000 |
TK Neridé |
28 |
30 |
|
|
07.09.2020 11:49:58 |
5. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
30 |
30 |
|
|
22.08.2020 21:47:10 |
6. |
Pátý Daniel |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
35 |
30 |
|
|
22.08.2020 10:57:23 |
7. |
Franěk Michal |
22.11.1988 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
38 |
25 |
|
|
20.05.2020 07:49:42 |
8. |
Kellovský Dominik |
24.07.1996 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
42 |
25 |
|
|
25.08.2020 21:33:37 |
9. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
45 |
25 |
|
|
31.05.2020 21:19:22 |
10. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
49 |
25 |
|
|
27.05.2020 08:50:17 |
11. |
Rinko Štěpán |
13.11.1996 |
TCG Karlovy Vary |
50 |
25 |
|
|
03.07.2020 22:51:17 |
12. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
25 |
|
|
08.09.2020 11:04:18 |
13. |
Vrbka Jiří |
01.04.1980 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
53 |
25 |
|
|
02.06.2020 11:16:38 |
14. |
Cintl Matěj |
29.11.1998 |
Tenisklub Cheb |
55 |
20 |
|
|
19.06.2020 15:46:54 |
15. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
56 |
20 |
|
|
13.07.2020 17:11:11 |
16. |
Pavluv Richard |
08.11.1996 |
LTC Houštka |
58 |
20 |
|
|
30.05.2020 00:08:12 |
17. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
59 |
20 |
|
|
20.08.2020 23:27:08 |
18. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
61 |
20 |
29 |
|
01.04.2020 10:17:51 |
19. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
62 |
20 |
|
|
04.04.2020 12:37:29 |
20. |
Vojtěchovský Lukáš |
29.01.1971 |
LTK Liberec |
64 |
20 |
|
|
29.08.2020 08:46:45 |
21. |
Orlita Daniel |
08.07.1997 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
67 |
20 |
|
|
05.08.2020 12:03:32 |
22. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
70 |
20 |
|
|
24.05.2020 15:19:04 |
23. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
72 |
20 |
112 |
|
29.08.2020 16:16:21 |
24. |
Vachtl Jiří |
12.06.1996 |
LTC Slovan Kladno |
74 |
20 |
|
|
22.06.2020 08:14:42 |
25. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
81 |
20 |
|
|
25.08.2020 15:00:08 |
26. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
|
18.06.2020 15:54:33 |
27. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
90 |
15 |
|
|
10.07.2020 18:32:07 |
28. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
92 |
15 |
503 |
|
22.06.2020 13:01:19 |
29. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
145 |
12 |
41 |
|
16.04.2020 09:16:02 |
30. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
171 |
12 |
30 |
|
09.08.2020 14:52:21 |
31. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
187 |
12 |
40 |
volná karta ČTS |
25.07.2020 08:47:21 |
32. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
239 |
9 |
67 |
volná karta ČTS |
01.04.2020 00:09:59 |
33. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
312 |
6 |
38 |
|
04.09.2020 15:14:50 |
34. |
Čížek Gabriel |
02.05.2002 |
TK Olymp Praha |
356 |
6 |
127 |
volná karta |
15.09.2020 14:23:17 |
35. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
464 |
4 |
25 |
|
15.08.2020 23:30:20 |
36. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
890 |
3 |
31 |
|
26.08.2020 15:50:13 |
37. |
Suchánek Martin |
09.02.1983 |
TK FZŠ Trávníčkova |
908 |
3 |
|
volná karta |
05.09.2020 18:13:07 |
38. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
978 |
3 |
59 |
volná karta ČTS |
11.05.2020 18:06:55 |
39. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1032 |
1 |
20 |
|
10.07.2020 15:45:55 |
40. |
Graf Dominique |
21.05.1999 |
- |
1032 |
1 |
|
volná karta |
02.09.2020 10:31:26 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
82 |
20 |
|
volná karta |
17.09.2020 10:10:06 |
2. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
93 |
15 |
|
|
22.08.2020 07:00:51 |
3. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
97 |
15 |
47 |
|
23.05.2020 12:35:22 |
4. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
102 |
15 |
243 |
|
05.05.2020 19:47:50 |
5. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
102 |
15 |
|
|
08.06.2020 19:15:00 |
6. |
Kelnar Tomáš |
15.04.1999 |
TC Brno. |
111 |
15 |
|
|
22.08.2020 19:20:04 |
7. |
Wawrzyczek Andrej |
20.01.1988 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
114 |
15 |
|
|
11.08.2020 15:39:24 |
8. |
Buffa Petr |
28.02.1990 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
115 |
15 |
|
|
20.08.2020 08:48:33 |
9. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
118 |
15 |
174 |
|
10.04.2020 22:50:11 |
10. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
123 |
15 |
68 |
|
20.07.2020 18:27:50 |
11. |
Beneš Petr |
23.08.1996 |
SK OAZA Praha |
123 |
15 |
|
|
07.08.2020 17:41:51 |
12. |
Hudeček Petr |
27.12.1973 |
Slavoj Litoměřice |
130 |
12 |
|
volná karta |
13.09.2020 09:46:00 |
13. |
Bartoň Dominik |
05.04.1998 |
TK Kopřivnice z.s. |
132 |
12 |
|
|
06.09.2020 21:30:36 |
14. |
Kalivoda Adam |
17.04.1997 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
137 |
12 |
|
|
06.09.2020 16:17:36 |
15. |
Poštolka Roman |
07.04.1999 |
Slavoj Český Brod |
157 |
12 |
|
|
20.08.2020 12:02:34 |
16. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
161 |
12 |
|
|
31.08.2020 20:11:34 |
17. |
Vodák Petr |
21.12.1993 |
Jiskra Otrokovice |
183 |
12 |
|
|
30.07.2020 21:14:55 |
18. |
Rais Vítek |
26.02.1998 |
Slavoj Žiželice |
185 |
12 |
|
|
07.09.2020 19:49:12 |
19. |
Svoboda Šimon |
26.09.2000 |
TJ Radlice z.s. |
191 |
12 |
|
|
03.07.2020 09:38:49 |
20. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
191 |
12 |
|
|
12.07.2020 10:23:59 |
21. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
193 |
12 |
84 |
|
10.07.2020 23:13:25 |
22. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
266 |
9 |
|
|
27.07.2020 15:57:59 |
23. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
306 |
6 |
77 |
|
13.07.2020 11:38:38 |
24. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
324 |
6 |
151 |
|
12.08.2020 12:21:18 |
25. |
Holub Mikuláš |
09.08.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
344 |
6 |
124 |
|
06.05.2020 21:26:48 |
26. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
498 |
4 |
|
volná karta |
06.09.2020 19:38:07 |
27. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
593 |
4 |
|
|
28.07.2020 18:48:55 |
28. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
1032 |
1 |
|
|
15.04.2020 15:18:51 |
29. |
Olšanský Filip |
08.10.2003 |
Sokol Říčany |
1032 |
1 |
704 |
|
08.05.2020 19:02:02 |
30. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
1032 |
1 |
92 |
volná karta |
25.08.2020 19:48:50 |
31. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
1032 |
1 |
132 |
volná karta |
14.09.2020 10:32:31 |
32. |
Petera Patrik |
12.10.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
1032 |
1 |
798 |
volná karta |
15.09.2020 14:21:29 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Žitko Radim |
08.12.1978 |
TK Slavia Plzeň |
822 |
3 |
|
|
01.09.2020 18:40:06 |
2. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
1032 |
1 |
|
|
03.09.2020 21:40:09 |
3. |
Kubíček Jan |
28.07.1996 |
Sokol Říčany |
1032 |
1 |
|
|
17.09.2020 10:09:01 |
4. |
Kollár Petr |
23.12.2002 |
TK Most |
562 |
4 |
88 |
|
17.09.2020 16:39:57 |
5. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
1032 |
1 |
192 |
|
17.09.2020 16:40:16 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
368 |
6 |
97 |
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 19:23:31 |
2. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
283 |
9 |
23 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 06:43:15 |
3. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
1032 |
1 |
58 |
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 12:44:05 |
4. |
Boháč Daniel |
07.11.1995 |
SK JC Sport Opava |
131 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 11:35:59 |
5. |
Jedlička Dominik |
12.02.2000 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 20:03:57 |
6. |
Vavruška Lukáš |
12.09.2001 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
134 |
12 |
884 |
odhlášeno hráčem |
01.09.2020 16:48:01 |
7. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
15 |
130 |
odhlášeno hráčem |
01.09.2020 20:10:33 |
8. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
347 |
6 |
7 |
odhlášeno hráčem |
02.09.2020 21:52:46 |
9. |
Sajdak Hubert |
03.07.2002 |
Lokomotiva Trutnov |
822 |
3 |
363 |
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 19:30:29 |
10. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
153 |
12 |
22 |
odhlášeno hráčem |
07.09.2020 12:37:37 |
11. |
Pleskot Vít |
02.07.1982 |
Sokol Smíchov I. |
626 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 14:44:12 |
12. |
Pačes Filip |
22.07.1979 |
Sokol Smíchov I. |
339 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 15:23:38 |
13. |
Šmejkal Michal |
12.05.1993 |
SK Štětí |
249 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 18:45:44 |
14. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
105 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 09:14:02 |
15. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
214 |
9 |
96 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 14:13:39 |
16. |
Hlavoň Ondřej |
28.08.2001 |
BLTC Brno |
169 |
12 |
117 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 18:00:26 |
17. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 19:39:20 |
18. |
Potužák David |
10.03.1995 |
TCG Karlovy Vary |
96 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 18:50:15 |
19. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
109 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 21:07:23 |
20. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
426 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 10:09:16 |
21. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
639 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 17:54:44 |
22. |
Bíško Michal |
07.05.1994 |
TK Start Praha-Topolka |
46 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 19:45:55 |
23. |
Donald Matthew William |
08.11.2004 |
TK Sparta Praha |
908 |
3 |
8 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 10:03:28 |
24. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
547 |
4 |
76 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 11:51:32 |
25. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
71 |
20 |
14 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 17:48:17 |
26. |
Bartoň Hynek |
05.04.2004 |
TK Sparta Praha |
133 |
12 |
11 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 18:39:32 |
27. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
222 |
9 |
485 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 22:07:25 |
28. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
1032 |
1 |
89 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 22:16:50 |
29. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
214 |
9 |
17 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:38:18 |
30. |
Vondrášek Jaroslav |
16.01.1996 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.09.2020 09:28:50 |
31. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
60 |
IS: lhůta 8 dní |
14.09.2020 18:06:48 |
32. |
Kracík Šimon |
10.03.1994 |
SK JC Sport Opava |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.09.2020 20:59:04 |
33. |
Hlaváček Martin |
24.06.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
15.09.2020 14:20:22 |
34. |
Filo Daniel |
23.04.1995 |
TK SC OSTRAVA |
80 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 14:54:30 |
35. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 20:23:57 |
36. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
211 |
9 |
34 |
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 14:45:26 |
37. |
Tocik Jan |
27.08.1997 |
TCG Karlovy Vary |
329 |
6 |
|
IS: lhůta 8 dní |
16.09.2020 15:29:16 |
38. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
731 |
3 |
125 |
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 15:59:21 |
39. |
Janoška Lukáš |
31.08.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
86 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 18:35:50 |
40. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
498 |
4 |
79 |
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 23:06:11 |
41. |
Cikán Jaroslav |
29.11.1983 |
TK Roja Příbram z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 09:25:09 |
42. |
Novák Benedikt |
27.08.2002 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
679 |
4 |
629 |
odhlášeno pořadatelem |
17.09.2020 09:59:36 |
43. |
Nový Tomáš |
11.04.1983 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
17.09.2020 11:47:31 |
44. |
Vrba Daniel |
23.07.1996 |
Sokol Brno Žabovřesky |
39 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 12:11:06 |
45. |
Menšík Jakub |
01.09.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
1032 |
1 |
229 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 12:48:39 |
46. |
Beneš Martin |
07.02.2004 |
TK Neridé |
187 |
12 |
50 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 14:24:31 |
47. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
51 |
25 |
12 |
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 17:30:05 |
|